Originalne a komicke triky nasich psov

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod LadyTrixiKe » Pon 17.09.2012 11:21

no to je take ako ked si pes hundre ... nieco medzi stekotom a vrcanim ... proste keca svoje :D ono Lunka je dost ukecana aj bez povelov
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Pon 17.09.2012 19:29

Predvčerom som Mikyho začala učiť plaziť sa. Dnes sme to netrénovali ale ide mu to pekne. Len musím mu pridržiavať ešte chrbát lebo sa stavá počas toho. Tak začnem dávať menšie vzdialenosti a na začiatku ho budem držať a pomaly ho budem púšťať a keď spraví 2-3 plazy klik+odmena :smile:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Uto 18.09.2012 17:09

po dnešku vidím že to plazenie nie je jeho parketa. :ach: Nejako mu to moc nejde. Ale chcela som aby mi preskočil nohu ( keď som stála ) a on sa odo mňa odrazil. Som kukala na neho že to čo urobil a stále to tak robil. :jupi: Mám z neho radosť, aspoň niečo mu ide.
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Uto 18.09.2012 17:29

Nanda - ja som to môjho ryšavca učila tak, že som šla vedľa neho, jednou rukou som ho držala a tlačila ku zemi a tou druhou som ho navádzala, aby šiel za odmenou. Ak sa pohol tak som ho pochválila a odmenila a takto sme to robili dookola, stále som ho odmenou navádzala aby šiel ešte ďalej a potom som pomaly zmierňovala tlak na chrbát až som úplne prestala, len som mala nad ním ruku a šlo mu to veľmi pekne, potom som dala ruku preč a odvtedy mu to ide ako po masle.....skúšaj to takto, určite to Mikymu pôjde :smile:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Uto 18.09.2012 17:56

Veď presne tak isto to robím..neviem kde je chyba. :nwm: No nevadí, budem skúšať naďalej a uvidím čo z toho vznikne. :no:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Ned 23.09.2012 20:06

To ja som tiež chcela Shortyho naučiť plaziť sa a hoci si ľahne a plazí sa, ale do opačného smeru.. ležal na zemi, ja pri ňom a chcela som, aby sa plazil dopredu a on nejak začal sám od seba cúvať, tak som mu to odklikala.. je to milé, len teraz poviem ľahni a on sa začne rovno plaziť dozadu :pac: takže môžem začať učiť ľahni odznova, zrovna mesiac pred skúškami :pac:
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Str 26.09.2012 17:55

My ideme najbližšie dni natáčať KONEČNE dogdancing + obedience video, lenže stále to ja sprostá odkladám, furt si vravím, že ho ešte čosi doučím a potom začnem :pac: už som ho takto naučila hádam aj 15 trikov a stále sa do toho nechcem pustiť, furt ho učím jak blbá a nič, už som to sľubovala pred polrokom. Ale teraz som sa dokopala, tak na začiatku novembra by čosi malo byť :heh:

EDIT: prosím vás, nemáte tip na pesničku do videa? keďže video budem natáčať s čivaviakom, všetci vravia, aby som tam dala Chihuahua Song no mne sa to moc nepozdáva, chcela by som niečo inšie, také akčnejšie, čo by sa proste hodilo pre dogdancing :nwm:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Beny » Štv 27.09.2012 17:07

Beny má tiež taký (originálny) trik ... Nazvala som ho "Ruky hore!" a celkom mu to ide :no: . Vydrží v tom iba chvíľku, pretože mu robí problém udržanie rovnováhy, no ešte stále to vylepšujeme :no: ... Tu je menšia foto z videa, no keby ste sedeli oproti nemu a videli ten jeho pohľad :heh:

Obrázok
I ♥ Beny . . . . . . http://www.my-dog-beny.weebly.com
Obrázok
Beny
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Trnava

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Štv 27.09.2012 17:20

Beny - Super avatar. :oo: :jop:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Domivec » Str 17.10.2012 11:14

Taká otázočka :lol: Aj váš hafan keď držíte odmenu robí všetky triky ktoré vie? Alebo len niektoré? :lol:
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod KiKa » Str 17.10.2012 12:36

♥ Gucci ♥ - Nó, dedkov pes, vždy keď s ním niečo cvičím a ten trik nevie až tak dobre a vidí tú odmenu, stále robí popros, pretože som ho to učila asi najdlhšie :lol:
I ♥ dogs
KiKa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Sob 20.10.2012 11:10

No Miky robí otočky a skáče. Pojašený šašo. :hi:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Momoo » Ned 21.10.2012 12:50

Momo tiež asi 10x spraví otočku :heh:
A minule sa mi na výstave stalo, že keď stál v postoji a rozhodca písal posudok, on nevedel že od neho chcem a začal mi tam sudy válať :heh:
Momoo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284
Bydlisko: Nitra

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Pon 22.10.2012 20:46

Tak to si musela mať radosť teda. :heh:
Momentálne ho nič neučím nové. Len opakujeme základnú poslušnosť zostaň na vzdialenosti, ku mne. V pred, v speť ( cez prekážku ). A také prkotinky :smile:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Str 24.10.2012 20:12

Keďže o pár dní nás čakajú skúšky z poslušnosti, tak mu odreagovávam hlavu blbinami.. toto som ho naučila dnes :D

Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky