Switch to full style
Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu
Odoslať odpoveď

Re: Bratislava

Str 14.09.2011 20:32

Ak stihnem nabit baterky do fotaku, tak vezmem.

Lulu, aku hudbu to chces? Orezana ani byt nemusi, kludne ti pustime odkial pokial potrebujes :no:

Re: Bratislava

Str 14.09.2011 20:55

jednu pesníčku už mám len to je absolutna novinka, nemam k nej ziadnu choreo este ani premyslemu a na druhej sa uz pracuje :) dokedy budes zajtra doma Cathie? Nemam si to tam ako doniest mozem ti to poslat na mail?

Re: Bratislava

Štv 15.09.2011 7:25

Vavrena dojde bez psov, zoberie teda foťák :yes: A asi aj kameru, chcem nejaké video tréningové poskladať :angel:

Re: Bratislava

Štv 15.09.2011 9:16

Lulu do tretej doma urcite budem, bud posli pesnicku alebo napis autora, nazov a ja ju stiahnem :smile:

Sasiiii tak sa mi to paci :angel: Potrebujem kvoli niecomu natocit videa, takze ta pripadne zneuzijem :pusa:

Re: Bratislava

Štv 15.09.2011 20:08

ludia dnes to bol super trening :smile: ci uz vdaka poctu ucastnikov alebo cezpolnej navsteve :smile: nech nam to takto pokracuje :smile:

Re: Bratislava

Pia 16.09.2011 14:28

Cezpolnej navsteve bolo super, stahuje sa do Blavy! Raz :lol:

Re: Bratislava

Pia 16.09.2011 15:30

ja len k tomu včerjšku: cúvanie môže byť v domčeku a 1 póza musí byť na 1 krok. sekvenciu. Póza použitá pri krokovej sekvencii môže trvať viac ako 10 sek. http://www.stream.cz/uservideo/611423-a ... 1-4-9-2011 :ahoj:

Re: Bratislava

Pon 19.09.2011 15:00

Tak co, ma este niekto pred DogFestom zaujem o trening? Ja osobne by som veeeelmi prijala nejaky rusnejsi trening, tzn niekde v meste alebo na inom rusnejsom mieste, kde si odskusame aj pozornost :smile: Ale moze byt aj ine, zalezi od vasich predstav :lol:

Re: Bratislava

Pon 19.09.2011 15:33

Ja sa hlásim :) už máme choreo na skúšku, ešte potrebujeme choreo na súťaž :) a docvičiť to cúvanie a hlavne vylepšiť tie hnusné otočky :ua:

Re: Bratislava

Pon 19.09.2011 21:19

kocky viete ako vam je super, ze ste vsetky tak blizko a mozete trenovat takto spolu aj v prostredi s viacerymi psikmi... jednak si super natrenujete zostavu, dotiahnete detaily a vase psiky si zvykaju :smile:

Re: Bratislava

Pon 19.09.2011 21:52

Bavlnka, ale ani ty nebývaš v malom meste, musíte sa spojiť :no:
A ak sa chceš pripojiť k vzdialenejším kútom SR, tak aspoň online - natočíš sa, uploadneš na youtube, pošleš link.. a už tu je dosť hlavičiek na poradenie :smile:

Re: Bratislava

Str 21.09.2011 21:31

To je dobrý tip, vdaka Ti za nápad, teraz uz to sice vobec nestiham ale do buducna budem vediet. Tesim sa, ze snad aj nejake nove kontakty ziskam na dogfeste :smile: kontaktovala jednu holku co pojde s borderkou z Kosic, hoci sme z Kosic uvidime sa az v Galante ale mozno potom dame nieco dokopy aj u nas, nakolko mas pravdu ze Kosice nie su malé mesto, no vela ludi v mestskej anonymite.

Re: Bratislava

Štv 22.09.2011 12:22

Offtopic: V Kosiciach ani tak nie je problem s ludmi, ktori by chceli trenovat, ako s nejakym trenerom, ktory by mal dostatok skusenosti aj s narocnymi prvkami a vedel by tych ludi spravne viest, vysvetlit, poradit atd :no:

Re: Bratislava

Štv 22.09.2011 14:49

Offtopic: Tak to zabudni, to v Košiciach (tak skoro) nebude. Ale navrhujem aby sme tu na DF založili tému aj pre KE a možno raz bude nejaký spoločný tréning. :D Podľa môjho názoru je DD jeden z mála športov, ktoré môžeš robiť bez trénera. Jasné, tréner ti pomôže aj zrýchli celý proces možno, vyvaruješ sa chýb, ale nie je to nutnosť ako napr. pri agility. Dogdance môžeš dotiahnuť na svetovú úroveň aj bez neho, ale agi pravdepodobne nie, musí sa niekto na teba niekto pozerať. Navyše agility je oveľa komplexnejší a iný šport, miešam hrušky s jablkami, no ale nevadí. :lol:

Re: Bratislava

Štv 22.09.2011 15:00

Lenže takého trénera nemáme nikde :dancing: A na dogdancingu sa tiež na teba musí niekto pozerať a poradiť, lebo je to šport hlavne o pozeraní. Ale dá sa to aj cez video, dnes.. našťastie :lol:

Časom určite vyrastie viacero trénerov, lenže si ich musíme vychovať sami. A tiež zohnať ľudí na tréningy - lenže vyrobiť plagátiky, vylepiť ich a inak dať o sebe vedieť, to je tiež v réžii každého aktívneho dogdancera. V Košiciach máte aspoň aktívnych psíčkarov a nejaké iné kluby - čo napríklad ja v Galante nemám úplne vôbec.

Klub ako platforma vám poskytne formálne veci, zorganizuje akcie, rozpošle newsletter, pomôže spropagovať na webe, vyrobíme podstránku dogdancingu pre dané mesto, ale tie aktívne návrhy musia prísť len a jedine z radov členov, lebo napríklad niekto v Bratislave nemôže tušiť, aké je zázemie psíčkarov trebárs v Prešove, aké sú tam možnosti na cvičenie, akí aktívni a skúsení ľudia...
Napríklad baby v Brezne sa krásne rozbehali, videli ste ten oznam? :no:
Odoslať odpoveď