Skok do náručia

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Sob 21.04.2012 22:54

Lenivá som na cvičenie, tak posilňujem s dobermanom :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Niqi & Kora » Sob 21.04.2012 23:04

Offtopic: preboha nespominaj ziadne cvicenie..ide leto a ja marodujem v kope cokolady a cipsov :lol:

haha no tak to si lahni na zem, pokrc kolena, paty dohora a nauc Lykanu vyskocit na paty a pomaly dvihaj nohy hore a doleee, = riadne vymakane nohy :lol: sice ona ma aj velke laby tak podla toho ake mas cislo noh, newm ci sa ti na nich zmesti so 4mi labami :lol: :lol:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Sob 21.04.2012 23:23

Offtopic: Ja akurát uvažujem, že zajtra pôjdem do obchodu zaobstarať čokoládu :lol:
Ty mi čítaš myšlienky ? Naozaj ju chcem naučiť aj výskok na nohy, ale obávam sa, že to nezvládnem ja. Ale tak - whatever doesn't kill you, simply makes you stranger :joint:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Niqi & Kora » Sob 21.04.2012 23:27

Offtopic: co ta nezabije to ta urobi divnejsim :lol: nepocula som este takuto versiu hehe. No u mna sa VZDY najde dovod preco zozrat celu cokoladu a vyroivnat chute niecim slanym..a vzdy si hovorim, ze od pondelka jem zdravo + zacnem s brusakmy.. easy to say , f'ckn hard to do :lol:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Sob 21.04.2012 23:36

Offtopic: Nápodobne. Alebo už aj začnem žiť zdravšie, dokonca sa dokopem ku cvičeniu, ale zostane mi taká svalovica, že ma odrovná na pár dní. Ako minule - konečne si dám aj brušáky (v živote som ich nerobila). Dala som ich 2O a zdochla som :haha: Inak toto je mega OT, radšej skončme :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Niqi & Kora » Sob 21.04.2012 23:40

Offtopic: jeziiiis tie brusaky cista ja :lol: :lol: jj uplne mimo tu piseme
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Skok do náručia

Poslaťod Domivec » Str 02.05.2012 8:22

Ahoj, neviem či tu už taký problém bol, ale môj pes sa na mňa bojí skočiť ... keď som na zemi vôbec (aj keď mám jeho obľúbenú loptičku) on väčšinou na fotelky .. a keď na tej sedím a dám si tú loptičku na hruď, tak sa na mňa bojí skočiť .. vždy skočí na bok fotelky (aj keď ja mu to zabraňujem) alebo na druhú fotelku aby si mohol cez ňu zobrať loptičku :ua: Nevedeli by ste mi nejak poradiť prosím?
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Str 02.05.2012 17:30

Takže my už oficiálne vieme skok do náruče. A Lyka občas skočí do náruče, aj keď to nečakám :heh: Môj ksicht si nevšímajte :pac:
Obrázok
Obrázok
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod merri » Str 02.05.2012 19:46

Tss, tak to teda musim s mojou 27 kilovou zvladnut aj ja :devil: sice ju ledva dvihnem, ale nevadi, s trochou cviku to snad dam. Dakujem za nakopnutie :lol:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Skok do náručia

Poslaťod Sabča » Str 02.05.2012 19:49

Ja mam tiez problem zvdihnut vlastneho psa zo zeme (kedysi 25kg, dnes 22,7 - zlaty BARF :lol: ), ale ked na mna vyskoci, tak ho uplne bez problemov aj par sekund podrzim :haha: .
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Str 02.05.2012 19:54

merri píše:Tss, tak to teda musim s mojou 27 kilovou zvladnut aj ja :devil: sice ju ledva dvihnem, ale nevadi, s trochou cviku to snad dam. Dakujem za nakopnutie :lol:

Tak ja ju dvihnem tak či tak. Ale treba nájsť dobrý štýl skákania. Lyka na to prišla dáko sama, ako je to najlepšie a najľahšie. Takže ani nevnímam, že na mňa vyskočí 27 kíl dobermana :yes: Len treba prekonať pár prvých škrabancov a modrín :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod merri » Str 02.05.2012 20:06

Skrabancov a modrin sa nebojim, aj bez toho ich mam dost.. Skor som sa bala aby mi nespadla, ale teraz som vdaka vam odhodlana to zvladnut :lol:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Str 02.05.2012 20:10

No záleží od psa. Ja som sa vôbec nebála pádov, pretože Lyka je degeš, jej nič nevadí. A aj mi párkrát padla, tuším raz aj na bok. Ale otrepala sa a vyskočila znova. Ale ak by som mala psa (takejto veľkosti), ktorý by po nechytení v tebe stratil dôveru, asi by som do toho nešla...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod merri » Str 02.05.2012 20:24

Pojdeme na to postupne, tak aby mi zo zaciatku nemala ako spadnut, a ked budem vidiet ze to zvladam, bude to super - ale ked nie, vykaslem sa na to, zase nepotrebujem ju to ucit za kazdu cenu :smile:
Mne raz spadla z muriku, na ktory som ju poslala vyskocit, nastastie nizuckeho, a bola v pohode, hned sa tam cpala znovu.. Takze nie je az taka fajnovka (co ma celkom aj prekvapilo) :lol:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Skok do náručia

Poslaťod Saarly » Štv 03.05.2012 10:37

aj ja chcem, ale ja mam 35 kilovu labradorku :plac:
Properly trained, a man can be dog's best friend.
Saarly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268
Bydlisko: Karlova Ves, Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky