zvonkov.cz - turistické roľničky

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod gaidheal » Štv 09.02.2017 8:42

martin_s píše:gaidheal shel (a ani ja) to nechceme proti medvedom... Potrebujeme prave rolnicku ktoru je pocut na dost velku vzdialenost.


aha, som nevedela :nwm: , tak pardón, že som sa vám zamiešala do debaty
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod Shel-chan » Štv 09.02.2017 9:54

v pohode, aj medvede (v mojom prípade hlavne diviaky :heh:) treba odplasit [emoji38]
ale tiež si neviem predstaviť to mať na sebe celý deň :rip:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod dasken » Štv 09.02.2017 9:56

ehm, roĽnička? akože na roľu? :heh:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod Nisus » Štv 09.02.2017 9:58

Offtopic: :haha: :haha: :haha: Bingo :heh:
Edit: Ale teda dasken, mala by si si urcit priority :ach: (neboj, nic proti tebe, to len na margo diskusie v inej teme, kde sa obhajovali gramaticke chyby zadavatelky :heh: )
Naposledy upravil Nisus dňa Štv 09.02.2017 10:01, celkovo upravené 3
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod Shel-chan » Štv 09.02.2017 9:59

nie nie, v skutočnosti spiežovec [emoji38]
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod dasken » Pia 10.02.2017 0:23

Nisus píše:Offtopic: :haha: :haha: :haha: Bingo :heh:
Edit: Ale teda dasken, mala by si si urcit priority :ach: (neboj, nic proti tebe, to len na margo diskusie v inej teme, kde sa obhajovali gramaticke chyby zadavatelky :heh: )

Offtopic: ved prave.. v tomto pripade mi to nedalo :joint:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod Shel-chan » Pia 10.02.2017 1:17

dasken, a nebodaj sú to rolničky či o čom? je to vôbec spisovné tak či tak?

Offtopic: nisus heeej shel urobila chybu strašne smiešne tak jej treba hahahahaha
wtf :ach:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod clupko » Pia 10.02.2017 9:17

Offtopic: ma tam byt tvrde L. ale vsak uz nerypte. opravit niekoho ok, ale naco sa v tom hrabat :ach:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod Nisus » Pia 10.02.2017 9:40

Offtopic: Ono by to nebolo take vtipne, alebo skor tragikomicke, keby niekto neupozornoval kazdeho na kazdu jednu chybicku, dokonca si to dal aj to podpisu a stale sa tvaril, ze omg, ako to, ze ste taki dementni, ze neviete pisat pravopisne a spisovne :heh: A pritom ked ten isty clovek urobi chyby (ako je to mozne vobec? :aaa: ) a upozorni sa na to, tak uz nevieme, kde mame priority, sme trapni a prizemni, alebo sa to tej osobe proste tak zle napisane paci - dalsi skvost v inej teme (a co ak aj nam sa to paci s nasimi chybami?) :haha:
Jasne, ze sa to potom prehana v tom upozornovani, ale ked chce byt niekto grammar nazi, nech pise na 200 % gramaticky a spisovne spravne.
Uz som to tu pisala niekolkokrat, vtedy ked sa tu nic nerobilo, len upozornovalo, ze to odradza potom prispievatelov pisat prispevky, lebo kazdemu sa stane. A nedala si povedat. Tak bud sa na to vykaslime, alebo znasajme potom kritiku, ked sa nam take stane :nwm: Len mne to pride cele tak, ze ,,ja mozem, lebo...lebo neviem co ale vy? Boze, primitivne opice co nevedia pisat spravne..." :ach:
Edit: Ja len, ze nerob to, co nechces aby robili druhy tebe :ahoj:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod lucik » Pia 10.02.2017 10:30

Offtopic: Nisus, druhí! s mäkkým i - množné číslo :heh:

sorry, to len šplech.. k téme - mne osobne sa páčia rolničky na dravcov - majú jasnejší a čistejší zvuk, tieto na medveďov majú taký hlbší.. len tie na dravcov sa ťažšie zháňajú..
a ak by niekto chcel naozaj silný znelý zvuk, tak máme z ameriky zvončeky pre poľovných psov, ale teda mne osobne už taký zvuk vadí, týmduplom na psovi.. jeden suším už pár rokov, môžem posunúť, keď ho nájdem.
https://www.gundogstore.sk/doplnky1/dokkens-zvoncek-pre-polovnych-psov/
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod Nisus » Pia 10.02.2017 10:41

Offtopic: a sakra... :haha: ale tak mne to neva :lol:
Ale hej, napad s rolnickami pre dravcov je dobry napad :jop: Mozem zistit, kde sa daju zohnat.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod Shel-chan » Pia 10.02.2017 11:30

Offtopic: nisus, ale toto sme už riešili... ja robím to, čo sa mi páči - upozorním na chybu bez toho, aby som sa tvárila, že ten človek je debil a že sa smejem na ňom (nie s ním). všetci robíme chyby, a ja som rada, ak ma na ne niekto upozorní, ale nie ako osobný útok. či čo, mám zomrieť sprostá? :pac:
a keď mi niekto povie, že sa mu to tak páči, tak nech si to tak píše. lenže väčšina ľudí robí chyby z nevedomosti.
basically, jak clupko povedala


lucik, rolničky pre dravcov som nezohnala na nete práve :ua: a tú tvoju by som skúsila (alebo zatiaľ zobrala), za koľko je? nebudeš budúci víkend v Ba?
nisus ak by si vedela zohnať, to by bolo super :jop:

edit: 10€, pardon, vidím :hi:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod wer » Pia 10.02.2017 11:36

Offtopic: podla mna je teda horsie robit chyby naschval. :ach: to ako treba prispievat k tomu bordelu, co vsade sa najde na nete a potom pindat na ludi a poucovat, ze robia chyby? :pac: to poucovanie vedie k niecomu? su proste ludia, co tie chyby robit budu a proste nevedia, aj keby si citali 300 duchaplnych podpisov...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod lucik » Pia 10.02.2017 11:47

Shel, ak myslíš zvonček, momentálne bývam v dočaske, väčšina mojich vecí je v garáži narvanej, tak netuším, či ho nájdem, ale ak nezabudnem a nájdem, prinesiem do PK budúcu nedeľu (teda mám v pláne ísť pozrieť kamošku na OB).. a pozri si správu na FB MSGri!
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: zvonkov.cz - turistické roľničky

Poslaťod majjuna25 » Pia 10.02.2017 12:00

Dotaz k rolničkám na psoch: nevadí to cinkanie psovi? Cinká mu to skoro pri uchu. Či? Ja som mala rolničku na Rubinom obojku kedysi dááááávno, cestou na vet na zastávke mi zato jedna pani vynadala :lol: Pýtala som sa nato veterinára a on že určite nie rolničku na obojku kvôli sluchu... že on by zakázal i kadejaké cinkajúce kovové visačky/lyssetky na obojkoch.
Čo je škoda, opatrila by som najradšej oba psíky rolničkami, mám ten zvuk rada :lol: Ruby mala pre istotu aj rolničku, aj lyssetku a ešte aj psiu známku :heh: :hi:
jasne, treba rozlišovať medzi celodenným nosením rolničky len tak pre srandu alebo proste u mestských psov, ktorým to nijak nutne netreba a medzi pracovnými/pracujúcimi psami, ktoré majú rolničku tak na tréningu alebo pri práci :yes:
Ale tak všeobecne ma zaujíma váš názor :smile:

Inak ak by sa robila nejaká hromadnejšia objednávka, nejakú tú "antimedveď a antidiviak" rolničku by som si vzala na ruksak tiež :yes:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky