Falco Sokol - kvalita

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod Aris » Sob 06.12.2008 20:59

Priamo na výrobku je napísené: Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod Tobin » Ned 07.12.2008 1:47

Offtopic: Ludkovia, ale susene drvene maso nie je SUROVA STRAVA, tema bola zalozena na nespravnom fore, ved to je doplnok krmiva
Vyzera to na dobru alternativu na dovolenky, ale ako krmivo....
Aris píše:Ja čo som mala od Falca tak tam neboli ani konzervačné látky a ani farbivá

Hej? A aku zarucnu dobu to malo?
Aris, nebud naivna. Vies, ako sa to robi? Tak ako u granuli - vyrobca nepridava nic, tak nemusi udavat, ale suroviny uz nakupuju s konzervantmi, aj s farbivami, aj so "zvyraznovacmi chuti"...
A ze hovadzie maso Obrázok. Co stoji kilo hovadzieho u masara? A toto susene? Ach jaj....
"Foods full of by-products, cheap fillers, and preservatives such as BHA, BHT and ethoxyqin are hard on and compromise an animal’s immune system. A weak immune system makes your pet susceptible to a variety of health issues, including allergies, whether it be food, flea or environmental."
guglov preklad:
Potraviny plné vedlajsich produktov, lacnych plniv a konzervačnych látok, ako napríklad BHA, BHT a ethoxyqin sú tvrdé a na jedno zviera kompromis imunitný systém. A slabý imunitný systém, je váš Mazlíček náchylné na rôzne zdravotné problémy, vrátane alergií, nech je to jedlo, životné prostredie, alebo blcha."
http://all-natural-pet-supply.com/WPress/pet-nutrition
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod Aris » Ned 07.12.2008 14:39

Do 13.2.2009. Možno máš pravdu, ja sa nehádam. Ale je to podla mňa lepšie ako granule na ktoré ja prachy nemám. Aj preto krmim masom. Tak čo odporúčaš na cesty? Už som sa ťa to pýtala inde len si neodpovedal
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod Tobin » Ned 07.12.2008 20:32

Citaj:
Tobin píše:Vyzera to na dobru alternativu na dovolenky, ale ako krmivo....

(rozumej: kazdodenne krmivo...)
Aj v tej nejakej inej teme sa debatovalo o nejakom naturalnom susenom krmive (uz nepamatam, take sulce to boli), sak aj to bolo celkom gut.
Ja budem brat na dovolenku konzervy. Som uz jeden druh, taky neznackovy, z Lidlu (pisal som o tom) vytipoval, tusim kralik s kuracim.
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod Mackie » Pon 08.12.2008 14:46

no tak to radsej to susene maso ako konzerva z lidlu
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod Baarbora » Pon 08.12.2008 15:35

Co vlastne treba konzervovat na susenom mase? nerobilo sa to tak uz strasne davno,ked sa potrebovalo maso konzervovat, ze sa vysusilo? Podla mna ma vysoku trvanlivost aj bez konzervantov, ale zrovna som prilis velka lemra na to, aby som to niekde hladala.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod blackcat8885 » Uto 31.03.2009 8:34

Mackie prosim ta kde presne v Presove chovak kde si kupila sušené mäso.?Vdaka
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod Mackie » Uto 31.03.2009 13:30

ja som kupovala toto (link z prvej strany)
http://www.sokolfalco.com/images_novink ... drcene.jpg
priamo zo skladu, maju ho v Niznej Sebastovej na Zamku
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod blackcat8885 » Uto 31.03.2009 18:15

ok vdaka
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

Re: Sušené drvené mäso

Poslaťod Frey » Str 15.07.2009 13:10

Ahojček plánujete ešte niekto nejakým spôsobom doručiť to falco sušené mäso? Lebo radi by sme vyskúšali, ale posielať si jedno balenie.... :ach:
Frey
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Falco Sokol - kvalita

Poslaťod zara » Pon 19.04.2010 8:59

Bezi tu diskusia o Bordy, tak zakladam obdobnu o Falco Sokol.
Nejake postrehy co sa tyka kvality masa od Falco Sokol?
zara
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 699

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Mackie » Pon 19.04.2010 10:50

spojene, uz len precitat

ja len dodam, ze mam doma este niekolko balickov, rok po zaruke, ale neviem, co by sa tam mohlo pokazit
keby pes nedietoval, tak mu to dam, ale do buducna uz by som to zrejme nekupila

a odporucam to skrmovat so "zahustovacou" prilohou, ako napr. ryza, resp. nejaky vapnik (velka kost, skrupinky)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Fraga » Pon 19.04.2010 12:08

Ja do toho miešam šušníkom vitamíny a idú sa zadrhnúť. Inak by sa mi na vitamínky :prd: a dávam im to suché.
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Amaguk » Pon 19.04.2010 12:19

ja som teraz po dvakrat brala od Falca mrazene maso - vdaka Luciferke, ktora zorganizovala velkoodbery :poklona: :pusa: S cim som bola maximalne spokojna su mrazene kridla :jop: oproti Vetamixu nebe a dudy, vyborna kvalita, tie Vetamixove po rozmrazeni uz bolo citit, tieto vynikajuce cerstve.
Sklamala tzv. mleta hovadzina, kde po rozmrazeni bolo jasne, ze sa jedna najma o vnutornosti (teda presne to, co som si objednat nechcela :ach: takze som na nich bola trochu napalena, ze nebolo z popisu vyrobku jasne, o co presne ide). Teraz som skusila aj mlete kuracie - to bolo dobre. Ludia si chvalia aj tie ich morske ryby, moj (klasika :ach: ) ich nechcel, co ale nie je ziaden smerodajny udaj :lol:
trochu ma hnevaju ich ceny na hovadzie srdce - za tu cenu uz mozem, ako maloodberatelka, kupovat aj z ludskeho masiarstva, kedze cenovy rozdiel je tam minimalny
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Falco Sokol - kvalita

Poslaťod Fraga » Pon 19.04.2010 12:23

S mrazeným zatial co som otvarala tie "salámy", kurata a kuracie krídla fakt spokojnost, ako balenie super - myslím tým pevnosť obalu, nie je to ako s prepáčením o :blee: obal čistý pevný a ako písala Amaguk ziadne smrady, pekne čerstvé masko. Takze spokojnosť. :yes:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky