PLAZENIE + cuvanie

Konkrétne triky a ich nácvik

PLAZENIE + cuvanie

Poslaťod petka_akim » Pia 31.08.2007 8:20

Ako mam akima naucit plazenie??? a cuvanie to tez newieme :cool:
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 31.08.2007 8:25

no cúvanie som chcela aj ja naučiť Buddyho,ale nejak nám to nejde..a plazenie jednoducho..dáš ho lahnúť ,povieš povel plaz a budes pred ním ťahať pamlsok po zemi a keď sa bude zdvíhať pritlačíš ho na zem :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod petka_akim » Pia 31.08.2007 8:27

aha dakujem ... to ma nenapadlo :D a vcera mi akim cuval v garazi lebo sa nemal ako otocit tak siom mu rychlo povedala cuvaj a ked vysiel tak som ho pochvalila :D:D:D
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 31.08.2007 8:28

no to je super.. :ha: dúfam,že sa vám bude s cúvaním dariť lepšie ako nám..držím palce :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

=)

Poslaťod love-dog » Pia 31.08.2007 9:45

moja mala sa plazi ani jej to kazat nemusim tak ja to mam odost lahsie :lol:a ako to mas naucit svojho hafanka -s tym suhlasim s lenku :ha:
love-dog
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

Poslaťod MisheliQ » Pia 31.08.2007 11:20

to ani Caesar sa nevie naucit cúvaj a plazit, nevenovala som tomu zatial este takú pozornost, ale skusala som to...zatial ho chcem naucit poklonu na povel, slalom, preskok (cez časť tela)...a ine :cool:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod petka_akim » Pia 31.08.2007 11:39

no aj ja s kimom len zacinam chcela by som s nim dogdancovat a idem to asi skusat tak drzte palce :no:
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 31.08.2007 11:49

pepe1707 píše:no aj ja s kimom len zacinam chcela by som s nim dogdancovat a idem to asi skusat tak drzte palce :no:



a vie už aj nejaké iné triky?? :no: držíííííme ... :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod sandra » Pia 31.08.2007 13:16

o tom cuvani je viac napisane v dogdancingu a plazit asi takto: das si psika na voditko - das mu povel lahni - do ruky si das pamlsok das mu to pred cumak - das povel plaz! a posuvas ruku do predu - on sa bude snazit ist za tym ale mu nedovolis postavit - stalcis mu kohutik a slabim natlakom ho budes tlacit smerom dole a pritom chvalit aby sa tahal za pamlskom.. ked takto prejsde aspon jednu svoju dlzku odmenis ho a skusas to znova...
- ukazka ako plazila moja NO...
http://video.google.com/videoplay?docid ... 9424&hl=en
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
sandra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod semy » Pia 31.08.2007 13:27

sandra ... mam k tebe jednu prosbu, aby nedoslo k zbytocnym nepresnostiam ... ake povely pouzivas ? myslim plaz,sadni,lahni ... ked ide hafo pred tebou mas nejaky special povel ? keby si mi napisala ake povely pouzivas, velmi by si mi pomohla :hi: :angel:
Prajem pekne prezity zvysok dna. :P
semy
Nováčik
 
Príspevky: 45

Poslaťod sandra » Pia 31.08.2007 20:57

TO semy : neviem co presne mas na mysli...
mozem ti vymenovat povely ktore pouzivam ale neviem ci je to prave to co chces pocut :
sadni, lahni, vstan, k nohe, aport/prines, drz, stekaj, hop/spat, ku mne, toj-to je stoj za pochodu - nedavam stoj aby si nemylili so sadni, plaz, ... a ked je predo mnou tak posunky a tie iste povely sadni,lahni...normalne tak isto ako pri nohe...
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
sandra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod petka_akim » Sob 01.09.2007 21:29

to plazenie mu ako tak ide a robime to len druhy den....
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Rika » Ned 02.09.2007 12:44

Tu je moja Biggy ako cúva.... :heh:, len na začiatku je "Svišť" :heh: ... a je to dosť krátke, lebo som to natáčala pri terase a tam nie je veľa priestoru.

http://www.youtube.com/watch?v=o55iz5kcgKY
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 02.09.2007 13:39

svist je dobry :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Dasty » Štv 06.12.2007 23:12

ja som teraz zacala Dastyho ucit plazenie, postupovala som tak ako napisala Sandra zo zaciatku mu to slo, ale problem je taky ze ked mu dam povel lahni tak ho drzim pri zemy a taham pred nim pamlsok, ale on sa moc za nim ani netaha a ked ho uz nedrzim v kohutiku tak sa postavi....neviem ako ho k tomu naucit, zrejme je to tym ze este poriadne nevie o co v tomto ide, dnes zo zaciatku mu to slo ale potom uz akoby zmrzol a ani sa svet sa nesiel pohnut........................... :ach: :smile:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Ďalší

Späť na Triky