Skok do náručia

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Štv 19.04.2012 20:08

Asi som sebevrah, ale už sme zhruba v polovici nácviku :heh: Opretá o stenu s pokrčenými nohami, som zvedavá, ako to pôjde ďalej...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 19.04.2012 23:20

ach :lol: :lol: :jop: drzim palce, si frajer ak zvladnes skok do narucia s dobermanom, ty kokos to by som asi nedala
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Pia 20.04.2012 11:36

Neviem, či to zvládne, uvidíme. Dnes som sa zobudila a na stehná pribudli dáke modriny a škrabance odvčera :lol: Ale mám v jednom výhodu - že aj keď sa mi psica vyšmykne, že ju dobre nezachytím, nezostane z toho ľaknutá a nedostane strach :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Niqi & Kora » Pia 20.04.2012 21:19

:heh: ajajaaaj to budes ubolena, dufam, ze tu supnes nejaku fotku fakt chcem vidiet ako sa ti to podari :smile: . Inac ju ucis skocit tak bokom, ze ju chytis pod hrud+zadok, alebo tak, ze ma packy na tvojich pleciach? Ja to druhe, ale mna to dost boli ked vyskoci drbne mi do sanky poskriabe ma, alebo sa plno krat odrazi od mojho brucha :oo: tak som uz prestala s tym. Len na priatela a kamarata to skusam sem tam ked maju naladu. Zrobim jej pedikuru a mozno sa znova dam do toho...mozno :lol:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Skok do náručia

Poslaťod Nanda » Sob 21.04.2012 8:24

S dobermankou? :oo: Súpér...držím palčeky. :aplause: Keby mám dobíka tak by som ho to tiež naučila ale ako tak to ešte neviem :pac: .....+fotkú
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Sob 21.04.2012 10:11

Niqi & Kora ten prvý spôsob, ten druhý by ma ani nenapadlo, taký blázon nie som :heh: To by mi vybila zuby do dvoch sekúnd. Učím ju zboku + jej nechávam dosť veľký rozbeh.
Nanda uvidíme, čo z toho bude, sama neviem :smile:
A fotku, alebo video pridám, až keď to bude dotiahnuté, ak :no:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Niqi & Kora » Sob 21.04.2012 11:04

njn som blazen.. ked spredu to tak pekne vyzera :lol: chcem tak ako MacGie s Maxom na fotke jooooj. To moje by som skor nazvala wall-ride ako skok do narucia :pac: jedine co z toho robi 'skok do narucia' je to ked ju nahodou chytim. Vyskusam to zboka snad to pojde lepsie. Mozno ked sa nauci zboka tak nam lepsie pojde ten skok spredu (dufam). Inac Lykana kolko vazi?
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Sob 21.04.2012 12:19

Lyka váži tak okolo 27 kg, ale u nej nie je problém váha, skôr ten spôsob jej pohybov. Ona je totálny brutalista, do skokov dáva dosť sily a tlaku alebo akoby som to nazvala. Takže spredu to s ňou iste nebudem skúšať :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Nanda » Sob 21.04.2012 12:31

My to robíme len z boku...nie tak ako to opisovala Niqi. :lol: 27? Mičo 23-25 ale on má zasa také ladné skákanie a aj odrazy alebo keď skáče tak strašne vysoko nad prekážku a on skáče skor do diaľky. :hi:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Sob 21.04.2012 12:37

Zle si to pochopila. Ona neskáče "neladne" alebo "neelegantne", práve naopak. Ale skáče silou. Nedá sa to dobre opísať, to by si musela zažiť.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Nanda » Sob 21.04.2012 12:47

Ja ťa chápem :no: ja som len napísala ako skáče moj.
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Sob 21.04.2012 22:01

Tak máme video - zatiaľ iba o stenu. Prvý pokus si nevšímajte, neviem prečo Lykaňa nikdy na prvýkrát nevyskočí, ak sa niekto iný pozerá. A rehocem sa strašne preto, bo akurát, keď sme ju natočili, zvolila dáky iný štýl skákania - tak, že ju chytím pod krkom, neviem, čo si to zas zmyslela :pac: :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Niqi & Kora » Sob 21.04.2012 22:20

ejha tak to je uplne iny styl ako to robi ta moja..ako krasne elegantne ti vyliezla do narucia :smile: :jop: som myslela, ze ked ten klip uvidim tak ma bude boliet telo za teba, ale vyzera to krasne nezne :smile: lepsi sposob. Ten moj by bol vhodny mozno pre psy do 20kg max . Haha to svetlo bolo spustacom a Lykana tvoj smiech este zdokonalila :lol: . Joj mne sa tak pacia dobermany, som myslela ze vazi viac nwm preco si vahu spajam s vyskou psa. Moja vazi rovnako a pritom je o dost mensia. Fakt si nwem predstavit zeby doberman na mna skakal tak ako Kora a este s tou silou ktoru si opisovala. Uz si s nou skusala vyskok na chrbat ?? :DD
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Skok do náručia

Poslaťod Haleth » Sob 21.04.2012 22:31

Vravím, práve na to video si zvolila trochu iný štýl, neviem, čo to tu zas finguje. Ale svoje modro-zelené stehná si nejdem fotiť :joint: No a Lyka je trochu menšia a aj ľahšia, ako je štandard :no: Skok na chrbát som už raz skúšala, ale dáko sme na to zabudli. Možno...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Skok do náručia

Poslaťod Niqi & Kora » Sob 21.04.2012 22:48

- dobermana na chrbte- ty si iny BOREC :lol: :jop:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky