Očný kontakt

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Očný kontakt

Poslaťod wer » Štv 08.03.2012 9:15

Šami & Tinka píše: Vie že som pán a nevie udržať kontakt dlhšie ako 10 sekúnd...

Offtopic: pobavilo.. :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Očný kontakt

Poslaťod meridia » Pia 09.03.2012 12:11

Offtopic: Vie že som pán a nevie udržať kontakt dlhšie ako 10 sekúnd...
: pobavilo..

Offtopic: Mě to přijde spíš smutné..jako každé nepochopení psa.. :ua:
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Očný kontakt

Poslaťod Amis » Pia 09.03.2012 13:32

wer píše:
Šami & Tinka píše: Vie že som pán a nevie udržať kontakt dlhšie ako 10 sekúnd...

Offtopic: pobavilo.. :joint:


ako neviem to inak popisat :ua: skus poradit, neviem na to najst vhodny nazov alebo vysvetlenie, proste nedokaze udrzat ocny kontakt, vzdy odvrati zrak. Som citala ze ktory pes pri prvom stretnuti odvrati pohlad alebo zmurkne sa podriadi. Neviem co je na tom pravda ale na zaklade toho som si myslela ze preto asi nechce udrziavat ocny kontakt.
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: Očný kontakt

Poslaťod hruska » Pia 09.03.2012 13:37

Ale to cudzi pes. Moja ocny kontakt skor vyhladava, ked ma nastve a kuknem "skaredo", vtedy pohladom uhne. Inak nema problem, dakedy ma ten upreny pohlad az rozculuje :lol: Nikdy som ju to neucila, prislo to samo, ale urcite nie hned ako som ju doniesla z utulku.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Očný kontakt

Poslaťod Haleth » Pia 09.03.2012 14:53

Šami & Tinka píše:zmurkne sa podriadi

Offtopic: A čo keď mu padne "smietko" do oka ? :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Očný kontakt

Poslaťod Amis » Sob 10.03.2012 20:35

Offtopic: V tom prípade ma smolu asi :heh:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: Očný kontakt

Poslaťod Nanda » Ned 25.03.2012 20:22

Ja mu dávam povel "hlava" ale nejako nám do nejde. :ua: Asi to bude týmto : Keď sa mu pozerám do očí hneď sa pozrie inde.
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Očný kontakt

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 29.03.2012 11:38

My mame ocny kontakt na cmuknutie, pouzivam to vacsinou ked zbada nejaku hus alebo nieco lakave, taky ''pozitivny prerusovac'' niecoho neziaduceho. Na udrzanie dlhsieho ocneho kontaktu pocas chodze pri nohe pouzivam septave "kss kss".

Nanda- mne pri tomto dost pomohol kliker, lebo na zaciatku sa snazila mi dat labku a ine somarinky, vobec nechapala o co ide.
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Pohlad na majitela

Poslaťod Rosie » Uto 04.09.2012 17:38

Ahojte, neviem ci to tu uz bolo, zatial som to nezbadala...mam 6 mesacne steniatko (border kolia) a pomalicky ju pripravujem na dogdancing. Vsetko jej ide super, ale pri chodze pri nohe je roztrzita, pozera vsade inde nez na mna aj ked sme v jej znamej miestnosti kde nema co nuchat.Pripadne pozera dole. Ked jej poviem ,,vyborne, sikovna,, pozrie na mna ci dostane odmenu, ked nie, pozera zase dole. Pri dogdancingovych videach som si vsimla, ze kazdy pes tam ozera na majitela jak na parok. Rosi na mna vobec nepozera a to jej stazuje chodit mi pri nohe aj ked odbacam, zatacam a zastavujem...ako to mam docielt? da sa to? Je moj prvy pes a nechcem nic pokazit (co sa samozrejme neda ja viem :D). Pri kupe mi majitelka ukazovala jej otcaa ten ked isiel pri nohe hlavu mal zdvihnutu a uperne pozeral do jej oci...uvazovala som aj o klikri, mohol by pomoct? Dakujem :) pripadne za hocijake prakticke rady do zivota :D :poklona:
Rosie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Očný kontakt

Poslaťod Ell » Str 20.02.2013 14:13

no veru podobne ako nanda, moja sa mi nedokaze pozerat viac ako 5s do oci , ani mozno nie tolko,vzdy odvrati pohlad :ua:
Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 123

Predchádzajúci

Späť na Triky