Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zoohit.sk 20.11 , NMnV, TT

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Zoohit.sk 20.11 , NMnV, TT

Poslaťod Aris » Štv 17.11.2016 15:34

Neviem či tu vôbec niekto z týchto končín je, každopádne 20.11 objednám zo zoohit.sk a kedže beriem len jednu lacnú vec oplatilo by sa mi podeliť sa s poštovným, ktoré je 3,99€. Len osobný odber. Odber v Novom Meste nad Váhom môžu byť aj ťažšie veci, v prípade odberu v TT poprosím objednať len malé veci, ktoré som schopná preniesť vlakom. Platba pri vyššej sume dopredu na účet, v prípade menšej sumy pri odbere na ruku/ na účet. Ak by sa teda niekto našiel, píšte sem počet kusov + link + či to mám zobrať do TT :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Zoohit.sk 20.11 , NMnV, TT

Poslaťod Shel-chan » Štv 17.11.2016 15:43

Offtopic: Ale vieš, že "Minimálna hodnota objednávky (bez poštovného) musí byť 19,- €.", že? :nwm: Aby si nebola nepríjemne prekvapená. A inak ak chceš, môžeš to potom objednať cezo mňa na tvoju adresu, mám tam do 22. 11. ešte 5% zľavu :no:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 17.11.2016 16:32

Neviem, ďakujem :ach: ale síce som chcela len jednu vec, ale nakoniec som zistila, že veď idú Vianoce tak to asi bude aj bez poštovného :pac: Noo, ak ju ty nevyužiješ, tak by ma to celkom potešilo :hi:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 17.11.2016 18:38

Offtopic: No ja ju mám predplatenú na môj účet, čiže kedykoľvek na akékoľvek množstvo vecí :ahoj: Ale len do 22.11., neviem ešte, či/kedy budem predlžovať
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Pon 21.11.2016 14:15

Téma sa môže :lock: a Shel, kedže som retardovaná tak som sa zabudla ozvať :plac:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 21.11.2016 15:14

Aris píše: Shel, kedže som retardovaná tak som sa zabudla ozvať :plac:

Sorry, ale musim :haha: Dik za rozosmiatie :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa