Falco Sokol - kvalita

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod pigie » Štv 02.08.2012 13:13

A to odkedy robia "kostky svaloviny" len 400g? :oo: Zle vidim v cenniku? Povedzte mi, ze zle vidim :plac: Ja tiez konzervy pouzivam len na dovolenky, ale na toto si moj pes velmi rychlo zvykol a teda 400g sa nam zase predrazi :au:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Dana D » Štv 02.08.2012 13:17

Mackie, tak ak je to MAX a takto vyzerá vnútro, tak to určite reklamuj - asi ti dali zlé balenie.
Ten papierový obal čo je hore pod fóliou zrejme nezodpovedá obsahu.
(keďže tie konzervy sú bez označených obalov)
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod lenka_1705 » Pon 06.08.2012 7:50

Offtopic: niekto z okolia TT nieco z falka? objednavat budem pondelok buduci tyzden :smile:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod lucik » Pon 06.08.2012 10:11

tak my sme včera načali jedno veľké balenie konzerv MAX kostky libového masa (kupovali sme nedávno dve balenia po 15ks 400g konzerv) - konzerva bola super, boli tam ozaj kocky mäsa + taká tá želatina okolo.
LENŽE v noci som sa zobudila na zvuk, akokeby niečo buchlo.. skontrolovala som psiu izbu, obývku, kuchyňu aj špajzu a nič, išla som na wc, vyjdem z wc a taký puch! ale takýýýý strašný smrad som asi nikdy v živote nezažila.. najskôr, že plyn (rozospatá som si neuvedomila, že my plyn nemáme), zobudila som drahého, ten ešte rozospatejší, smrad sme lokalizovali v chodbe.. otvorím roldor, vyvalil sa ešte intenzívnejší smrad, to ma už nadrapovalo.. pozriem a to vyrazilo viečko jednej Falco konzervy :nechutne: :nechutne: :nechutne: :rip: tak som ešte o 1:30 v noci pucovala skriňu, konzervy som vyhodila na balkón a teraz ráno som ich umývala.. inak, som zvedavá na obsah, pretože na jednej som našla zle odlepenú etiketu a je tam kúsok s nápisom "pro kočky". nech ma neserú, dúfam, že v tých konzervách nie je všeličo iné :hmm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod pigie » Pon 06.08.2012 10:25

lucik - treba ich prezerat, nam tiez vytiekla jedna - nastastie nebuchla. Tie, co sa pomackaju toto robia :ua: Takze ak pri preberani na taku narazis, tak im ju hned vratit...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod lucik » Pon 06.08.2012 10:35

táto nebola vôbec pomačkaná.. ale pomačkaná tam jedna je.. teda tak zboku zdeformovaná.. tak ju asi spotrebujem večer pre istotu teda.. dík pigie :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod pigie » Pon 06.08.2012 10:59

Podla mna bola trosku zmacknuta - pri viecku, aspon teda nasa bola. Musela tam byt mikrotrhlinka... Ak je pomackana zboku, to nevadi, ale ak sa pomacka hore pri tom uzavere, tak je z toho zle. Takze radsej vracat vsetko pomackane...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod tera » Str 08.08.2012 22:27

lenka_1705 píše:Offtopic: niekto z okolia TT nieco z falka? objednavat budem pondelok buduci tyzden :smile:


Offtopic: lenka, ponáhlľa? ja sa vrátim 20. augusta domov, až potom chcem objednať, resp. objednať môžem aj teraz, len ak to bude mať kto uschovať :angel: :angel: ....ja by som sa pridala, dákych 20 kg mäsa určite :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod AlicaGGG » Str 08.08.2012 23:08

lenka aj ja by som nieco zobrala... kde tam najdem cennik?
a nerozumiem tomuto: "(vakuově baleno po 1kg) -skupinové balení po 6ks"... napr. http://www.sokolfalco.com/sokolfalco/es ... EZI-PREDNI
cize ked chcem toto maso, poslu mi automaticky 6ks po kile, alebo mozem si objednat aj len to jedno kilo? asi tych 6ks, ci?
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod miusiatko » Str 08.08.2012 23:21

Offtopic: konzerva buchne aj neporusena, casto cinnostou mikroorganizmov (aj tych patogennych)
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Str 08.08.2012 23:35

áno, Alica, musíš objednať celé balenie
ceny - heslo zbozi153
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod AlicaGGG » Štv 09.08.2012 1:30

TA dakujem, zajtra na to mrknem, len dufam ze sa mi 10kg masa vojde do mrazaku :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 09.08.2012 13:18

Na celkovú objednávku samozrejme nestačí tých 10 kíl, musíš sa s niekým spojiť, ak chceš menej..
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod AlicaGGG » Štv 09.08.2012 14:36

TA: hej, viem, planujem sa pripojit k lenke_1705
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod lenka_1705 » Štv 09.08.2012 18:50

ok, tak teda sme sa s terou dohodli ze objednam 20.8. - pondelok :smile: len si po to budete musiet prist do trnavy

AlicaGGG: tych 6 kg z coho chces? lebo ja budem brat pravdepodobne divinu a mozno aj makrely tak ak by to bolo z toho tak to sa mozme aj rozdelit. ved potom napis niekedy ss a dohodneme sa :smile:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky