Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ostatné triky

Konkrétne triky a ich nácvik

Ostatné triky

Poslaťod MontyTheDog » Pon 16.04.2012 15:31

:ahoj:
Tieto triky sa k Dogdancingu asi nezaraďujú, ale vyzerajú podľa mňa efektne a ľudia z nich bývajú ohúrení...
Napr. na zadnej strane knihy 101 psích trikov je zoznam ďalších 50tich trikov, ale nikde som knihu s nimi nevidela. Veľmi ma zaujali triky ako napr. zavrč/vycer zuby, beakdance: šúchaj si chrbát po podlahe, kotúľ s loptičkou medzi prednými labkami, kráčaj na predných nohách, atď....vyzerá to parádne, ale nenapadá ma, akým spôsobom by sa dali psa naučiť, ani som to v žiadnej knihe nenašla. Pre môjho psa by boli ako stvorené, on má rád takéto ťažšie pohybové triky...
Neviete, akým spôsobom sa dajú naučiť? Nikde to nemôžem nájsť.... :nwm: Takýchto trikov je habadej, určite aj vy niektoré z nich poznáte.
Za rady a odpovede vopred ďakujem :smile:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Ostatné triky

Poslaťod tera » Pon 16.04.2012 17:28

takýcho tém tu už pár je, stačí hľadať :ach:
tera
Big Dog

Poslaťod straka17 » Ned 22.09.2013 11:04

Ako ste učili svojho psa aby vám na povel nie podla labku ale ťapol do vašej dlane?
Priateľ opustí priateľa už vo vetre, pes svojho pána neopustí ani vo víchrici
straka17
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Ned 22.09.2013 13:12

dvihla som ruku s pamlskom, nie past, ale otvorenu dlan a vyssie ako pri pac/labke. Pochopila hned.
hruska
Multišampión

Poslaťod akuk » Ned 22.09.2013 13:21

zvykol tak dobiedzat ked nieco chcel :lol: , tak som to hned spojila s povelom pri mojom tlapnuti dlanou na jeho labku, a potom to uz slo na povel :no:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod SabLux » Pon 23.09.2013 20:50

ja moju tera ucim stat na prednych labach uvidim ci sa dostaneme aj k pohybu :lol:
SabLux
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Späť na Triky