Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Nakladatelstvi PLOT 20.9.2016 Bratislava

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Nakladatelstvi PLOT 20.9.2016 Bratislava

Poslaťod Evikulik » Uto 20.09.2016 21:54

Buchti máš to objednané :no:

Takže dokopy to vyšlo 192 EUR, brala som jeden Hersenwerk navyše, takže ak sa niekto zobudil neskoro má ešte možnosť sa pridať :smile:

IBAN pre zálohy: SK2811110000001292735002
Komu je lepšie hotovosť tak stačí potom aj osobne pri prevzatí

Poštovné rozrátam, keď bude potvrdená objednávka :)
Evikulik
Snoopy
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Luffy » Štv 22.09.2016 21:43

Aaaa, je ešte voľná tá kniha navyše? :smile: Ja vždy takéto témy nájdem neskoro :pac:
Luffy
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Evikulik » Pia 23.09.2016 7:32

Luffy píše:Aaaa, je ešte voľná tá kniha navyše? :smile: Ja vždy takéto témy nájdem neskoro :pac:

No ratala som s tym, ze si temu moze niekto vsimnut neskoro kedze to bolo cele narychlo :lol: ak mas zaujem je tvoja :smile:
Evikulik
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin_s » Pia 23.09.2016 7:35

Ako je to s postovnym? Este objednavku nepotvrdili? Nech ti mozem poslat peniaze naraz vsetky :)
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Evikulik » Pia 23.09.2016 13:26

Tak dnes to konečne potvrdili a zároveň aj odoslali. Poštovné bolo 5 eur. Spolu s Luffy a jednou pani mimo DF nás je dokopy 12. Takže poštovné na osobu vyšlo 0,42 Eur.

Rekapitulácia:

martin_s 12,42 €
ivana1 záloha 18 eur - objednávka 17,42 - vrátim 0,58
Inya 23,42 €
Lindchen 6,42 €
clupko 6,42 €
calwen 6,42 €
hisham 12,42 €
Snezienka123 25,42 €
Buchťa 29,42 €
luffy 6,42 €

Calwen ja mám u teba ešte stále odložené vodítko, po ktoré by mi mala prísť Nika takže to ešte dohodneme s tou úhradou súkromne, dobre? :smile:
Evikulik
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod calwen » Pia 23.09.2016 13:27

Dobre, dohodneme sa :yes: Zatial teda neposielam nic :smile:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Luffy » Pia 23.09.2016 14:27

Evikulik píše:
Luffy píše:Aaaa, je ešte voľná tá kniha navyše? :smile: Ja vždy takéto témy nájdem neskoro :pac:

No ratala som s tym, ze si temu moze niekto vsimnut neskoro kedze to bolo cele narychlo :lol: ak mas zaujem je tvoja :smile:

Áno určite, super :jop:
Luffy
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Inya » Uto 27.09.2016 11:13

Poslala som celú sumu na účet.
ďakujem za objednávku.

Ingrid O. S.
Inya
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Evikulik » Str 28.09.2016 11:48

Ahojte,

takže balík je na pošte. Moja drahá polovička bude taká láskavá a dnes po to vybehne, takže poobede to môžem začať vydávať :ha:

Takže neviem ako vám bude vyhovovať odber ale nasledujúce dni mám takýto rozvrh:
dnes cca od 15tej keď vyvenčím šteňúchy budem už len doma resp. v tesnej blízkosti domu
štvrtok som v práci Apollo BC na prievozskej od 7-13tej, okolo 16 by som už mala byť v Dúbravke
piatok som v práci od 8-12tej potom idem smer Dúbravka (cestou domov sa viem zastaviť na Obchodnej, Hodžko, Kollárko alebo Autobuska)
Cez víkend by som mala byť v Dúbravke resp. jeden deň budem asi v Pezinku v hale ale ešte neviem, ktorý.
Presnú adresu aj telefón nájdete tu: https://tapka.cz/chs-psov-destiny-soul/kontakty

Ivanka, Buchti ak Vám knižky nesúria tak Vám ich kľudne donesiem pri najbližšej hromadnej objednávke čo bude robiť Ivanka. Poprípade ak by to tak chcel poriešiť niekto iný a dohodnete sa s Ivankou tak s tým nemám problém :smile:

Rekapitulácia:

martin_s 12,42 € - uhradené 12,42 €
ivana1 záloha 18 eur - objednávka 17,42 - vrátim 0,58
Inya 23,42 € - uhradené 23,42 €
Lindchen 6,42 €
clupko 6,42 €
calwen 6,42 €
hisham 12,42 €
Snezienka123 25,42 €
Buchťa 29,42 €
luffy 6,42 € - uhradené 12,42 €
Evikulik
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin_s » Str 28.09.2016 12:15

Supeer :) Mozme sa zastavit navecer/vecer cestou z cvicaku? (cvicak zacina o 18:30, cize pocitam medzi 19:30-20:30?) :smile:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Evikulik » Str 28.09.2016 12:28

Samozrejme, zavolaj predtym pre istotu ked budes vyrazat a nie je problem :smile:
Evikulik
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Str 28.09.2016 14:49

och, práve som došla z Dúbravky
Evikulik píše:Ivanka, Buchti ak Vám knižky nesúria tak Vám ich kľudne donesiem pri najbližšej hromadnej objednávke čo bude robiť Ivanka. Poprípade ak by to tak chcel poriešiť niekto iný a dohodnete sa s Ivankou tak s tým nemám problém
Ivka, ak Ti to naozaj nevadí a nezavadzia, asi by som naozaj počkala, kým bude cca za dva týždne SpokPes... Tento týždeň nemám odvoz a z roboty sa rovno ponáhľam domov venčiť papule. Resp. - ak tu bude info o víkende - kdy si doma, možno by som to vedela zmanažovať, to tu manžel bude.
Pokojne môžem potom zobrať hocikomu, ak by chcel.
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Evikulik » Str 28.09.2016 15:02

ivana1 píše:och, práve som došla z Dúbravky
Evikulik píše:Ivanka, Buchti ak Vám knižky nesúria tak Vám ich kľudne donesiem pri najbližšej hromadnej objednávke čo bude robiť Ivanka. Poprípade ak by to tak chcel poriešiť niekto iný a dohodnete sa s Ivankou tak s tým nemám problém
Ivka, ak Ti to naozaj nevadí a nezavadzia, asi by som naozaj počkala, kým bude cca za dva týždne SpokPes... Tento týždeň nemám odvoz a z roboty sa rovno ponáhľam domov venčiť papule. Resp. - ak tu bude info o víkende - kdy si doma, možno by som to vedela zmanažovať, to tu manžel bude.
Pokojne môžem potom zobrať hocikomu, ak by chcel.

Tak balik mam doma je to uz nachystane :smile: ivi vobec mi to nevadi ani nebude zavadzať, keby chodim domov z prace cz karlovku aj by som ti to priniesla ale teraz uz to mam od ruky takze kludne to spojim s tym spoko psom a nemusis sem prehanat manzela :smile: ja viem ako ochotne sa tvaria ked maju vybavovat taketo veci, jak ten moj dnes ked sa doteperil s tymi 10kg domov :ha: :ha: :joint:
Evikulik
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Str 28.09.2016 16:02

Evikulik, mne knizku prevezme clupko. Peniazky som poslala na ucet, mozem ti do SS poslat printscreen z IB.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Str 28.09.2016 16:07

Evikulik píše: ja viem ako ochotne sa tvaria ked maju vybavovat taketo veci, jak ten moj dnes ked sa doteperil s tymi 10kg domov
:jop: :jop: :pac:
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky