Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod bubka » Uto 13.12.2011 13:23

bude na stranke zverejnena aj startovacia listina? nech vieme, na koho sa tesit :smile:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod tera » Uto 13.12.2011 19:54

ešte raz: treba na súťaž výkonostnú knižku? :nwm: nejako sa to tu stratilo :nwm:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod vavrena » Uto 13.12.2011 20:06

Tera, netreba, prepáč, nejak som si to nevšimla :hi: :pac: . Zošit len na skúšky.

Bubka, štartovka? Hmmm, no keď sa nakopí ešte pár ľudí, môžem vyvesiť :yes: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod tera » Str 14.12.2011 21:11

ďakujem :hi: posielam prihlášku :yes:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Catqa » Str 14.12.2011 21:56

Offtopic: Jeej Tera, tesim sa na vas :jupi:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod AlicaGGG » Pia 16.12.2011 22:47

ja teraz budem mega-super-ultra od veci, prosim nezabite ma:
odporúčame vhodne sa na skúšky obliecť – športové oblečenie alebo reprezentatívne slušné... bla bla bla... tak vás prosím, aby ste neskladali skúšky v rifliach a mikine

mam sa obliect sportovo, ale nemam mat rifle a mikinu? :nwm: mam si teda dat teplaky? :heh: ja sa pojdem max. pozret, ale neni jedno co mam oblecene? mala by som nervy uz len z toho, ze ideme skladat nejake skusky, a nie este aby som riesila, ci si dam rifle alebo saty zo stuzkovej... (keby som isla, tak jedine v rifliach, kedze su najpohodlnejsie, a co potom? pozerali by na mna vsetci ze ako hrozne som oblecena?)... toto ma fakt zaujima, ked to vyznelo zle tak to tak nemyslim, je to len cista zvedavost :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 16.12.2011 22:54

podľa mňa rifle a nejaké pekné tričko nikoho nemôže uraziť? ako už by vyzeral niekto v rifliach a mikine? :lol: ja, aj keď vystavujem a mám rifle, tak navrch musí vždy niečo elegantné a obuť napr. baletky. :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Lucy » Pia 16.12.2011 23:12

Jasne, ono podla mna skor ide o to aby to nebolo nieco vyslovene "cvicakovske" - vsetci vieme ako povabne vyzerame :lol:
Cize podla moznosti oblecenie, ktore nosime v civile, skola, navsteva, praca (ak to teda nie je extrem)...
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod AlicaGGG » Pia 16.12.2011 23:28

tak ja som asi nejaky odlud ked mi nevadi vystavovat v rifliach, a teniskach, a teda aj na skusky by som tak isla... ako zasa neni to extrem, samozrejme ze si neoblecem veci co mam na doma, naposledy som mala tricko co si davam len na koniec a zaciatok skolskeho roku, predtym som mala normalne tricko co nosim do skoly :nwm: mikinu som zatial nemala este ani raz, a ani si ju nedam, ale pride mi cudne ze sa to riesi, nech si kazdy oblece co chce (velakrat kostymy/i ku choreo vyzeraju horsie ako roztrhane teplaky :ha: )
no nic, asi som divna, len ma zaujimal vas nazor :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 16.12.2011 23:37

čo by si bola divná, Alic? však, aby sa to hodilo a zároveň to nevyznelo drzo.
pre mňa sa napr. nehodí to, že niekto ide do kruhu v teniskách a predsa veľa ľudí tak vystavuje. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod AlicaGGG » Sob 17.12.2011 1:24

Offtopic:
pre mňa sa napr. nehodí to, že niekto ide do kruhu v teniskách a predsa veľa ľudí tak vystavuje
ja keby som nechcela ist v teniskach tak by som musela ist bosa... alebo potom jedine trekkingove boty :joint:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod vavrena » Sob 17.12.2011 11:09

Alica, na skúškach sa oblečenie nehodnotí. Ale väčšinou skúšky bývajú na cvičáku, v nejakej zašitej hale, telocvični a podobne, síce verejné, ale bez divákov, na rozdiel od Winter Show, ktorá sa bude odohrávať na výstavisku a divákov predpokladáme. Keď si predstavíš, že niektoré skúšky sú len pobiehanie hore-dole s občasným sadnutím psa a nejakou tou otočkou, k tomu zhrbený psovod oblečený jak vagabund, nejaká tisíckrát obohratá melódia, nejaké desiatky unudených divákov k tomu, a po minúte moderátor do mikrofónu hlesne, že skúška zložená na výbornú, tak asi sa moc pekný obraz a vážnosť dogdancingových skúšok nevytvorí, že jo? Aj v iných športoch blbo vyzerá, keď tam psovod vyzerá ako mátoha a z nevyčesaného psa lietajú chlpy, ale toto by sa podľa mňa v dogdancingu vôbec nemalo vyskytnúť, keď vytvárame nejakú kvázi "harmóniu psovoda a psa," tak pre väčšinu ľudí patrí aj príjemný pohľad na "harmonickú dvojicu."
Proste som tým odsekom chcela naznačiť, že ak sa ľudia pôjdu vyblbnúť von so psom do blata, aby mali miesto zakydaných topánok a opackaných nohavíc aj niečo na prezlečenie :no: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod AlicaGGG » Sob 17.12.2011 14:51

vavrena: jasne, chapem :no: (toto co si mi napisala znie ovela lepsie ako to z propozicii :smile: )
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Akami » Ned 18.12.2011 9:34

vavrena pôvodne si asi ani netušila aké debaty sa tu rozvinú ohľadom riflí však? :heh:
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod AlicaGGG » Ned 18.12.2011 16:46

Offtopic: tak normalne som sa spytala ked som to tam videla :smile: aby sa nestalo ze pojdem dakedy na skusky kde bude hento napisane, a budem sa kvoli riflom/riflam citit ako blbec... a radsej sa spytam skor ako presne je to myslene, akoby som mala ist na skusky v rifliach a potom ma budete vsade riesit, ze co som to mala na sebe :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tréningy a akcie