Bordy - kvalita

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Ned 15.04.2012 23:18

Offtopic: Do Popradu vozí Sokol Falco, Vetamix.... treba zobrať troška väčšie množstvo ako od B., ale kvalita je neporovnateľná.... ja mám zdroj aj na kuracie žalúdky, ale sú prané... či máš na mysli neprané hovädzie držky?
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Luisaw » Ned 15.04.2012 23:46

mela jsem na mysli neprane hovezi drzky. kazdopadne diky za info. uz to studuju :-)
Luisaw
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Faust » Štv 06.09.2012 13:36

Nebude niekto z BA alebo blizkeho okolia v blizkej dobe objednavat? potrebovala by som len 10 kg kociek a nemam s kym objednat
Faust
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: BA, PK

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Ivanka.P » Pia 07.09.2012 10:05

Ja, vozia mi to do roboty v Petržalke /oproti Inchebe cez cestu/ takže ak by si v pondelok do 15:00 pre to prišla pridám ťa k objednávke. Vieš budem to mať v kufri auta tak aby sa to neroztopilo. Ja si objednávam 20kg kociek + nasilu konzervy aby som mala tých 50kg.




Rozvozný plán pre západné Slovensko.
Pondelok: BA,SC,PK,MA,SE,SI,HC,PN,MY, NR,TO,NM,TT,PD,IL,PU,PB, ZH,PD,BN,TN
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod bbtina » Pia 26.10.2012 14:12

Nejdete niekto objednavat do ZV alebo BB, ja by som zobrala cca maximum 30kg
bbtina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 86
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Sigma » Pon 19.11.2012 19:47

Ahojte,
nebude niekto z Nitry v najbližšej dobe objednávať veci z Bordy? Potrebovala by som totiž objednať asi 20-25 kíl kociek.
Sigma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 276

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 04.01.2013 17:35

nechce sa niekto z okolia TT pripojiť k objednávke?? budem objednávať v pondelok... ja narvem snáď aspoň 30kg do mrazáku :ach:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Ivanka.P » Uto 15.01.2013 0:19

Dochádza mi mäso a preto obnovujem..... kto sa pridá ku mne? Ba-Petržalka keďže je zima v kufri to vydrží pár hodín. Odber v pondelok poobede.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod mairi » Uto 15.01.2013 2:32

Ivanka.P píše:Dochádza mi mäso a preto obnovujem..... kto sa pridá ku mne? Ba-Petržalka keďže je zima v kufri to vydrží pár hodín. Odber v pondelok poobede.

ja by som ja...
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Ivanka.P » Uto 15.01.2013 9:08

OK vidím to tak na koniec mesiaca, tak píšte a tesne pred tým to zosumarizujem :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Ivanka.P » Uto 29.01.2013 9:19

Tááákže ak sa chce niekto pripojiť nech sa páči. Ja som si objednávam kocky, lebo sa dobre skladujú.
Napíšte názov + množstvo + cenu podla tohto cenníku http://www.bordy.sk/index.php/cennik
:ahoj:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod mairi » Uto 29.01.2013 11:38

Hovädzie Mäso-kocka 250g(mäso,chrupavka) karton 10kg - 1x - cena 11€
:ahoj: dakovala
potom napis ze kedy preber a ci peniazky dopredu na ucet, alebo pri odbere :yes:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Ivanka.P » Uto 29.01.2013 12:04

Peniaze pri prevzatí :no: Objednávku uzavrem v piatok na obed. A v pondelok 4.2.2013 by mal byť rozvoz. :yes:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Buchťa » Pon 04.02.2013 13:42

Offtopic: Ahojte.Mám dotazík - jaké máte zkušenosti s masem a s konzervami od této firmy?A co by jste mi odporučili jako nej...Uvažuji o této firmě a nebo o mase z Majpetu.Prosím,poradíte mi?Díky moc :yes: . :ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Mackie » Pon 04.02.2013 14:51

ine skusenosti ako su spominane v teme asi nemame :nwm:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky