obiehanie pána

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: obiehanie pána

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 11.01.2008 22:24

Tatiana píše:decka to naucili Bonku tak ze s palicky urobili akoby udicu zavesili jej tam jej oblubenu hracku a tocili ,behala ako kolotoc a teraz uz bez palicky na sto percent,skus to




tak toto vyzerá byť faaaaaaajn :jop: no a ja chcem aby robil také väčšie okruhy..no ale možno budem učiť teda najskor na pamlsok len tak poblízku..ale to bude vedieť keď vie slalom :pac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: obiehanie pána

Poslaťod MisheliQ » Sob 12.01.2008 11:41

ja som toto ešte caesara neučila..pretože ho momentálne učím aport s tým, že musí držať tú vec čo mi prináša..musí si predtým, ako mi ju dá, sadnúť a potom mu nastavím ruku a dám povel pusť..a je to fakt ťažkee..ale minule som to skušala..povel som dala ,,kolo" a rukami hybem okolo seba a keďže on mi sleduje ruku, ide za ňou a pri tom dávam povel kolo..no thak uvidíme za ako dlho sa toto naučí :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: obiehanie pána

Poslaťod Lili » Sob 12.01.2008 13:13

tu si môžete pozrieť našu mŕtvolku :lol: http://www.youtube.com/watch?v=JrAGcNhK3F8
skúsim ešte všeličo natočiť, ale musím niekoho ukecať, bo sama to točiť je dosť vtipné :heh:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: obiehanie pána

Poslaťod kikula22 » Sob 12.01.2008 13:55

to je supeeeeeeeeeeeeer :jop: :jop: :jop:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: obiehanie pána

Poslaťod Lili » Sob 12.01.2008 18:06

ďakujeme :hi:
pridávam ešte odkazy na dve videá:
http://www.youtube.com/watch?v=KfA6PL8Cu1w - tu robí Kity čisto len kotuly
http://www.youtube.com/watch?v=tsNPf3kBicU - a tu je menší mix (otočky, mŕtvy a kotuly:))
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: obiehanie pána

Poslaťod ajuska » Ned 25.05.2008 10:29

lilii,,,jee ale to tej Kity ide...no pekneee... :aplause:
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: obiehanie pána

Poslaťod Iwka » Str 05.11.2008 20:39

megg vie konecne obiehat cuvanim :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: obiehanie pána

Poslaťod Trivi » Str 05.11.2008 20:44

Lili píše:ďakujeme :hi:
pridávam ešte odkazy na dve videá:
http://www.youtube.com/watch?v=KfA6PL8Cu1w - tu robí Kity čisto len kotuly
http://www.youtube.com/watch?v=tsNPf3kBicU - a tu je menší mix (otočky, mŕtvy a kotuly:))


Iwka tebe gratulujem ale Lili...fakt dobré hrá Kitty toho mrtveho psíka :aplause: :king:
Trivi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 257
Bydlisko: Košice

Re: obiehanie pána

Poslaťod Rehssi » Str 05.11.2008 21:05

fajn ze sa obnovila tema. Ucili ste niekto obiehanie dalej od psovoda? Klasicke "okolo" vieme uz davno- na povel (plus posunok na urcenie akym smerom ma obiehat) ma obehne raz a predsadne si, tj vrati sa do startovacej polohy. No a rada by som naucila aj tak, aby ma odbehol povedzme meter daleko odo mna. Nie som si uplne ista ako na to, tak ak mate niekto tip, rada sa necham inspirovat :no:
Este k povelu ako takemu- je to jeden z nasich oblubenych. Je super tym, ze je velmi jednoduchy a dynamicky, takze ho vsuvam do nasich aprtovacich chvilok a nepokazim tym zabavu, ako keby som ho nechala v odlozeni alebo od neho chcela "poklonu" ci "mrtvolku"
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: obiehanie pána

Poslaťod lusy » Str 12.11.2008 21:14

ja sa musim pochvalit, ze som xara konecne naucila obiehanie okolo mna cuvanim a vcera to prvykrat dokazal bez pomoci. :jupi: pripajam video :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: obiehanie pána

Poslaťod vavrena » Štv 13.11.2008 10:39

Ja by som chcela vedieť, ako mám psa "urýchliť"? On ma niekedy len obkráča... to pochopím, nechce sa mu, darmo sa ja rozrthám radosťou. V zápale hry ma najviac tak obklusá. A tiež by som chcela vedieť, ako docielim, že bude behať ďalej odo mňa.. to ho mám odtláčať? :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: obiehanie pána

Poslaťod Rehssi » Štv 13.11.2008 16:11

zrychlit sa da hecovanim, povzbudzuj ho, pripominaj odmenu, ktora ho caka, az povel splni. Urcite pasivne nestoj a necakaj az ta obide sam.
Ja som zacala (zrovna vcera) ucit to obiehanie s odstupom tak, ze ho rukou drzim dalej od tela, a cela sa pritom otocim okolo vlastnej osi. Nie je to dobra metoda, ale vidim na nom, ze to aj tak coskoro pochopi. Keby som mala hula hop kruh, skusila by som to aj s nim- vysvetlila by som mu, ze nesmie vstupit ku mne do kruhu- a vytvorila novy povel. Az si to zafixuje mal by kruzit dalej aj bez kruhu na zemi. Fakt neviem ako inak na to :nwm: je to takto zbytocne zdlhae, normalne mame 100% samostatne zvladnuty cvik behom max 5 dni (aj to len preto, ze kazdy den sa vratm o krok spat), toto bude mozno aj vyse tyzdna
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: obiehanie pána

Poslaťod Tweety » Sob 06.12.2008 19:44

Lusy, krásne, ide mu to super, prvok je technicky bez chyby,len by to chcelo trošku viac nadšenia ale je mi jasné, že v byte sa moc šaškovať nedá.

inak moja úcta, naozaj pekne zvládnuté. :jop: :jop:
Don´t worry, be happy!
Tweety
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Brezno/Košice

Re: obiehanie pána

Poslaťod lusy » Sob 06.12.2008 19:57

dakujeme :hi: prave pracujeme na jednej zostave takej kratuckej. este musim domysliet nejake prvky nech to mozeme aj zacat cvicit.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: obiehanie pána

Poslaťod Tweety » Ned 07.12.2008 15:29

super, nezabudni to natočiť veľmi rada si to pozriem :jop:
Don´t worry, be happy!
Tweety
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Brezno/Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky