Bordy - objednávky

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod UdachaNeva » Štv 13.03.2014 22:15

Mackie píše:
UdachaNeva píše:Ahojte,
Konečne sa mi sem podarilo dostať :aaa: Pre všetkých čo berú od Bordy, včera som bola na ich stránke a vyzerá to tak že rozširujú sortiment. Majú nový tovar ako držky, varene maso, rybu atd...ja som si už objednala drzky pretože ked som to porovnala s ostatnými aj cena je super.. :yes:

drzky su prane, takze nic moc, ale ostatne vyzera zaujimavo, som zvedava ci to bude aj realne objednatelne, kedze to skladuju v "obmedzenom mnozstve"


Mackie,

mne to fenka zozrala a chutilo jej to :yes: , ja som sa inak tiež pýtala na to obmedzené množstvo, a majitel mi povedal, že je to tak len preto, že to je nový tovar a vraj si na to ludia musia zvyknut a zacat objednavat. No v každom prípade, ja objednávam zase :)
UdachaNeva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod lenka_1705 » Štv 13.03.2014 22:56

Offtopic: ze rozsiruju je len plus, ale tie ceny vnutornosti napriklad :pac:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod UdachaNeva » Pia 14.03.2014 17:28

lenka_1705 píše:Offtopic: ze rozsiruju je len plus, ale tie ceny vnutornosti napriklad :pac:


Sú stale lacnejši ako Vetamix alebo baff. Dneska som bola na nákup bravčových nožičiek v mäsiarstve. Ani sa nepýtaj kolko tam stoja vnútornosti :pac: A hlavne...tieto su varene :yes: (ja sice pre svoju nevarim) :)
UdachaNeva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod lenka_1705 » Pia 14.03.2014 17:48

Offtopic: na to ze to je pre psov teda dost, uz nevedia co za to pytat..
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod UdachaNeva » Sob 15.03.2014 10:07

lenka_1705 píše:Offtopic: na to ze to je pre psov teda dost, uz nevedia co za to pytat..


ako som už povedala, "na to ze je to pre psov teda dost" je to stale ovela lacnejsie ako v masiarstve a hocikde inde. :smile: Ale je pravda ze su aj takí co chodia do tesca na 15 kg granule za 6 euro :oo: ...neviem ci to podla tebe je cena primerana ku "psom".
Ved na tom psovi sa to odzrkadli a budu mat problemy pozdejsie. Tie peniaze potom zaplatia u veterinara... :plac:
UdachaNeva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod sarach » Sob 15.03.2014 19:25

lenka_1705 píše:Offtopic: na to ze to je pre psov teda dost, uz nevedia co za to pytat..

... podľa mňa si aj uvedomujú, že ľudí to neodradí natoľko, aby to prestali kupovať ... :ua:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod Mackie » Pon 17.03.2014 13:10

UdachaNeva píše:
lenka_1705 píše:Offtopic: ze rozsiruju je len plus, ale tie ceny vnutornosti napriklad :pac:


Sú stale lacnejši ako Vetamix alebo baff. Dneska som bola na nákup bravčových nožičiek v mäsiarstve. Ani sa nepýtaj kolko tam stoja vnútornosti :pac: A hlavne...tieto su varene :yes: (ja sice pre svoju nevarim) :)


ceny su to uplne v pohode, neviem teda kde sa daju zohnat lacnejsie, u nas isto nie
ale, VARENE? ved to je do barfu nepouzitelne..
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod lenka_1705 » Pon 17.03.2014 16:19

Offtopic: UdachaNeva: mna zradlo pre dvoch psov (33 a 22 kg) stoji mesacne niekedy aj vyse 100 €, takze urcite nepatrim k tym co na tom setria :no: ibaze pecen, pluca a pod. "odpad" stoji tolko aj v masiarstve v akcii a je to v ludskej kvalite, nemusim sa bat ze to bude smrdiet atd. takze ano, pride mi ta cena dost.. su to len vnutornosti
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod akuk » Pon 17.03.2014 16:53

Offtopic: ufff :oo: ale to je dost vela euracov na dvoch coklos, nechapem :angel: :lol:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod lenka_1705 » Pon 17.03.2014 17:53

Offtopic: no coklosi dvaja ale spotreba ako za styroch :no: :lol: oni strasne moc zozeru takze je to aj tym
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod UdachaNeva » Štv 20.03.2014 17:28

Mackie: mas pravdu, varene a barf velmi do kopy nejde..niektory ludia varia este aj paprče :pac: 100 ludi, 100 chuti :)

lenka_1705: tak to sú tvoji psikovia z tých stastnejsich :yes: ale dovol mi maly koment - casti ako hlavy, paprce alebo vnutornosti su predavane ako maso pre psov alebo macky. To vsak nema s "ludskou kvalitou" absolutne nic spolocne. Nesmie byt po zaruke ani byt zelene alebo smrdiet. Netvrdim vsak ze sa to nemoze stat. (Tak isto ako ked ides do billy a predaju ti smrdlave prsia). Netvrdim, že je to SUPER lacne, zatial vsak je ale tato ponuka masa najlacnejsia varianta.
UdachaNeva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod Sunny » Štv 10.04.2014 13:37

Ak bude niekto z BA objednávať, plís dajte vedieť, chcela by som len Rambo mix zobrať :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod Barbor » Uto 06.05.2014 16:49

Ludkovia pjosiiiiim kto bude objednavat Bordyho do BA? :oko:
Dajte mi vediet, chcem hlavy a behaky...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod jankode » Uto 13.05.2014 11:35

Ahojte, chceli by sme objednať do BA hovadzie, kuracie alebo morčacie kocky - len čisté mäsko. Ak bude mať niekto záujem, môžeme spojiť objednávku, nám stačí cca. 10 - 15 kg. Ďakujem. :no:
jankode
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: Bordy - objednávky

Poslaťod Sunny » Uto 13.05.2014 11:59

Ja už ten Rambo mix mám (Ďakujem Barborka :poklona: ), takže ja už ništ.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky