I. TrickDog VIDEO Competition

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

I. TrickDog VIDEO Competition

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 14.03.2013 13:31

Tancujúce labky vyhlasujú video súťaž! :jupi:
Aby mal každý možnosť zúčastniť sa dogdancingovej súťaže bez ohľadu na diaľku, tancujúce labky vyzývajú všetkých dogdancerov i nedogdancerov zapojiť sa do trikovej videosúťaže. Nie je presne určené, ako má video vyzerať, tak je teda iba na vás, kedy, kde a ako budete video natáčať a aké triky, či príbeh si doň zvolíte :no: . A už teraz sa neviem dočkať, aké videá budú. Ja už mám toľko námetov na filmovanie, tak som zvedavá, kto s čím príde :dancing: .

VYHLÁSENÉ KATEGÓRIE:
Dovolenka: téma je neobmedzená a ako si vysvetlíte tému je len na vás. Či sa budete chystať na dovolenku, plánovať ju, cestovať na dovolenku alebo si ju skrátka užívať, fantázii sa medze nekladú ;)

Klobúk: Využitie klobúka ako rekvizity. Rozmery a tvary klobúka sú ľubovoľné. Vo videu je možné použiť viacero klobúkov.

Videá môžu byť upravené, zostrihané, nemusia obsahovať pôvodný zvuk. Dĺžka videa je max. 3 min.

HODNOTENIE: každý rozhodca určí vlastné poradie videí. Najvyššie umiestnené video dostane najviac bodov. Po určení poradia sa body sčítajú a určí sa víťazné video. Počet bodov bude daný množstvom prihlásených videí. Ocenené budú tri prvé videá v každej kategórii.

ROZHODCOVIA: Adriana Tomeková, Viktória Obetková, Jana Štibraná

Súťažne videá posielajte na adresu: tancujucelabky@gmail.com najneskôr do 16.06.2013 spolu so štartovným. Vyhodnotenie bude 24.06.2013.
Cena za jedno video je 5 EUR.
EVENT na FACEBOOK-u

SPONZOR SÚŤAŽE: Ani-Pet
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: I. TrickDog VIDEO Competition

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 10.06.2013 20:41

Kto ste ešte nezačali natáčať videjko, tak šup šup, neváhajte...moc času už nezostáva. Na víťazov čakajú pekné aj praktické vecičky :jazyk: :ach:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841


Späť na Tréningy a akcie