Switch to full style
Konkrétne triky a ich nácvik
Odoslať odpoveď

Re: preskoky cez ruky

Ned 10.04.2011 22:50

no ona to podla mna vedela uz davno,len Meda je vychcany pes,co nemusi nespravi :ach:
neviem tak ma proste napadlo skusit to doma bez hracky, bez odmeny v ruke...zlozila som ruky pred nu, dala povel HOP, a asi na 3x vylozila labku na ruku, tak som ju este povzbudila a nejak zrazu nadvihla aj zadok a bola na druhej strane :lol:
tak som ju vychvalila do neba, jacala som jak diva, este ze som bola sama doma :ach:
no a potom to uz robila viac menej na prvy povel...ale tak, este je co doladovat....
(po kazdom uspesnom preskoku dostala odmenu, samozrejme)

Re: preskoky cez ruky

Ned 10.04.2011 23:07

To mi pripomina nase podavanie hraciek do ruky :ach: Vychcanica jedna protivna veeeelmi dobre vie, co znamena "vezmi", ale just robit vkuse to, ze pride, polmetra pred clovekom to hodi o zem, vyplazeny jazyk a cumi na hracku-na mna-na hracku-na mna :haha: Ked nejaky cas cakam s natiahnutou rukou, tak navela navela sa teda zooohne, vezme hraaacku a podaaa mi juuu, totalne znudene akoze "jezisi maaaaria to ti ju mam zase podavat? :prd: "

Vtipne je, ze su 2 alternativy, kedy mi ju da rychlejsie - 1. je ze to dam fakt prisnym tonom povelom.. 2. ze je to strasna haluuuuz :aaa: lebo sa s nou taham, jacim, vyzeram ako magor a za trapne podanie hracky jej robim tutu mutuuuu uzasny psicek :jupi:

Re: preskoky cez ruky

Pon 11.04.2011 6:24

Offtopic: hej pekne s nami cvicia tie potvorky :heh:

Re: preskoky cez ruky

Pia 14.10.2011 18:17

Nie je to síce cez ruky, ale cez nohy, ale je to skok no :ha:
Máme taký mänší problém že Char akokeby flákal tie skoky, buď "preskočí" len prednými labami, alebo preskočí zadnými a prednými sa pri skoku zavadí o moju nohu. Chcela by som aby to plynule preskočil celým telom. Snažím sa odmeňovať len dobré skoky, ale ide to pomaly :ach:

btw. keď sedím a mám vystreté nohy, skáče pekne. Robí to len keď stojím.

Re: preskoky cez ruky

Pon 17.10.2011 9:53

Pretoze ked stojis, mas nohy jednoducho vyssie a tak vysoko sa mu skakat nechce :no: Mne fenka tiez flaka/la skoky dovtedy, kym sa dalo - az kym som nebola na to upozornena a teraz jej uz nepopustim, proste sa rukou/nohou zapriem, aby som jej neuhla a ked neskoci, tak neskoci, zachyti sa. U nas bolo a je riesenie neuhnut a nepovolit, proste moja noha sa neznizi tym, ze ona blbo skoci, len sa neprijemne zachyti, tak si nabuduce da pozor a skoci poriadne.

Dobry napad je zacat skakat tak, ze ty ruku/nohu opries o strom, stenu, cokolvek.. takze to bude "pevna prekazka", ktoru pes bud skoci poriadne a preskoci alebo neskoci poriadne a nepreskoci.
Odoslať odpoveď