Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Petpoint.cz ZERO DC 4.4.2017 Bratislava

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Petpoint.cz ZERO DC 4.4.2017 Bratislava

Poslaťod Evikulik » Štv 30.03.2017 7:50

http://www.petpoint.cz/ v utorok podvečer 19-20hod. by som chcela objednávať z tejto stránky, objednávam hlavne kvôli veciam značky ZERO DC, ktorá tam má najnižšie ceny v rámci SK-CZ. Už som u nich robila objednávku a boli veľmi zlatí, takže predpokladám, že zas sa mi podarí vybaviť dopravu zadarmo a ak by sme sa dostali s objednávkou do vyšších čísel chcela by som vyjednať aj nejakú zľavu :no:

Platiť budem zo svojho českého účtu takže kurz bude podľa FIO banky, v deň úhrady.

Prevziať sa dajú veci buď u mňa doma v Dúbravke, v Apollo BC, prípadne to viem nejak dopraviť aj do Petržalky. Viac info a kontaktné údaje sú tu: https://tapka.cz/chs-psov-destiny-soul

Tovar, čo chcete kúpiť - uveďte priamo tu v téme takto: počet kusov, názov (presne okopírovaný zo stránky), cenu a link na tovar. Prosím - nie ťažké veci. Pri veciach ZERO DC - len veci podľa veľkostných tabuliek - nie na mieru!
Platby:
záloha 70% vopred na účet - ak niekomu nevyhovuje vieme sa dohodnúť, v tom prípade poprosím správu :smile:

Účet:
SK2811110000001292735002

Pokiaľ by sa vyskytla nejaká reklamácia - každý si to do CZ zašle sám na svoje náklady (pokiaľ to nebude moja chyba), podklady dodám. Treba však počítať s tým, že poštovné tam je dosť vysoké...
Ak budete objednávať pre niekoho iného - zodpovedáte za zaplatenie a prebratie tovaru Vy.
Evikulik
Snoopy
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Petpoint.cz ZERO DC 8.5.2017 Bratislava

Poslaťod Evikulik » Pia 05.05.2017 19:32

Vzhladom k urcitym nepredvidanym okolnostiam som este neobjednavala, ale planujem zaciatkom buduceho tyzdna prabdepodobne v pondelok, tak ak by mal niekto zaujem, moze sa pridat
Evikulik
Snoopy
Obrázok užívateľa

Späť na Objednávky