Originalne a komicke triky nasich psov

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod moschino » Štv 25.10.2012 9:05

Šikulka :aplause:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Štv 25.10.2012 18:12

haluuuz! :aaa: krásny je :jop:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Ned 04.11.2012 16:32

Akosi to tu padá :ua: .
Neučíte nové triky alebo nemáte nové videá a fotky? Pridajte nech to tu nestojí. :yes:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Ned 04.11.2012 19:02

Nám sa konečne darí povel prines obojok, už stačí ryšavcovi len ukázať naň a hneď poň beží. Len ho ešte naučiť, aby poň bežal cez niekoľko miestností :joint:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Ned 04.11.2012 19:14

:jop: Tak je super potom. :yes:
Dnes som znova skúšala odrazy a som na neho kukala. Lebo odrážal sa mi od stehien a nie až od krku ako kedysi. :jupi:
Aj výskok na chrbát, no dala som sa bokom k stene a dala som mu povel aby vyskočil a keď bol hore tak zostaň a potom sadni. A normálne sedel. No bola som na štyroch. Len keď chodím venčiť sama, kamošky majú frajerov a jednu pes prestal baviť, tak mi nemá kto pomocť. No skúšame to zatiaľ vo dvojici a uvidím :smile:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Ned 04.11.2012 19:18

Nanda píše:Len keď chodím venčiť sama, kamošky majú frajerov a jednu pes prestal baviť, tak mi nemá kto pomocť.

Ach, ako by som ja potrebovala niekedy pomoc, no podľa spolužiačok je cvičenie psov trápne, ja som vlastne trápna celá :joint:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Pon 05.11.2012 21:25

Niečo mi (hovor) píš :lol: O mňa nikto ani nezakopne keď mám psa no keď som bez psa tak som pre všetkých anjelik. :lol:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Cathie » Pia 16.11.2012 21:29

Offtopic:
Nanda píše:O mňa nikto ani nezakopne keď mám psa

To praveze ja mam opacnu skusenost - akonahle spomeniem psa, tak uz vsetci len "jasneeee, zober aj Storynku" a same "aj Storynka pride?" .. a to ju mnohi poznaju dlho a stale im je vzacna :heh:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Sabča » Sob 17.11.2012 0:09

Offtopic: Takyyy :heh: Ked prilezitostne idem ku jednej kamaratke na navstevu, vzdy musim zobrat aj psa, pretoze prosim pekne jej rodicia z neho maju strasnu radost, a potom ho stale obskakuju, hladkaju a hadzu mu lopticky :lol:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Nanda » Ned 18.11.2012 19:09

Len ja mám okolo seba ľudí od 10 do 15-17 rokov. :ach: No niekedy aj chcú aby som brala Mikyho ale načo, keď viem že po chvíli im bude zavadzať....

Keď mi víde, snažím sa s Mikym precvičik včetky triky čo vie. Naposledy som sa začala venovať lavoru :lol:. Aby prednými vyšiel hore, to vieme. Potom nech sa postaví celý na vrch. Len najväčší problém mu robí dať zadné labky na lavor. :ua: Ako by sa to dalo naučiť, aby akokeby vycúval hore?
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Pon 19.11.2012 23:09

začni to cvičiť s nižším predmetom ako je lavór :)
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Cathie » Uto 20.11.2012 9:28

Vystupovanie zadnymi nohami sa zvykne ucit od napr jednej knihy - a postupne sa knihy pridavaju. S tym, ze pes hore na ne vycuva. Mne to Story vkuse obchadzala zadkom a vyhybala sa, tak som musela vymyslat zabrany zo stran :lol:

EDIT: ale nakoniec sme sa to naucili na schodoch - ucila som ju vycuvat schody v panelaku, pretoze tie proste nemala ako obist (kedze su take siroke) a musela vyjst hore. a ked sa naucila toto, tak zacala v pohode cuvat aj na ine predmety
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Uto 20.11.2012 22:32

Pomocou knihy som učila aj ja, ale stojku. Naučila som ho, aby zadnými nohami vystúpil na knižku a potom som postupne pridávala ďalšie a žiadne problémy s uhýbaním neboli, veľmi sa mu to páčilo a teraz robí stojky aj keď nemusí :lol:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod Shorty » Štv 22.11.2012 23:51

tak my máme nový "trik" .. skôr by som to pomenovala upgradovaný povel Ľahni.. Raz som tak sedela pri hafanovi a precvičovali sme si povel Ľahni - na blízko, na diaľku a pod.. a keďže je zvyknutý na klikanie, tak si myslí, že všetko musí vylepšovať.. tak si vylepšil aj toto.. pár krát som mu to odklikla, pretože to bolo zlaté a teraz mi na povel Ľahni, začne robiť toto :))) tak sa mu to snažím oddeľovať - toto mu povelujem na Cúvaj, Ľahni odmeňujem fakt len vtedy, keď leží a nehýbe sa, ale aj tak má občas pocit, že samotné ležanie nemá to správne grády :))
prvá nevýhoda klikeru - pes až moc rozmýšľa :D

Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Originalne a komicke triky nasich psov

Poslaťod MontyTheDog » Sob 24.11.2012 0:07

:jop: :jop: :jop:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky