Cruft's 2011

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Cruft's 2011

Poslaťod Kača » Pia 11.03.2011 21:05

Wickyy & Classy píše:
Vanda Gregorová píše:pro všechny, kteří budou sledovat zítřejší přímý přenos freestylu na Crufts : Lucie Smolíková , naše reprezentanka za ČR, bohužel zůstala v Calais a nebyla puštěna přes kanál kvůli problému s čipem.... neuvěřitelná smůla a velká hanba zbytku výpravy z řad DDCCR, která jí doprovázela a po problémech jí nechala na místě a v klidu se jela dívat na Crufts...

:plac:


Je mi to ľúto, strašne. A to si ani neviem predstaviť aké mala Alena oplatačky.
A čo výprava?
HANBA
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Cruft's 2011

Poslaťod tera » Sob 12.03.2011 10:44

Hela Potfajová sa práve DIS-kla :ua:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Cruft's 2011

Poslaťod bubka » Sob 12.03.2011 11:11

preco??
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Cruft's 2011

Poslaťod tera » Sob 12.03.2011 11:19

priznávam, pozerala som niečo na DF a zrazu som videla ako rozhodkyna ukázala DISK :nwm:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Cruft's 2011

Poslaťod Lucy » Sob 12.03.2011 12:31

Ked budete vediet vysledky hodte ich sem prosim, nejako nestiham v tom peknom pocasi sledovat to :smile:

btw. k tomu DDCR, hanba hanbuca, ja byt na mieste poskodenej tak uz asi hadzem granaty :nono:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Cruft's 2011

Poslaťod kikula22 » Sob 12.03.2011 12:54

bubka píše:preco??


namiesto skočky skočila dialku a ešte dáko tak zboku :ua:

Inak akurát bola Hela na DD :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Cruft's 2011

Poslaťod meggie26 » Sob 12.03.2011 12:57

a ako dopadla? sledovala som momentálne japonsko :ua:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Cruft's 2011

Poslaťod Sabča » Sob 12.03.2011 12:58

1. Wales – Maggie Jarman with Broad Beach Lucy - 26,16
2. Belgium - Linda De Smet with Eby of Sunloch Valley - 27,77
3. The Netherlands - Grietje Wagenaar with Fjurdyhoeve Floyd - 27,03
4. Denmark – Emmy Simonson with DKFSCH The Charmed Ones’ Biscuit In Blue FS I Ex - 26,27
5. Finland - Sini Eriksson with Mutkis Onnensoturi - - -
6. Scotland – Heather Smith with Moonlight Magic Dancer - 27,67
7. England - Richard Curits s Pogo - 29,2
8. Czech Republic – Lucie Smolikova with A White Head Tender Flash - - -
9. Slovakia - Helena Potfajova with DI Te Pito o Te Henua - 25,6
10. Sweden – Karolina Pettersson - 26,93

Richard Curtis vyhral podla mojho nazoru opravnene, choreografia to bola krasna: naorcne prvky, super napad, praca na dialku, ziadne odmietacky :jop: :poklona:
Choreografie na 2hom a tretom meiste tam myslim skoncili uplne opravnene, ale asi by som beardedku posunula o stupienok vyssie :hi: Ich vykon mi bol omnoho sympatickejsi, a ta paradna PRACA NA DIALKU, WOW :oo: Obcas je fajn vidiet aj nieco ine ako borderu, hlavne ked to pracuje TAKTO :yes:
Belgicanaka mala tiez suepr zostavu, paradny napad, ale strasne vela prvkov im bohuzial nevyslo, skoda ...

Na druhu stranu si myslim, ze hodnotenie Hely a Svedky bolo absoltune nespravodlive - minimalne v porovani s danskou seltiou a borderkou z Walesu, ktore skoncili pred nami ... :ua:

EDIT: Kto to vystupenia nevidel a chcel by: Ak som to spravne pochopila z programu, tak o 16,20 by mal vzstupovat team kt. skoncil na 2hom mieste (teda Linda De Smet with Eby of Sunloch Valle, Belgium) a o 17,30 absolutnz vitaz, Richard Curtis :smile:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Cruft's 2011

Poslaťod bubka » Sob 12.03.2011 13:16

Sabča, skoro so vsetkym suhlasim. Ja by som Belgicanke nedala 2. a dokonca ani 3. miesto, kedze vela veci im nevyslo a bolo to dost vidno. podla mna to ona kazila svojmu psovi a cela bola taka divna, drevena, ani trochu sa mi jej vystupovanie nepacilo... Jedine ten uvod mali podla mna super :smile:
A pacil sa mi Pan prstenov velmi, krasne mile to bolo :lol:

Edit: Sabca, casy tych vitaznych tancov posunut o 1 hodinu, britsky cas :D
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Cruft's 2011

Poslaťod Cathie » Sob 12.03.2011 13:24

Vysledky DD:

1. Richard Curtis s Pogo, Anglicko - 29.20
- neuveritelna choreografia, kazdy krok pripraveny, premysleny, pasujuci do pribehu, navyse Richard je vyborny herec a komik (pripominalo mi to A je to :heh: )
2. Linda De Smet s Eby of Sunloch Valley, Belgicko - 27.77
- vela odmietaciek, nedotiahnutych prvkov.. sice vyssia obtiaznost, ale inak to na mna posobilo ako pokazena celkom dobra choreografia. Vela nedorozumeni, navyse psovi sa podla mna smyka jej odev.. :nwm:
3. Heather Smith s Moonlight Magic Dancer, Skotsko - 27.67
- jednoducho ZLATEEE! :love: Vesele, s tematikou, super prejav psa, zaujimave prvky.. dobre sa pozeralo :smile:
4. Grietje Wagenaar s Fjurdyhoeve Floyd, Holandsko - 27.03
- perfektny prejav psa, vesely a rychly, ale dost nepresny a ani narocnostou to nebolo vysoko
5. Karolina Pettersson s Arbetsmyrans Amazin Ai, Svedsko - 26.93
- "hobitia" tematika, pekna hudba, podla mna aj niektore narocne prvky (praca na dialku, chodza bokom), prijemne pozeranie.. pre mna jedno z najkrajsich vystupeni
6. Emmy Simonson s DKFSCH The Charmed Ones’ Biscuit In Blue FS I Ex, Dansko - 26.27
- desna nuda.. nuda, nuda, nuda.. pomaly cela prva minuta o tom, ako majitelka lezi a pes cvici, navyse akosi uplne chybal pribeh. Skoda, pretoze pes je podla mna super, len to chcelo aj nieco vymysliet
7. Maggie Jarman s Broad Beach Lucy, Wales - 26.17
- ??? .. stale som cakala, kedy pride NIECO a ono to neprislo, ani pribeh, ani prvky. Nemozem si pomoct a mozno to bude zniet divne, ale narocnost prvkov taka, ze si dovolim povedat, ze za kratsi cas nacvicovania by sme ju vedeli zopakovat :nwm:
8. Helena Potfajova s DI Te Pito o Te Henua, Slovensko - 25.60
- sympaticky vykon, mily pribeh, tiez menej narocne prvky, ale pekne prevedene.. podla mna prilis nizke ohodnotenie oproti napr 7. miestu

Cesko vieme, preco sa nezucastnilo, preco nebolo Finsko, netusim.. osobne som popravde dost sklamana, cakala som vyssiu uroven, pripravenost a zaujimavost choreografii :ua:
Na Richarda Curtisa som ale pozerala s padnutou sankou, vsetka cest :poklona:
Naposledy upravil Cathie dňa Sob 12.03.2011 14:05, celkovo upravené 1
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Cruft's 2011

Poslaťod tera » Sob 12.03.2011 13:46

Richard Curtis: až teraz som ho videla na YT, priznávam :poklona: asi najkrajšia zostava akú som kedy videla :aplause: čistý Pat a Mat :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Cruft's 2011

Poslaťod Sabča » Sob 12.03.2011 14:10

Cathie píše:Cesko vieme, preco sa nezucastnilo, preco nebolo Finsko, netusim.. osobne som popravde dost sklamana, cakala som vyssiu uroven, pripravenost a zaujimavost choreografii :ua:
Na Richarda Curtisa som ale pozerala s padnutou sankou, vsetka cest :poklona:


Uplny suhlas, tiez som od Crufta cakala tak nejako...viac. Richard Curtis to ale zachranil, to bola vystupenie bola taka parada, ze sa z toho doteraz neviem spamatat :lol: Rozhodne predcil vsetky moje ocakavania. Takto by DD malo vyzerat podla mna:poklona:

Strasne ma mrzi, ze sa tam Lucka Smolikova s Angelom neodstala, na ich zostavu som bola velmi zvedava! Taktiez ta Finka ma mrzi, ak sa nemylim, tak ona ma selticku a co som videla ich choresky v minulosti, mohlo to byt velmi slubne vystupenie :yes:

Ohladom tej Belgicanky, suhlasim so vsetkym co sa povedalo, ALE....a nikto nemal ) originalnejsiu,napaditejsiu a zabavnejsiu choreografiu podla mna, tak dobre vyuzite rekvizity a tehcnicky narocne a zaujimave prvky. A to aj pre laicku, ne-DD verejnost, co sa mi ceni asi najviac....Ale, mozno som ovplyvnena tym, ze som tuto jej choreosku videla uz predtym, na WDS, kde to odtancovali omnoho lepsie (http://www.youtube.com/watch?v=aKY5xTjwpRo) a uz vtedy ma velmi oslovila.

bubka píše:Edit: Sabca, casy tych vitaznych tancov posunut o 1 hodinu, britsky cas :D

Ehm..No, ano :lol:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Cruft's 2011

Poslaťod bubka » Sob 12.03.2011 14:29

ale tak to uz je riadny rozdiel oproti tomu, co predviedli dnes... :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Cruft's 2011

Poslaťod tera » Sob 12.03.2011 18:05

ak som správe zaregistrovala Hela mala teraz 3 chyby-odskočená zóna, zhodená tyčka a posledné neviem :nwm:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Cruft's 2011

Poslaťod zdenka2710 » Pia 06.05.2011 17:00

Pogo je border kolia?
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Predchádzajúci

Späť na Tréningy a akcie