Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Psí hrátky . cz - 7.11.2016 Bratislava

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Psí hrátky . cz - 7.11.2016 Bratislava

Poslaťod moschino » Uto 22.11.2016 18:32

Ano, ano, aj to
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Buchťa » Uto 22.11.2016 19:02

Ivanko, moc děkuji :poklona: :pusa: , už jsem doma :yes: .

Jen mi prosím poraď, jak vyměnit ten obleček :ua: . Tomu malému magorkovi je malý :hmm: :ua: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Uto 22.11.2016 19:18

pošlem Ti mail
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Uto 22.11.2016 19:31

Jeejo Ivka psí hrátky už máš doma? Nemala si s tým moc oštaru doniesť to domov? snáď to nebolo moc ťažké.

Ja by som mohla dojsť: vo štvrtok doobeda do 10.00, v piatok hocikedy po 15.00, v nedeľu hocikedy,vyhovovalo by ti niečo z toho? Prípadne kľudne až budúci týždeň by to tiež šlo :smile:

Buchťa píše:Jen mi prosím poraď, jak vyměnit ten obleček :ua: . Tomu malému magorkovi je malý :hmm: :ua: .

Buchti prosím,pošleš mi odkaz,aký obleček? ten čierny od Trixie 55cm? ten presne máme a ten je malý aj RUby, nezakrýva jej celú chrbticu. Či iný? kamoška zháňa, ale väčší,tiež by im bol 55malý
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Uto 22.11.2016 19:44

ivana1 píše:pošlem Ti mail

Oki, děkuji :poklona: (proč musím mít tak atypické psy :pac: ).

Majunko, tento : http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/ ... eans-55-cm
Naposledy upravil Buchťa dňa Uto 22.11.2016 19:53, celkovo upravené 1
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Uto 22.11.2016 19:50

Offtopic: JOj ano Buchti,tento ma Ruby a tiež jej je malý. Škoda, že som si to nevšimla skôr, hneď by som ti písala
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Uto 22.11.2016 19:55

Offtopic: Zlato, nebuď smutná, stalo se. Prostě tyto věci nemohu pro ně kupovat přes net :ua: . A oni tam na webu ani neudali obvod hrudníku :hmm: . Jak jsem to viděla na obalu, začla jsem mít podezření = špatnýho tucha :ua: . A ten se potvrdil :plac:
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Uto 22.11.2016 20:46

VZKAZ OD IVANKY = Ivance doma padl net, takže nemúže již dnes na nic reagovat.
Zítra bude opět na příjmu :smile:
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenli » Uto 22.11.2016 21:10

Buchťa píše:VZKAZ OD IVANKY = Ivance doma padl net, takže nemúže již dnes na nic reagovat.
Zítra bude opět na příjmu :smile:

Offtopic: Net nepadol len Ivanke. Ono google ma problem a je offline podla vsetkeho. Ak clovek nepouziva nic od nich ani ich dns napriklad tak net ide. I ked teda nehovorim mozno aj nejaky provider ma preto problemy.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Snezienka123 » Uto 22.11.2016 21:16

Ivanka, ja by som prišla až v sobotu pre obe, ak môžem
Obrázok

Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Cory » Uto 22.11.2016 21:21

Offtopic: Ja som na Googli posledné dve hoďky a všetko OK.
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenli » Uto 22.11.2016 21:48

Cory píše:Offtopic: Ja som na Googli posledné dve hoďky a všetko OK.

Offtopic: A si na Slovensku resp. nejdes cez nejaku VPN/Operu z vonka? Leby vypadok bol zjavne len v strednej Europe http://www.aktuality.sk/clanok/392783/g ... y-vypadok/
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Cory » Uto 22.11.2016 22:13

Offtopic: Som v BA na Wi-free od UPC cez Chrome. Netuším cez čo to poskytujú.
Neriešte, nechápte. Akceptujte ;)
Cory
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenli » Uto 22.11.2016 22:46

Cory píše:Offtopic: Som v BA na Wi-free od UPC cez Chrome. Netuším cez čo to poskytujú.

Offtopic: Cory - stastny clovek si :no: Mne volali snad vsetci znamy co som im siet robila, ze co maju robit, lebo nejde internet. A tak vysvetli starsim ludom, ze chyba nie je u nich, ale proste google nejde.... :haha:
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Str 23.11.2016 7:56

majjuna25 píše:Jeejo Ivka psí hrátky už máš doma? Nemala si s tým moc oštaru doniesť to domov? snáď to nebolo moc ťažké.
Dalo sa. Ale cez obedňajšiu pauzu som vybehla s kolegyňou, veď to je tu neďaleko, takže ma s balíkom doviezla do práce - a po práci ma druhá kolegyňa vyhodila z auta pred domom.

Keď spomínam ten dom - ešte stále bola uzatvorená cesta pred našim domom, neviem, či ju dnes-zajtra... otvoria, tak radšej s tým počítajte.

majjuna25 píše: v piatok hocikedy po 15.00, v nedeľu hocikedy,vyhovovalo by ti niečo z toho?
Dnes - zajtra - piatok - po 16tej kedykoľvek. Sobota - tesne po obede nie, ale k večeru zase áno. Nedeľa - do obeda. Po obede idem s dcérou do kina, tak neviem, kedy prídem domov. Teším sa.

lenli píše: Offtopic: Net nepadol len Ivanke. Ono google ma problem a je offline podla vsetkeho.
Tak neviem, mne nešlo nič. Žiadna stránka. Vy ste tu vypisovali, ale mne router blikal jak šialený, polka svetielok zase nesvietila.... Nič mi neotvorilo. Ale aspoň som sa venovala návšteve. A neskôr pretelefonovala celé hodiny. Ach joo, trhla som svoj životný denný rekord. :no: Žeee?

Snezienka123 píše:Ivanka, ja by som prišla až v sobotu pre obe, ak môžem

:yes: :yes:

majjuna25 + 20,- € - 21,53€ = doplatíš 1,53€
Sabča + 35,- € - 38,41€ = doplatíš 3,41€
Snezienka123 + 7,33 - 7,71€ = doplatíš 0,38€
zuzkabluzka + 14,26€ + 2,07€ zostatok z Barona = 16,33€ - 6,84 € za Zoohit = 9,49 € - 12,28€ = doplatíš 2,79€
-//- od Soničky + 38,51€ - 37,56€ = vrátim 0,95€

Buchťa, lenli - ak sa dohodneme - môžeme obe veci vrátiť (neviem, či je vláknina otvorená, či si ju neotvorila :aaa: :aaa: ) - vlákninu by poslala novú a zároveň by vzala obe veci späť:
Dobrý den,
velmi se omlouvám za tu vlákninu. Normálně záruky pečlivě kontroluji, ale vzhledem k tomu, že to bylo zcela nové zboží od dodavatele, nenapadlo mě ani ve snu, že mi pošlou prošlé zboží. I když kontrolovala jsem ty ostatní balení, a ty jsou v pořádku...
Za vlákninu vám vrátím peníze.
Co se týče vesty: Bohužel uvádím u produktů ty údaje, které poskytuje výrobce. Pokud je pro vás reálné předání zásilky na Uloženku, Nobelovo nám. 5, poslala bych vám štítek na zpětnou zásilku (pro vás bezplatně). V tomto případě bych vás poprosila i o vrácení vlákniny, klidně ji použiju pro vlastní psy. Pokud by šla výměnná zásilka, poslala bych novou.
Jinak by bylo potřeba vestu poslat jinak, to je vaše volba a vaše náklady. V tomto případě vlákninu nevracejte a peníze vrátím rovněž na účet.
Ještě jednou se omlouvám za vlákninu.
S pozdravem Urbášková
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky