Bordy - kvalita

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Mackie » Pia 19.04.2013 13:38

po dlhom case som objednala "hovadzie a bravcove odrezky"
zabudla som totiz, ze takto sa to vola len v cenniku, uctuju to ako veterinarny odpad, zdaleka tam nie je len hovadzie a bravcove a v tychto davkach su aj supky z nejakych parkov a ako bonus utrzky z nejakych povodnych obalov, cize to musim cele preberat, ake ine prekvapenia v tom este najdem
ale tak uz len 15 kil :ach:

kuracie a kacacie kridla v pohode
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Barbor » Pon 18.08.2014 8:02

Ludia prosim viete mi povedat da sa pri odbere od bordyho platit kartou???????
Neberu mi mobil a nemam vela casu na to aby som isla vybrat prachy do bankomatu...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod lucik » Pon 18.08.2014 11:48

nedá! teda, raz sa mi podarilo ho ukecať, že som previedla peniaze pred ním cez mobil banking :smile:
ale kartou sa nedá, vraj sa im neoplatí mať terminál, sú za to nehorázne poplatky.. :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Barbor » Pon 18.08.2014 11:53

Luci diiik uz som sa konecne dovolala...povedali mi ale ze to riesia tak :nwm:
Uz som bola vytiahnut prachyv :jop:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod lucik » Pon 18.08.2014 12:21

ehm.. riešia to už vyše roka.. už mali aj oznam, že bude.. pýtala som sa pri každom závoze pár mesiacov, potom mi pán Dióssy povedal, že to nebude, lebo sa to neoplatí, muselo by sa to premietnuť do cien.. :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Mackie » Str 20.08.2014 13:27

Mne uz dali aj na dlh (par eur) a vzali aj stravne listky :lol: ked sa dari
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Barbor » Str 20.08.2014 13:42

Ja neviem, mohli by to mat na kartu. Ved tam clovek neplati nejakych par eur. Ja som platila 50. A ked niekto ma viac psov/vacsia objednavka co sa podeli tak aj 100 aj viac eur urcite. Je to otravne vytahovat tolko prachov, vacsinou mam u seba iba nejake drobaky, nenosim vela. Vsetko kartou.
A teraz som mala tiez presne nachystane prachy, podla cien na webe to malo byt rovnych 50eur a na mieste mi naratal 52 a nejake centy. A jasne to som uz nemala lebo som si vytiahla presne pajdu :pac: tak som naškrabala v centoch aspon nieco...

Offtopic: ..pamatam ked som kupovala notas cez net a nedalo sa platit kartou iba dobierkou, tak som si musela vytiahnut hotovost vyse 2litrov :prd: kto ma tolko prachov nosit u seba v hotovosti? Som sa posrala od strachu ked som isla z banky domov...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod Mackie » Str 20.08.2014 15:45

Offtopic: ja som isla auto kupovat s hotovostou, cez pol republiky v buse :lol: ale uz sa zakon troska upravil, aspon pri tych vyssich sumach
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod falkamn » Pon 13.10.2014 0:07

Mackie píše:po dlhom case som objednala "hovadzie a bravcove odrezky"
zabudla som totiz, ze takto sa to vola len v cenniku, uctuju to ako veterinarny odpad, zdaleka tam nie je len hovadzie a bravcove a v tychto davkach su aj supky z nejakych parkov a ako bonus utrzky z nejakych povodnych obalov, cize to musim cele preberat, ake ine prekvapenia v tom este najdem
ale tak uz len 15 kil :ach:

kuracie a kacacie kridla v pohode



Presne toto sme si teraz my zažili - objednali sme odtiaľ odrezky... keď som to doma porcovala a vybrala z toho tiež nejaké kúsky papierikov a šupku z párkov, tak som myslela, že snívam...

a priznávam, že najviac ma dojal spôsob distribúcie - to, že nemajú všetko dali vedieť v deň závozu a ako bonus - tvrdia, že tovar je zabalený v kartónoch... my sme dostali 5 igelitiek (!) mäsa v škatuli tak zničenej, že u smetiaka by som zrejme našla krajšiu - frajer to vliekol k sebe domov a to fakt iba vybral z auta a do činžiaku mal zaniesť a tá škatuľa sa mu rozsypala :censored: - zhodnotil, že odtiaľ už nech ani neskúšam objednávať a keďže ma neočarilo ani mäso, ani spôsoby, tak to aj rada dodržím :lol:
falkamn
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Hlohovec

Re: Bordy - kvalita

Poslaťod lenka_1705 » Pon 13.10.2014 19:53

tak to sa ani necudujem, taketo veci nastastie nekupujem. ale bola som milo prekvapena ich pomerne novsim tovarom - kralikom.. u mna spokojnost a hlavne pre alergikov fajn vec. aj hovadzie predne by nebolo zle keby cena odpovedala kvalite
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Predchádzajúci

Späť na Objednávky