Žilina

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Tréningy dogdancingu

Poslaťod hruska » Str 02.02.2011 11:40

Super, aj Zilina! Dufam, ze sa ako zaciatocnik niecomu priucim.
Taka otazka, treba kontaktovat Lucy, co tam ma mailik, alebo cakat na termin?
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Tréningy dogdancingu

Poslaťod vavrena » Str 02.02.2011 11:46

Kontaktuj Lucy :yes:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Žilina

Poslaťod Mage » Uto 08.02.2011 16:31

Nakoľko sa pomaly, ale iste po celom Slovensku rozbiehajú dlho očakávané spoločné tréningy, zakladáme tému vyhradenú iba tejto aktivite.

Aktuálne informácie o plánovaných tréningoch v rôznych mestách SR nájdete na stránke http://www.dogdancing.sk/ v sekcii Akcie - Spoločné tréningy.

V tejto téme nájdete upozornenia na pridané nové rozpisy tréningov, na akékoľvek zmeny a tiež je možné sa tu dohadovať s trénermi na konkrétnych časoch a miestach stretnutí.
Vítané sú akékoľvek vaše pripomienky k tréningom - nápady na to, čo by ste sa chceli dozvedieť a naučiť, na čo by ste chceli, aby boli tréningy zamerané, ako si predstavujete ich priebeh a tiež budeme vďační za spätnú väzbu, ako sa vám už absolvovaný tréning páčil.

Tešíme sa na vaše príspevky i spoločné tréningy - dogdancingu zdar!
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Žilina

Poslaťod Lucy » Str 09.02.2011 13:16

Kludne aj SS tu na dogfóre môže byť, alebo sa dohodneme priamo tu v téme, nech to vidí viacej očí, ľahšie sa nazbiera skupinka. :no:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Žilina

Poslaťod katkariinka » Pia 11.03.2011 11:44

Jezis, ja som si to tu az teraz vsimla. Aj ja chcem aj ja chcem aj ja chcem. :smile:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina

Poslaťod Lucy » Pia 11.03.2011 14:03

Ja cakam :hih:

Momentalne je nablizsi mozny trening v termine 1. - 3.4. :no:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Žilina

Poslaťod katkariinka » Pia 11.03.2011 14:22

No pekne, to mi akurat vobec nevyhovuje. :lol: Jedine tak toho 3.4. niekedy podvecer.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina

Poslaťod ajuska » Ned 20.03.2011 15:47

myslím že vtedy zatial nič nemám , tak by som sa mohla pripojiť :smile:
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Žilina

Poslaťod Lucy » Str 30.03.2011 8:39

Tak rysuje sa prvý termín tréningov, a to konkrétne 15. - 18.4.
Na počte trénujúcich nezáleží, keďže v okolí ZA sa budem motať tak či tak. :no:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Žilina

Poslaťod katkariinka » Str 30.03.2011 9:00

Lucy :jupi:
Super, tak navrhni nieco konkretne - miesto a cas a dohodneme sa urcite.
Tesim tesim.
Teda nie ze by som neviem co velke chcela trenovat, ale bude sranda.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina

Poslaťod Lucy » Str 30.03.2011 10:45

Tak miesto sa mzoe dohodnut nejako hromadne, kedze v Ziline sa vyznam len za tmy :heh:
Den mi je takisto jedno, ved uvidime kolko ludi sa nahlasi, capnem to aj na FB...hlavne nech pocasie vyjde :no:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Žilina

Poslaťod katkariinka » Str 30.03.2011 10:47

No to si nam teda pomohla.
Tak ja navrhnem - piatok 15.4 podvecer (napr. okolo 17.00) - park na Boriku (nema to nic spolocne s tym, ze byvam odtial 3min chodze :D )
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina

Poslaťod hruska » Str 30.03.2011 10:50

Mozeme prist, ak ked vieme akurat mavat? :hi: priznavam, dd sa neplanujem venovat nejak do hlbky, skor iba ako zamestNanie hlavky z casu na cas, ale nejake tipy ako na to by sa nam zisli, lebo ja som cela lava.

15.04. o piatej sice nemozem, ale snad este bude aj iny termin.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Žilina

Poslaťod katkariinka » Str 30.03.2011 10:52

Hruska, vsak daj navrh aj ty a dohodneme sa. Ja ten vikend zatial nic nemam, takze mozem kedykolvek.

Lucy, mozeme si aj zahadzat frisbee :no:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina

Poslaťod hruska » Str 30.03.2011 10:56

V piatok som v praci do siedmej, v sobotu do jednej, potom by som mohla kedykolvek. Ale skor sa dohodnite vy, kedy vam to najvkac vyhovuje, lebo my sme skutocne skor len obzeracky a vazne sa tomu neplanujeme venovat, tak nech neobmedzujeme.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Ďalší

Späť na Tréningy a akcie