Switch to full style
Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy

Pravidlá fóra

1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.
Odoslať odpoveď

Re: Falco Sokol - kvalita

Str 16.03.2016 15:34

Sunny píše: mleté mäso je inak balené (je to tam viac natlačené),


oni si lidi dost stezovali, ze po rozmrazeni jsou baleni poloprazdne..

Re: Falco Sokol - kvalita

Str 16.03.2016 15:36

Ale aspoň to po rozrezaní neprskalo cez pol kuchyne jak teraz :heh:

Re: Falco Sokol - kvalita

Str 16.03.2016 16:08

:prd:
me o udelal jednou vetamix a od te doby mi domu nesmí :ha:

Re: Falco Sokol - kvalita

Str 16.03.2016 20:19

Dík Sunny. Asi sa potom zbierate viacerý, aby vám vyšla tá sumy. Pýtam sa preto, že kámoška by možno zobrala. Len určite by to bolo malé množství pre jej dve mačky.

Re: Falco Sokol - kvalita

Štv 17.03.2016 9:30

Ja sa musím vždy k niekomu pridať, lebo sama tak veľké množstvo neviem zobrať :yes:

Re: Falco Sokol - kvalita

Uto 12.04.2016 10:54

Zdravim, planuje niekto teraz v najblizsej dobe objednavat konzervy/maso? Dakujem

Re: Falco Sokol - kvalita

Str 13.04.2016 21:35

Aj ja by som sa rada k niekomu pridala, kto bude objednávať, hlavne konzervy a kýbel sušeného mäsa :lol: .

Re: Falco Sokol - kvalita

Štv 14.04.2016 6:08

po te reportazi nestihaji dodavat :-(
ceka se na konzervy i na maso docela dlouho

Re: Falco Sokol - kvalita

Pia 06.05.2016 16:21

Tak čo, nikto nejdete objednávať? :smile:

Re: Falco Sokol - kvalita

Str 18.10.2017 10:49

Nemal niekto v poslednej dobe TIM hovädzie? http://www.falcokrmiva.com/www-kvalitap ... vezi-1200g
Odoslať odpoveď