Seminár DD 18.-20.2. voľné miesto!!

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Seminár DD 18.-20.2. voľné miesto!!

Poslaťod vavrena » Pon 14.02.2011 20:18

Na seminári dogdancingu sa nám uvoľnilo jedno miesto, tak sa hláste, ak máte záujem!!! :smile:

Vybrali sme skúsené lektorky Vandu Gregorovú a Petru Malú. Vanda je úspešnou reprezentatkou ČR, minulý rok skončila druhá v divízii Freestyle a tretia v Heelworku na majstrovstvách sveta v dánskom Herningu, a na prestížnej Grand Prix de France & Challenge de Européen hneď za úradujúcim majstrom sveta. Petra je zase ostrieľaná česká rozhodkyňa
DDCCR, usporadúva semináre motivácie psov a práce s klikrom.

Seminár začína 18.2. v piatok o 16:30 skúškami DDCCR (pravidlá tu: http://www.dogdancing.wz.cz/index.php?i ... ky&lang=cz ) a pokračuje sobotnou a nedeľnou intenzívkou (9:30 - 17:00).

Na programe bude výuka základných prvkov, koncentrácia aj motivácia psa, pre pokročilé tímy technicky náročnejšie prvky . Lektorky pomôžu s tvorbou zostavy na preteky a tiež s tréningom cvikov na diaľku.

Cena: 70€ (bez ubytovania)
Miesto: Hudobná škola Musicana pri Mlynských Nivách, Bratislava
Hlásiť sa môžete: info@dogdancing.sk
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Seminár DD 18.-20.2. voľné miesto!!

Poslaťod Wickyy & Classy » Štv 24.02.2011 12:13

posielam spomienokvé videjko zo seminára...http://www.youtube.com/user/KissWickyy# ... m77qgfD9As
Veľká vďaka patrí ešte raz lektorkám Petre Malej a Vande Gregorovej, ľuďom, čo sa podielali na organizácii a vybavovali veci nie len okolo seminára a samozrejme všetkým účastníkom!

Offtopic: Taktiež sa ospravedlňujem podaktorým, že som nestíhala točiť a spoliehala som sa, že robili skúšky, no vysvitlo, že od vás nemám záznam žiadny, ale snažila som sa, aby tam mal každý svoje cenné miestečko. A taktiež ak som schomolila, či inak doplietla mená týmov, tak berte s rezervou. Ďakujem :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Seminár DD 18.-20.2. voľné miesto!!

Poslaťod Cathie » Štv 24.02.2011 16:50

Kraaaaasa, dakujeme za tak pekne spomienkove video :jop: Super to vyzera, normalne som az dostala chut sa tam vratit.. dobre bolo, takto by som vikendy vedela travit castejsie :angel:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov


Späť na Tréningy a akcie