Bratislava

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Bratislava

Poslaťod Bavlnka » Str 07.09.2011 20:37

No kočky vám je hej keď budete trénovať takto pospolu, posiluje to aj na duchu :jop: ja som na to sama, prihlásila som nás na 3 skúsky plus este súťaž no a zatial trénujem ozaj iba prilezitostne na dve skusky. Eli mala problém s labkou, a mne dnes po náraze opuchol členok a poriadne to bolí :plac: to snád ani pravda nie je... co mám trenovat iba v mojej mysli? Dufam, ze budeme coskoro okej obidve. Na sutaz som este ani hudbu nevybrala... a vlastne este nemám ani na skusky hudbu ale verim, ze mi s tým jedna dobrá dusa pomoze :ach: Ach jo... no a taký detail .. viem, ze skusky a to vsetko bude na tráve (dúfam, ze tam bude iba mala a udupana tráva) lebo ako som zistila, odkedy sa mojej malej hafanke zapichla osina do uska a o nieco neskor zase nestastne do labky nechce velmi chodit na trávu... Prosím drzte palce nech sa da clenok dokopy a nech mozeme v klude zacat opat trenovat... vidíme sa na ranči dievčatá (a chlapci) snád to všetko stihneme potrénovať, teším sa na vás, že spoznám osobne daľších tanečníkov a ich psíkov :ahoj:
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: Bratislava

Poslaťod Cathie » Štv 08.09.2011 14:47

Bavlnka kludne cvic aj "v mysli", u mna to tvori cca 90% treningu nejakej choreo :heh: Nemozem cvicit viackrat za sebou to iste, lebo mi to na placi predvedie pes sam aj bezo mna. Bude sa ponahlat, pretoze si pamata prvky a robit ich skor, nez treba.. a tak :ach: Takze ja vacsinou sedim niekde pri hudbe/s mp3 na usiach, kreslim si plochu a nasu zostavu na papier, prechadzam si to v duchu od zaciatku do konca atd.. Nakoniec to aj tak musim so psom vyskusat, ale staci mi jednotlive casti, nie celu choreo :smile:
Inak aku hudbu potrebujes? Myslim hlavne tempo alebo aku mas ty predstavu, na co ste doteraz tancovali? :smile:

A co sa tyka TREEEENINGU :lol: Mne by sa hodilo, keby to bolo az k poobediu (okolo druhej?). Co vy? Idealne niekde, kde je menej ruchu a psov. Ktore miesto z tych, na ktorych sme doteraz cvicili, sa vam zda na toto najlepsie? :nwm: Aby sme neboli nonstop ruseni..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava

Poslaťod lulu939075 » Štv 08.09.2011 15:43

No to je relativné, hlavne ak bude pekne a bude sviatok tak ludia budu všade, navrhujem kusok do plochu pri mrtvom ramene pri TPDčku ale kludne sa aj prisposobim :no:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Bavlnka » Štv 08.09.2011 17:05

Cathie :smile: heh tak to som rada ze nebudem jedina co budem trenovat prevazne v mysli... dakujem Ti
aby som to upresnila na dve skusky uz hudbu vybratu mám (dnes mi s tym pomohla jedna osobka a skratila mi ich) no a este na jednu skusku a vystupenie mi treba vies... tancujeme na hudbu podla toho kam ideme vystupovat ci do skolky, ci do zakl.skoly alebo na akciu pre ludi vsetkeho veku a tiez podla toho co mam doma lebo vsade vacsinou beriem iba klasické hudobne CD-cko. Zohnala som si aj detske CD, lebo chodievame do skolok, pri akciach 0-100 sa mi "osvedcil Elvis", ktorého CD-cko som dostala uplne nahodou a to presne vtedy ked som zhanala hudbu :yes:
Nuz ja som dost tremistka vies, casto pozabudam co som chcela a tak improvizujeme, moja hafanka je mierneho tempa sak ako aj jej panička :lol: takze na vystupenie vybram vacsinou stredne tempo,no na skusky som vybrala sviznejsie tempo aby sme to stihli do limitu. Má nápad na nejaku hudbu pre mna k freestyle skuske Cathie??
Mám otazku divecata kedze bude iba sama doma v mysli trenovat :lol:
skusky freestyle 1.uroven práce nohou: 4 striedave pohyby labkou znamená 4x Ľ a 4xP alebo 2xĽ aj Px2??
a k tym otockam ze minimalne 2x8 otociek cize mozem dat 2x otocku dolava 2x doprava a o nejaky cas neskor dam opat 2x dolava a 2x doprava alebo to musi ist za sebou? Alebo to má byt tak ze 4x otocka doprava 4x dolava a potom este raz 4xdolava a 4x doprava?? Nerozumiem tomu celkom preto sa pytam dakujem vopred
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: Bratislava

Poslaťod Cathie » Pia 09.09.2011 7:46

Bavlnka hudbu mozem pozriet, ked sa dostanem k svojmu netbooku, kedze 99% hudby na DD mam ulozenej tam :smile:

Co sa tyka tych prvkov:
- 4 striedave pohyby packou znamena prava, lava, prava, lava (alebo l, p, l, p)
- 2x8 otociek znamena, ze zaradis 8 otociek za sebou a v inej casti choreo dalsich 8 tociek, pricom do kazdej strany musia byt styri. Je jedno, ci to das ako 2x vpravo, 2x vlavo, 2x vpravo, 2x vlavo.. alebo 4x vlavo, 4x vpravo. Len ich musi byt 8 hned za sebou a tento prvok sa musi objavit 2x za celu choreo.

TRENING: je mozne, ze moje moznosti miesta budu obmedzene. Pravdepodobne so sebou beriem aj sestrinho psa a s nim sa velmi daleko cestovat neda, takze tak. Ale casu dost dovtedy, dohodneme pripadne este na zaciatku tyzdna :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava

Poslaťod lulu939075 » Pia 09.09.2011 8:05

A co vrakunsky lesík? ten máš blízko nie?
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Bavlnka » Pon 12.09.2011 19:51

Cathie, dakujem za upresnenie otociek, hudba by sa zisla aj do buducna pre vystupenia :jop:
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: Bratislava

Poslaťod Cathie » Uto 13.09.2011 11:10

Ok, tak teda kto vsetko chce prist vo stvrtok?

Moj navrh je stvrtok sa stretnut vo Vrakunskom lesiku okolo tretej-stvrtej? Mozno skor o tej stvrtej, nech nie je take teplo :smile: S tym, ze kto chce, si donesie hudbu, pripadne tam nejaku budem mat aj ja, donesiem vytlacene pravidla skusiek a mozeme skusat, hm? :no:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava

Poslaťod lulu939075 » Uto 13.09.2011 11:19

jasné my ideme :jupi:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Rehssi » Uto 13.09.2011 11:28

aj ja sa dostavim :yes: mozno bez psov, ale tych vlastne v tejto faze nepotrebujem :heh:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava

Poslaťod Mage » Uto 13.09.2011 11:31

ja sa dostavim tiez :smile: mozem robit DJ-a :lol:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava

Poslaťod lulu939075 » Uto 13.09.2011 11:50

sakra tak to aby sme si rýchlo niečo vybrali, Mage ty mi to vieš potom orezať???
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Mage » Uto 13.09.2011 11:58

orezat by som vedel ale ako to dopadne... orezat nie je problem...
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava

Poslaťod Catqa » Uto 13.09.2011 14:36

Offtopic: Co sa tyka orezavania, na nete sa da free stiahnut program MP3 Knife. V nom sa daju pesnicky velmi jendoducho orezat :yes:

Do kedy asi pobudnete, aspon cca?
A ten Vrakunsky lesik, ako sa tam dostaneme, ked pojdeme z Petrzalky? Resp., pozerala som na google maps, naslo mi Vrakunsku cestu v Ruzinove, je to niekde tam? Pripadne co mame dat do GPSka, aby nas to vyhodilo pri tom lesiku?
Teda to vsetko v pripade, ze by sa nam to podarilo stihnut :angel:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Bratislava

Poslaťod Mage » Uto 13.09.2011 14:44

staci sa dostat k cintorinu ruzinov. ten vrakunsky lesik je hned zanim. je tam cesticka okolo. ked sa postavis tak ze mas cintorin pred sebou tak je po pravej strane. tam prides k rieke (tak by som to asi nazval) a popri nej sa dostanes az dozadu. pripadne prezvon/zavolaj a odnavigujeme ta alebo pridem po vas :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tréningy a akcie