okolo (rekvizity)

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Sim » Uto 16.02.2010 17:07

No ja som ho to učila tak,že mal ísť za hračkou,alebo pamlskom...Ja neviem ale on má občas výpadok,už je to celkom ok :no: Je sice pravda že vtedy som ho trochu nechtiac zanedbala,ale nestihala som :ua: :plac:
Teraz je to vážne lepšie :smile:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 16.02.2010 21:33

veď je ešte mladý :no:
Offtopic: ja už neviem aké je to venovať sa psovinplno :pac: , totálne nestíham a ak mám čas tak sa mi nechce :ha: , chodíme len na prechádzky
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Sim » Str 17.02.2010 9:09

Ved jj,ja to tak aj beriem :smile:
Offtopic: šak to :pac:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Kikz » Str 17.02.2010 16:10

simuska píše:No ja som ho to učila tak,že mal ísť za hračkou,alebo pamlskom...Ja neviem ale on má občas výpadok,už je to celkom ok :no: Je sice pravda že vtedy som ho trochu nechtiac zanedbala,ale nestihala som :ua: :plac:
Teraz je to vážne lepšie :smile:



Ako si ho učila na pamlsok a hračku, tak že si ho za nu tahala? :lol: Ja to stale neviem pochopit. Ci si stala hned vedla stromu a tahala si hracku poza ? Alebo ako?
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Sim » Pia 19.02.2010 8:39

NIe :ha: :haha: Nasledoval moju ruku s hračkou a potom som už len naznačila a sám prešiel :smile:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Catqa » Str 24.02.2010 13:34

Ideme sa trosken pochvalit :hi:

Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Kikz » Str 24.02.2010 13:40

:jop:
Offtopic: Sissi je taká zlatá ked bežká :hi: sa teším keď vás konečne uvidím :love:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Catqa » Str 24.02.2010 15:43

Dakujeme :hi:

Offtopic: aj my sa tesime na Coridorika :jop:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 29.03.2012 12:29

nam sa vcera prvy krat podarilo obehnut strom :lol: pouzivate povely na obiehanie aj podla stran napr ci ma obiehat z prava alebo zlava? Trosku nam trvalo kym namiesto skakania zacala ten strom riadne obiehat, tak ked nam to pojde bez chyby(vyskokov) chcela by som ju naucit aj stranovo. Pri bicyklovani pouzivame stranove povely, myslite, ze by som ich mohla pouzit aj pri obiehani? Teraz je povel na obiehanie 'bez okolo". Pridat stranove povely 'Gee' a 'Haw', alebo naucit na 2 rozne povely? . Dik za radu
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: okolo (rekvizity)

Poslaťod vavrena » Štv 29.03.2012 12:46

Daj dva rôzne povely, a určite nie stranové gee a haw, to psa len zbytočne popletie, ale môžeš pridať dôvetok za tieto dva povely, dôvetok, na základe ktorého sa stočí okolo predmetu. Ale keďže predpokladám, že psa neposielaš vždy dopredu na obehnutie, ale stojíš aj pri ňom, a pri stranových poveloch si za psom, tak by som dávala dva nové povely, krátke s výraznými samohláskami - napríklad tik-tak, cip-cap a podobne.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Predchádzajúci

Späť na Triky