triky dogdancingu

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: triky dogdancingu

Poslaťod kikula22 » Pon 02.01.2012 20:27

Bože no uplne rozkošný je :love:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Haleth » Pon 02.01.2012 20:35

lusy píše:
Haleth píše:tak vyskytol sa nám problém - Lykine pacoše sa mi moc nemestia na moje nohy :haha:

mne sa bradacovske zmestia. mozno mam vacsie nohy :heh:
dnes som to len tak sla s nim skusit a ten moj blazonko to pochopil po 5 kliknutiach. zlaticko moje. :pusa: s lakenakom mi to trvalo dlhsie.

No niežeby sa mi vôbec nemestili, ale tak tesne tesne. My sme moc nepostúpili, aj keď netrénujeme intenzívne. Ďalší problém sa mi naskytol: Bolo mi odporúčané moje špičky nôh smerovať k sebe, aby sa pes ľahšie trafil. Lenže automaticky ak dám špičky k sebe, tak kolená idú k sebe tiež a Lyka sa nemestí. Akonáhle sa tam natlačí, tak mi zas špičky "odídu". Chápe niekto ? :lol: No a ďalšia vec: Povedali mi, že mám psa pamlskom navádzať dopredu, aby sa trafil na nohy. Lenže Lykaňa mi vletí medzi nohy a jej nohy sú ďaleko pred mojimi. Asi sa uspokojíme bez tohto triku :pac:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Sabča » Pon 02.01.2012 20:39

A keby si jej skusila povedat povel pre zdvihnutie labky, ked je medzi tvojimi nohami a kliknut v momente, ked bude labu spustat s5 k zemi a dotkne sa tvojej nohy (ktoru sa budes snazit naaranzovat tak, aby sa na nu trafila). Zacnes jednou labou, potom druhou, potom budes vyzadovat oboje a...potom to uz mozno bude robit automaticky :lol: a mozes na tom stavat dalej.
Ja som to ucila takto, i ked spojit spicky by v nasom pripade asi bolo jednoduchsie, nenapadlo ma to :lol: .

Haleth píše: Povedali mi, že mám psa pamlskom navádzať dopredu, aby sa trafil na nohy. Lenže Lykaňa mi vletí medzi nohy a jej nohy sú ďaleko pred mojimi. Asi sa uspokojíme bez tohto triku :pac:


Ked ti medzi tie nohy vleti, tak ju asi moc nenavadzas, ale robi to uz na povel, automaticky, ci?

No, a este dalsi edit teda :heh: Ked ma nohy daleko pred tovjimi, jej poloha v ''domceku'' nie je korektna - pes by mas stat tak, ze ma nohy cca zarovno s tvojimi (ako v pozicii pri nohe).
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Haleth » Pon 02.01.2012 20:50

Noooo... Mohla by som to skúsiť takto, ale nemá povel pre zdvihnutie laby :lol: Nevadí, aspoň sa toho naučí viac.

Hej hej, už má povel na vlezenie medzi nohy. Možno nie je korektný, pretože ja to nerobím ako dogdancing, len tak pre zábavu. Veď "domček" robí na povel "Kde máš byť !?" :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Sabča » Pon 02.01.2012 20:54

:haha:

Napriek tomu, ze je to technicky nespravne, som to skor myslela tak, ze sa nemozes divit, ze jej to nejde, ked je v polohe, z ktorej je to nemozne (a ktora taka ani nema byt) :smile: .
Tak bud ju skus naozaj NAVADZAT, alebo tak, ako som ti to popisala. Vela sastia :ahoj:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Haleth » Pon 02.01.2012 20:59

Občas budeme skúšať, keby sa udiali zázraky, prídeme sa pochváliť :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Tiny & Teddy » Pon 02.01.2012 21:54

kikula22 píše:Bože no uplne rozkošný je :love:

Ak to bolo na nás s Teddym tak ďakujem!! :aaa: :ha:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Kikz » Pon 02.01.2012 22:15

Tiny & Teddy píše:Ahojte :ahoj:
Neviem či to patrí práve do tejto témy ale risknem to :joint: Pridávam sem video s niekoľkými trikmi.... som neskutočne zvedavá ako naň zareagujete a ako ho ohodnotíte, dúfam že sa vám bude páčiť :angel:
http://www.youtube.com/watch?v=Juoh4FQ2Sv8
ps: prosím prihliadajte na to že je to len spomalený wechtík :ha:


:aaa: uplne paradne. A ta hudba k tomu tiez, bavila som sa :jop: vacsinou ma uz nebavi ani dosledovat dokonca taketo podobne videa kedze mnohe triky uz mam obkukane spredu aj odzadu, ale vase, vyybornicko :aplause: pacilo sa mi to, moc, a Teddy je uplne rozkosny a sikovny samozrejme :jop: a strasne sa mi pacilo, ked hrabal do koberca, prekladal labky a potom skackal na zadnych nozkach :heh: uplne jak kengura :heh: krasne :aplause:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: triky dogdancingu

Poslaťod AlicaGGG » Pon 02.01.2012 22:47

haleth: mne trik nohy na nohy tiez nesiel naucit, a to sucina pozna povely na zdvihanie labiek - jednoducho si jaksi nespajala klik s tym, ze sa mi dotkla nohy alebo co :nwm: mala som skor pocit ze si mysli ze jej klikam za samotny zdvih labky, tak som jej labku vzdy normalne dvihla rukou bez slova, na miesto kde jej stala labka na zemi som posunula nohu, labku jej pustila a ked sa mi dotkla nohy klikla som... a takto sa ten trik naucila za necele 2 dni... s povelom na zdvih labky sme to skusali asi tyzden a uuuplne bez vysledku - teda akurat si vylepsila dvihanie labiek na povel, inak 0 bodov :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: triky dogdancingu

Poslaťod tera » Pon 02.01.2012 22:49

Tiny & Teddy píše:
kikula22 píše:Bože no uplne rozkošný je :love:

Ak to bolo na nás s Teddym tak ďakujem!! :aaa: :ha:


úplne nádherný, malý šikovníček...taká gulička :love: :jop:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: triky dogdancingu

Poslaťod lusy » Uto 03.01.2012 0:50

Haleth a co tak skusit to cez target? uz neviem ci to tu bolo spominane alebo nie.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Haleth » Uto 03.01.2012 13:38

lusy s targetom taktiež nerobíme, takže by sme museli začať. Nie je to zlý nápad, ale keď mi sa dogdancingu nevenujeme vôbec, to len tak, dáke triky pre zábavu. Samozrejme, že by sa dal target využiť aj v iných záležitostiach :piskot:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: triky dogdancingu

Poslaťod stellka » Uto 03.01.2012 19:02

Offtopic: Paula, keď prídeš na tréning, ukážem ti ako to Lykaňu naučiť za 10minút a určite to s tými spojenými špičkami pôjde učila som to tak mega vlčiakov v útulku a jediný problém boli vždy akurát moje okusané ruky :lol:

zopár trikov od nás :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=o5-PC5NJ ... ideo_title
Naposledy upravil stellka dňa Štv 05.01.2012 16:06, celkovo upravené 3
stellka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Nitra

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Haleth » Uto 03.01.2012 19:28

Offtopic: Ouki-douki, slečna trénerka ! KEĎ bude tréning, prídem. Potom si vezmi suspenzor, pretože ja som už mala narazenú aj intímnu partiu od Lykanátora.
1:04 Beník je bombový, keď dáva spiatočku, vypadá ako malý tuleň :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Tiny & Teddy » Str 04.01.2012 13:35

Kikz píše:
Tiny & Teddy píše:Ahojte :ahoj:
Neviem či to patrí práve do tejto témy ale risknem to :joint: Pridávam sem video s niekoľkými trikmi.... som neskutočne zvedavá ako naň zareagujete a ako ho ohodnotíte, dúfam že sa vám bude páčiť :angel:
http://www.youtube.com/watch?v=Juoh4FQ2Sv8
ps: prosím prihliadajte na to že je to len spomalený wechtík :ha:


:aaa: uplne paradne. A ta hudba k tomu tiez, bavila som sa :jop: vacsinou ma uz nebavi ani dosledovat dokonca taketo podobne videa kedze mnohe triky uz mam obkukane spredu aj odzadu, ale vase, vyybornicko :aplause: pacilo sa mi to, moc, a Teddy je uplne rozkosny a sikovny samozrejme :jop: a strasne sa mi pacilo, ked hrabal do koberca, prekladal labky a potom skackal na zadnych nozkach :heh: uplne jak kengura :heh: krasne :aplause:


Kikz: Ďakujem krásne! :angel: Mňa by nikdy v živote ani nenapadlo že by sa toto video mohlo niekomu fakt že páčiť, ja som sa fakt obávala že ako ma tu zdrbkáte :joint: Strašne si ma potešila :aaa: etše raz ďakujeme, pekne si ma nakopla aby sme makali aj ďalej, lebo chodili mi hlavou už všelijaké myšlienky, o seknutí s trikmi :pac: Takže budeme teda cvičiť aj ďalej a oveľa pilnejšie! :yes:

tera: Aj tebe veľmi pekne ďakujem za pochvalu! :smile: taktiež som to nečakala, hlavne od takej skúsenej baby čo sa jedná ohľadne trikov! S Tobym máte môj obrovský obdiv! :poklona: :smile:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky