Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

cúvanie na povel

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: cúvanie na povel

Poslaťod Veronika_27 » Uto 14.08.2012 10:04

Zo Zolena :ua:

No, nezostáva nám nič iné iba skúšať a skúšať... :smile:
Obrázok
Veronika_27
Snoopy
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Cathie » Str 15.08.2012 17:16

Veronika alebo si proste zober fotak a najblizsie vase pokusy natoc :no:
Ja by som to ale vyskusala klasicky v "ulicke" z hocicoho doma. Urcite mate niekde stiesnenejsi priestor alebo sa da vytvorit - zavolas si ju tam, pamlskom ju navedies tak, aby stala pred tebou, das pamlsok aj ruky za chrbat (zamedzis tak tomu, aby po pamlsok vyskakovala a sustredila sa iba nan) a spravis maly krok proti nej - akonahle co i len o kusok ustupi (aj keby si ju musela mierne zatlacit nohami), pochvala a dostane pamlsok spoza chrbta. :smile:
Ulicka kvoli tomu, ze tam nema na vyber - ak sa nemoze uhnut do boku alebo ta obist, bude musiet kusok cuvnut.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Veronika_27 » Štv 16.08.2012 9:43

Natočiť by som možno dačo mohla, len neviem kam by som to zavesila :ua:

Robím to už tak, že každý jeden vydarený krok-dva dozadu chválim. Nechválim, ak cúvne a sadne si, alebo odskočí piruetku dozadu (čo je dosť často) - toto zvykne robiť aj v úzkom priestore, kedže sa tam nevie otočiť, tak nadskočí a tak sa otočí, aby mohla ísť dopredu... nemáme tu veľa úzkych chodbičiek, skúšala som priestor medzi dvoma posteľami, lenže to je tak meter a pol... no na začiatok aj to stačí :smile:

Len som si ešte nevšimla, že by pochopila, čo od nej chcem... iné veci pochopila oveľa rýchlejšie, ešte v ten deň... naposledy som ju učila položiť hlavu na moju ruku, nohu, na hocičo a to si zapamätala fakt bleskovo.
Obrázok
Veronika_27
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Cathie » Štv 16.08.2012 14:41

Sprav uzsiu ulicku :no: Z krabic, knih, hocicoho. Ak nebude mat inu moznost, pochopi to ovela rychlejsie.
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mage » Štv 16.08.2012 15:18

Offtopic: ked to nevies kam zavesit tak sa spoj napr aj tu s cathie cez skype a tam jej to posli :smile: alebo kludne aj so mnou

(ale inak je velmi lahke spravit si na youtube kanal a nahrat to tam)
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Triky