PLAZENIE + cuvanie

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: PLAZENIE + cuvanie

Poslaťod Astra.Malinois » Uto 25.10.2011 16:23

yxenka píše:Tiež som skúšala prvýkrát plazenie..s piškotou..no celkom fajn..len ona už aby bola pri tej piškote..tak by sa aj bokom plazila....musela som ju usmerniť :ach: ale dobré rady sú to je to super,ked človek nevie ako na to..


Aj mne sa dáva občas na bok(najme vtedy keď to robíme už príliš dlho a nevládze) ale našťastie už to robí čoraz menej a menej :lol: :smile:
Pes má krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ludské cnosti bez ludských nectností.
Astra.Malinois
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: BA-okolie

Re: PLAZENIE + cuvanie

Poslaťod lusy » Uto 25.10.2011 21:09

ty so stenatom cvicis tak dlho az nevladze???? :ach:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: PLAZENIE + cuvanie

Poslaťod Astra.Malinois » Str 26.10.2011 6:53

Hej ja som zlá k nemu haha, ale nie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smile:
To bolo myslené skôr tak že keď už dlho robí to plazenie tak sa plazí na boku a všeliako si to uľahčuje :lol: . Ešte chcem cúvanie ale to fakt neviem ako na to :hmm:
Pes má krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ludské cnosti bez ludských nectností.
Astra.Malinois
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: BA-okolie

Re: PLAZENIE + cuvanie

Poslaťod bubka » Str 26.10.2011 8:53

Astra, staci precitat par stran dozadu alebo aj dalsie temy, mas tu na to opisanych niekolko roznych sposobov :no:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: PLAZENIE + cuvanie

Poslaťod Astra.Malinois » Str 26.10.2011 9:02

Dík už som si to naštudovala :smile:
Pes má krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ludské cnosti bez ludských nectností.
Astra.Malinois
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: BA-okolie

Re: PLAZENIE + cuvanie

Poslaťod Luckaa » Ned 13.05.2012 11:16

plazenei som skúšala už veľa krát, aj nám to išlo, ale potom sa mu to už nejak " nechcelo " tak o od vtedy sa už nechce plaziť. možno je to tým že všade máme podlahu a šmýka sa mu, alezase ani keď je na posteli tak sa nechce plaziť.. no, trošku sa plazí, ale potom sa zvalí na bok a začne sa chichotať.. asi sa nevie odraziť :heh:
Benny ~ * 23.4.2010 • kríženec Border kólie a Jazvečíka • môj malý ňuňu blázon ♥
Alex & Ricky ~ *1.4.2012 • kríženci Bavorského farbiara • šialení bratia ♥
Obrázok
Luckaa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 80
Bydlisko: Brezno

Predchádzajúci

Späť na Triky