Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

predajbylin.sk & nu3tion.com - BA

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

predajbylin.sk & nu3tion.com - BA

Poslaťod Haleth » Str 18.10.2017 9:01

Čaute. Neviem, či vôbec niekto bude mať záujem, ale mám v pláne v dohľadnej dobe objednávať z týchto dvoch stránok:
http://www.predajbylin.sk/index.html
Trochu mimo psov... Alebo možno ani nie. Veľa veľa bylín, korenín, silíc a podobných záležitostí. Obľúbená henna napríklad (nie pre psov :lol: )
https://www.nu3tion.com
Síce e-shop pre športovcov, ale majú super ceny za kĺbové výživy. Človek si (alebo teda psovi) môže namiešať koľko chce čoho chce.

Osobný odber v BA - Ružinov prípadne nejaká dohoda v rámci BA. Nebránim sa aj dobierke, ak si ju zaplatíte, no nevidím v tom moc zmysel. Ale kľudne skočím na poštu.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: predajbylin.sk & nu3tion.com - BA

Poslaťod clupko » Str 18.10.2017 9:13

ja by som tu hennu zobrala, uz dlhsie som chcela vyskusat. neviem ale odhadnut mnozstvo, ty si kolko davas? a na baleni bude nejaky navod na pouzitie?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 18.10.2017 14:03

Offtopic: Návod nie je, bo využitia byliny sú rôzne. A koľko som si dávala ja... Fúúú... Úplne na začiatku 4O g (našla som na DF), ale potom som zvyšovala. Zdá sa mi, že 6O g a do stovky som to dopatlala paprikou, škoricou a kurkumou. Na začiatku som dosť šetrila (chudobný študent) a podľa mňa je lepšie, keď máš viac masy ako menej. Určite nie na krk :lol: Ale na farbenie. Nepamätám si ani, aké máš vlasy. Ja ich mám dlhé, ale jemné. Pozerám, že majú 5O/2OO/1OOO g... No ťažko, ja som vždy brala kilo, bo som vedela, že to využijem. 5O g je tak na jedno použitie, to sa neviem, či oplatí...
Čo sa týka ešte návodov, na nete je ich milión, na DF tiež nájdeš. Záleží na tom, kam by mal smerovať tvoj výsledok. Ja mám skúsenosti iba s ryš a ako-tak červenou. Postup by sme potom rozobrali vo vlasovej téme :smile:
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Str 18.10.2017 14:17

vlasy mam dlhe a huste, ale nechcem farbit, len kvoli zlepseniu kvality chcem skusit. vezmem teda 400g, cize 2x200g po 4,72 = 9.44 eur, plus postovne :smile: diky!
a potom sa presuniem do vlasovej temy :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 18.10.2017 15:53

Sprostá som si nevšimla, že už nemajú červenú hennu, iba neutrálnu :oo: Ok, ešte chvíľu vyčkám a objednám.
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pia 20.10.2017 11:38

Objednané :smile:
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pon 23.10.2017 10:59

Henna je doma, nu3tion sa nekonal kvôli nenaskladnenému tovaru. Takže téma sa môže asi :lock:
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Späť na Objednávky