Bordy - kvalita

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Bordy - kvalita

Poslaťod ruza143 » Ned 09.01.2011 17:30

a čo poviete na kvalitu sluzieb? tak ja vám napíšem môj PRVÝ zážitok.
Napísala som e-mail, že čo si objednávam aj to že za akú cenu, aby vedeli, koľko si ja myslím podľa ich stránky, koľko to stojí. HEJ? no žiadna odozva a prišiel štvrtok (do LV štvtok nosia) cca 10.30 a zvoní mi telefón, že som tu pred vaším domom (???) a ja, že ani ste mi nedali vedieť, že ste dostali moju objednávku a ani ste nepovedali, že kedy prídete a on, že my vždy takto chodíme do LV a ja že prosím?? halooo, ja som si prvýkrát objednávala, odkiaľ som mala vedieť, že vy takto vzdy chodíte a on, že no kto to môze prevziat a ja, že no nikto sme v robote a on, že čo mám teraz robiť, že nech zavolám nejakým susedom, nech to prevezmu.. :aaa: fúú ja som ho skoro zabila cez telefon, hovorim, no kazdy sused má miesto v mrazničke na 50 kg masa a 50 € len tak vo vrecku. Tak ma vytočil!!! no musel moj priateľ ist z roboty domov a prevziať to, skoro ma zabil :heh: no akože páni čo tam robia vobec toto nemajú dotiahnuté, veľmi ma naštavali a samozrejme cena bola vyššia, ale to moj frajer nevedel! podla zákona, ak sa nemýlim, ked majú na stránke zlú cenu, je to ich problém, nemajú právo pýtať si viac! :au:

no ale žiaľ od koho iného by sme si objednávali :ua:
"I am in favor of animal rights as well as human rights. That is the way of a whole human being." - Abraham Lincoln
ruza143
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 431
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Ned 09.01.2011 19:20

ruza, pri čom bola konkrétne vyššia cena?
nech sa na nich pripravím.... idem objednávať tento týždeň....
ja zvyknem sama šoférovi zavolať, kde je a kedy príde, aj so šéfom telefonicky dohodnúť deň vopred, čo môžem očakávať, či nemám objednať niečo náhradné... na maili si nastavím potvrdenie prečítania správy...
teraz ma najviac štve, že tovar z Vetamixu nie je a vyhovárajú sa na dohadovanie cien.... :ach:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod ruza143 » Ned 09.01.2011 21:18

no ved to je problém, že neviem, lebo mi frajer nedoniesol doklad, len mi povedal sumu, ktoru platil. ale viem povedať, čo som objednávala :lol: tie kocky hovadzie 250 gramové, bordy salámu, hovadzie maso blok čisté 20 kg.. ale volačo sa mi marí, že tá bordy saláma je po 0,89 € a na stránke ju majú lacnejšiu, jáj nepamatám sa už veru :ua:
"I am in favor of animal rights as well as human rights. That is the way of a whole human being." - Abraham Lincoln
ruza143
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 431
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod hriva » Ned 09.01.2011 22:09

to hovadzie maso blok čisté je fakt čisté maso, svalovina, či to je niečo pomleté spolu? je to vobec kvalitné, maso z bordy? nebude lepšie ak budem kupovat u masiara, napr.kur.chrbty,krky a podobne veci? my sme dnes prešli na barf, už predtým dostávala surové maso sem tam, ale teraz sme už granule úplne vypustili a chcela som skúsit to maso z bordy, lebo je to lacné, lenže bohvie prečo je to také lacné a či je to kvalitné :nwm: v živote som niečo také nekupovala tak preto sa pýtam :smile:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Mackie » Pon 10.01.2011 11:52

hovadzie blok je to iste ako kocky, ale v 15kg zmrazenom celku
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod hriva » Pon 10.01.2011 12:31

už som prečítala asi všetko čo sa dalo no ked to je 15 kg vcelku tak to nie to do mrazaku nenarvem a sekat sa mi te teda nechce :smile: asi radšej nakúpim u masiara krky, trupy, masové kosti a podobne a budem krmit tým aspon viem čo presne dávam a že je to fakt čerstvé :smile:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Asgrand Anteaus » Pon 10.01.2011 12:37

Záleži od plemena, koľko potrebuješ pre jeden krmny deň. Sekať to netreba, stačí nechať trochu popustiť a kvalitným nožom si to naporcuješ na potrebne váhové množstvá (kvádre).
Osobne mi vyhovuje viac veľké balenia, ako tie štvrťkilovce a množstvo papierov, ktoré po troch hodinách v koši je už cítiť... :smile:
Myslím, že je to aj praktickejšie pri ukladaní do boxu. Ureznutým kusom na mieru zaplníš každé miesto... :yes:
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Pon 10.01.2011 14:07

ruza143 píše:no ved to je problém, že neviem, lebo mi frajer nedoniesol doklad, len mi povedal sumu, ktoru platil. ale viem povedať, čo som objednávala :lol: tie kocky hovadzie 250 gramové, bordy salámu, hovadzie maso blok čisté 20 kg.. ale volačo sa mi marí, že tá bordy saláma je po 0,89 € a na stránke ju majú lacnejšiu, jáj nepamatám sa už veru :ua:

mne už dávajú doklad automaticky, ale zo začiatku som ich musela stále pýtať... takže kto vie, či mu dal doklad..
podľa nového cenníku sa cena zvýšila len u krkov o 7 centov a u kociek o 1 cent za kg, takže cenu fakticky znížili, keď uvážime, že DPH išla hore... :jop:
uvidím v stredu, koľko mi budú účtovať...
saláma by mala byť stále za 0,67 €...
od každého si brala jedno balenie? to by bolo 45 kíl a vyšlo mi to 36,35 €...?
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Amy01 » Pon 10.01.2011 18:10

Pls. bordy saláma musí byť tiež v mrazáku? a ktorá pol. zmes je lepšia SK či PL ? asi SK ?
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Moniak » Pon 10.01.2011 18:20

salama v mrazaku byt nemusi...je na nej napisane, ze skladovat na suchom chladnom mieste...
a polievkovu zmes som mala krajsiu SK...
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Amy01 » Pon 10.01.2011 18:26

Super, ďakujem :)
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Pon 10.01.2011 22:23

jednoznačne SK - môžem odporučiť aj z osobnej skúsenosti, lebo im z toho kradnem krídelká.. :hi:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod ruza143 » Uto 11.01.2011 9:10

Tatranská Afrika píše:
ruza143 píše:no ved to je problém, že neviem, lebo mi frajer nedoniesol doklad, len mi povedal sumu, ktoru platil. ale viem povedať, čo som objednávala :lol: tie kocky hovadzie 250 gramové, bordy salámu, hovadzie maso blok čisté 20 kg.. ale volačo sa mi marí, že tá bordy saláma je po 0,89 € a na stránke ju majú lacnejšiu, jáj nepamatám sa už veru :ua:

mne už dávajú doklad automaticky, ale zo začiatku som ich musela stále pýtať... takže kto vie, či mu dal doklad..
podľa nového cenníku sa cena zvýšila len u krkov o 7 centov a u kociek o 1 cent za kg, takže cenu fakticky znížili, keď uvážime, že DPH išla hore... :jop:
uvidím v stredu, koľko mi budú účtovať...
saláma by mala byť stále za 0,67 €...
od každého si brala jedno balenie? to by bolo 45 kíl a vyšlo mi to 36,35 €...?


No ešte som tam niečo mala, lebo min. 50 kg.. tušim necelých 5 € bol rozdiel, samozrejme nie je to horibilná suma, ale ide o princíp, nabudúce si to ustrážim.
"I am in favor of animal rights as well as human rights. That is the way of a whole human being." - Abraham Lincoln
ruza143
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 431
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod ruza143 » Uto 11.01.2011 9:12

Asgrand Anteaus píše:Záleži od plemena, koľko potrebuješ pre jeden krmny deň. Sekať to netreba, stačí nechať trochu popustiť a kvalitným nožom si to naporcuješ na potrebne váhové množstvá (kvádre).
Osobne mi vyhovuje viac veľké balenia, ako tie štvrťkilovce a množstvo papierov, ktoré po troch hodinách v koši je už cítiť... :smile:
Myslím, že je to aj praktickejšie pri ukladaní do boxu. Ureznutým kusom na mieru zaplníš každé miesto... :yes:


Presne tak, síce to vyzeralo ako scéna z hororu, ked sme porcovali tých 20 kg mäsa, všade krv, ale je aj dalšie riešenie, žei si tie kocky porozbaľuješ ešte zamrznuté a naraz vyhodíš papiere von do koša a kocky dáš do nejakej igelitovej tašky, ale dobre idú len tie hovadzie, tie kuracie nie, tam mi ostavali kusky papiera..
"I am in favor of animal rights as well as human rights. That is the way of a whole human being." - Abraham Lincoln
ruza143
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 431
Bydlisko: Bratislava

Re: Bordy a Vetamix - kvalita

Poslaťod Lindchen » Uto 11.01.2011 9:57

Má niekto info o pomere morčacieho a hovädzieho v hov.-morč. kocke? Budem tam volať, ale nech nevolám zbytočne :no: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Ďalší

Späť na Objednávky