Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zoohit Nitra

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Zoohit Nitra

Poslaťod Slausa » Sob 01.09.2018 18:36

Zajtra (2.9.) objednávam zoohit, hlavne pre NR alebo pre tých, čo si vedia pre to dôjsť do Nitry. Nad 39 E sa neplatí poštovné a ja sa na takú sumu zťažka dostanem.
Ak by niekto niečo chcel, tak okopírujte link, cenu, názov a počet kusov. Platba vopred, číslo účtu pošlem do SS. Nevadia ani ťažké veci, ani smrady sušené, mám to kde dočasne skladovať. :lol:

Zoohit potom objednávam cez školský rok cca raz za mesiac, čiže ak by ste chceli, kľudne sem hoďte (ak mi to moderátori nezamknú) a ja sa posnažím. :no:

teraz majú fajn ceny na niektoré pamlsky
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591

Barfer.sk

Späť na Objednávky