Switch to full style
Konkrétne triky a ich nácvik
Odoslať odpoveď

Skok do náručia

Sob 18.08.2007 22:15

Ja sa dog-dancingu so svojím psíkom nevenujem ale neviete niekto ako mám naučiť aby mi psík sočil do náručia? Neviem,či tento cvik vôbec patrí k dog-dancingu :lol: ale ak ste to svojich psov naučili prosím napíšte ako.

Ned 19.08.2007 6:59

:lol: Áno, je to prvok z Dogdancingu. Ja som to učila Biggy tak, že som Biggy nechala v odložení tak 2 m predo mňou a zo začiatku som si čupla na kolená, povedala hop a rukami som si ťapla po hrudi.... ona sa rozbehla a vyskočila na mňa.... len,hh :heh: , zistila som, že najprv sa musím naučiť systém ako ju chytať, lebo zo začiatku som to vždy voláko nestihla :hi:

Ned 19.08.2007 8:24

toto ucil moj oco esterku aj rebeku... a obidve len jemj skocia...

Ned 19.08.2007 8:37

ja by som to mojho rada naučila.. :no:
ale zas keď mi skočí moj golden do náručia skončíme asi ..teda určite obaja na zemi :ha: ale malo by to svoj efekt..o zábavu postarané :ha:

Ned 19.08.2007 12:55

Rika píše::lol: Áno, je to prvok z Dogdancingu. Ja som to učila Biggy tak, že som Biggy nechala v odložení tak 2 m predo mňou a zo začiatku som si čupla na kolená, povedala hop a rukami som si ťapla po hrudi.... ona sa rozbehla a vyskočila na mňa.... len,hh :heh: , zistila som, že najprv sa musím naučiť systém ako ju chytať, lebo zo začiatku som to vždy voláko nestihla :hi:

Ok diki odskúšam to. :smile:

Ned 19.08.2007 13:07

:ua: nejde mu to...vôbec nechce skočiť do náručia ani vôbec skočiť. :plac:
nemáš na to iný trik :otaznik:

Ned 19.08.2007 13:09

janka píše::ua: nejde mu to...vôbec nechce skočiť do náručia ani vôbec skočiť. :plac:
nemáš na to iný trik :otaznik:


Keď držíš v ruke loptičku - na pľúcach, neskáče po nej?

Ned 19.08.2007 16:39

hm aj ja by som bola rada keby mi akim skocil do narucia ale kedze ma 37 kil asi by som ho neudrzala :plac:

Ned 19.08.2007 19:00

u nas sa skace do naruce len pri velkom teseni, nastastie. 20 kilo sa da udrzat ale nie ten rozbeh, ktory pri tom ma :smile:

Ned 19.08.2007 19:54

Presne akosa to nauci najdes na http://www.tanecsopsom.com

Uto 21.08.2007 13:01

Rika píše:
janka píše::ua: nejde mu to...vôbec nechce skočiť do náručia ani vôbec skočiť. :plac:
nemáš na to iný trik :otaznik:


Keď držíš v ruke loptičku - na pľúcach, neskáče po nej?

neskáče ale už sa mi to podarilo :jupi:

Pia 26.10.2007 20:02

je tu niekto kto učil velkého psa skok do náručia??ako ste postupovali??

Pia 26.10.2007 21:37

Lenka.Buddy píše:je tu niekto kto učil velkého psa skok do náručia??ako ste postupovali??

tak ja moje stena uz ani nezdvihnem zo zeme. takze skok do narucia s tymto psom urcite trenovat nebudem. chybat mi to nebude. to by som bola sebevrah. :heh:

Pia 26.10.2007 21:57

lusy píše:
Lenka.Buddy píše:je tu niekto kto učil velkého psa skok do náručia??ako ste postupovali??

tak ja moje stena uz ani nezdvihnem zo zeme. takze skok do narucia s tymto psom urcite trenovat nebudem. chybat mi to nebude. to by som bola sebevrah. :heh:

minule na rusoch (TV) :vykricnik: som videla NO ake takej stuplej babenke skakal do narucia. bolo to dost efektne :lol:
vtedy som si povedala - toto raz naucim aj toho nasho, len sme este nezacali :ha:

Pia 26.10.2007 21:59

Amaguk píše:
lusy píše:
Lenka.Buddy píše:je tu niekto kto učil velkého psa skok do náručia??ako ste postupovali??

tak ja moje stena uz ani nezdvihnem zo zeme. takze skok do narucia s tymto psom urcite trenovat nebudem. chybat mi to nebude. to by som bola sebevrah. :heh:

minule na rusoch (TV) :vykricnik: som videla NO ake takej stuplej babenke skakal do narucia. bolo to dost efektne :lol:
vtedy som si povedala - toto raz naucim aj toho nasho, len sme este nezacali :ha:

kolko ma dospely NO kil?
Odoslať odpoveď