zvonkov.cz - turistické roľničky

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod martin_s » Pia 10.02.2017 12:06

No na celodenne cinkanie na krku by som to tiez svojmu psovi nedal... Jedine na dobu pocas treningu kedy potrebujes mat prehlad o tom kde sa pes pohybuje (cize ked je odlozeny tak to na krku tiez nema).
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod majjuna25 » Pia 10.02.2017 12:11

Mne to vtedy nedoporučil vet ani len na obyč. krátke venčenie. Ale tak môj pes rolničku naozaj nepotreboval :lol: samozrejme, ak ide o pracovného psa, tak prečo nie :yes:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod clupko » Pia 10.02.2017 12:33

Offtopic: tiez som nad tym rozmyslala, ze ked mne samej cinkanie znamok tak vadi, co potom chudak pes, ktoremu to cinka hned po usami? tiez som tak rozmyslala nad svietiacim obojkom - na jednu stranu, psovi to trochu aj osvetluje cestu pred nim, ale iba ked ma hlavu hore - ked skloni hlavu, ma svetlo okolo seba, len pred sebou nie, lebo si tieni cumakom. tak v konecnom dosledku vidi v tme este horsie, ked ma svietiaci obojok na sebe. takisto mu nechcem davat blikaci obojok, mi pride, ze by mu to vadilo - ked si predstavim, ze by som si v noci svietila niecim blikacim..... ale neviem, asi pes to tak nepreziva ako ja :ha:
inak rolnicku by som si tiez jednu objednala :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod moschino » Pia 10.02.2017 12:42

Offtopic: jedna baba z čiech zle vidí a behá so psami s rolničkou
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod gaidheal » Pia 10.02.2017 14:03

Shel-chan píše:
rolničky pre dravcov som nezohnala na nete práve :ua:



ja som objavila toto:
http://jkweb.cz/shop/index.php?cPath=29 ... 54e056c9fc

ináč na divé svine zaberá to, ako na medvede, byť hlučný, alebo ich pošlem domov (keď neposlúchnu, idem ja :aaa: ), ale je pravda, že tie mestské sú asi otrlejšie :ach:

a nad tým celodenným nosením nejakých zvukových elementov na krku zvierat sa zamýšľam už dlhšiu dobu. Veď to zviera musí byť v permanentnom strese, sa divím, že sa vôbec nažere (ale asi to moc prežívam :nwm: )

Offtopic: a teraz budem dúfať, že nebudem opäť sprdnutá, že som sa vám tu do toho zamiešala :no:
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod martin_s » Pia 10.02.2017 14:13

gaidheal píše:Offtopic: a teraz budem dúfať, že nebudem opäť sprdnutá, že som sa vám tu do toho zamiešala :no:
Offtopic: Neviem kde si vzala ze si bola sprdnuta... :nwm: Ja som ti iba upresnil ze sice ide o rolnicky proti medvedom, ale vyuzitie bude ine...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod lucik » Pia 10.02.2017 15:53

ja nedávam rolničku na obojok, ale na postroj, tak to má trošku ďalej od ušiek.. upresním ešte, že minimálne martin (aj shel?) sa bavia o plošnej záchranárine - ak má pes veľký rádius prehľadávania, v neprehľadnom teréne je fajn mať šajnu, kde pes je, kde pes bol a teda čo prehľadal.. a keď rolnička stíchne a nepočujem štekot - ej, zle je - pes je ďaleko, alebo sa naložil do nejakej mláky (teda moje labrošky), alebo leží pri figurantovi a nevládze štekať, teda vydýchava sa :heh:
Ja tú rolničku mám ako súčasť rituálu - po vybratí z auta dávam psici dečku (postroj), ja si pripnem opasok alebo dám ruksak (lekárnička, voda vo fľaši, skladacia miska, púder na zistenie prúdenia vetra, reflexná vesta), na povel sa psica vyciká, prídeme na miesto prehľadávania a pred vyslaním do terénu pripnem rolničku, vypúšťam odopnutím obojku a povelom. Dlhšie ako polhodinu ju má pripnutú iba na ostrej pátračke.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod Shel-chan » Pia 10.02.2017 21:30

aj shel :yes:
a pozri prosím, ďakujem :jop:
ja zas pozriem link od gaidheal, ďakujem

Offtopic: moschino, jitka lebedova? či tá ešte vôbec behá?
clupko mne je aj tak svietiaci obojok na dve veci, kesa je vždy pri mne a sheimimu to cez srsť nevidieť :heh:
lucik snáď sa budúci víkend vidíme teda :yes: ale na fb budem asi až v pondelok
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Predchádzajúci

Späť na Objednávky