Vetamix - kvalita

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod Atrioša » Str 28.11.2012 13:55

Ja som s p. Bilkom telefonovala dnes. Zavoz robia v utorok. Cize zapadne Slovensko - objednajte co najskor ak chcete.
Priznam sa, ze som sa trochu zlakla predosleho prispevku nespokojnej zakaznicky, ale hned som si vsimla, ze je to jediny prispevok uvedenej osoby. Neviem kto je to, nazor si radsej spravim sama. Cize ja to risknem a objednavam. Velmi mi vyhovuje, ze sa da objednat aj Falco aj Vetamix, kazdy ma nieco dobre a neda sa mi kapacitne robit objednavky od oboch.
Máme šteniatka - Vianočnú jedenástku. Pozrite ku nám na www.gordonseter.sk
Atrioša
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod PetraKosecova » Str 28.11.2012 14:07

tak to je ,,vyborne,, :aaa: my s pausalnou prirazkou cca 30%, asi sme mensi odberatelia ako Tatranska afrika, nasich cca 50kg ci kolko to uz bolo kilo je asi nepodstatnych
bohuzial co sa tyka dokladov typu faktura atd vsetko tak ako bolo popisane hore v predchadzajucom prispevku....pravdupovediac, zijem striedavo v zahranici, kde sa podnika stylom dobre meno-kvalita-spokojnost zakaznika a nie zhrabnut peniaze-odzubat zakaznika a este sa k nemu arogantne spravat a toto mi teda zdvihlo mandle. Keby toto urobil tymto stylom parkrat tam, tak na druhy den nemusi ani auto startovat.... :nie:
vetamixove masicko bolo nase oblubene, kym ale Vetamix nebude sam opat zavazat, nemam dovod a ani nemam chut objednavat cez spojku Bilka
iste, chapem ze kto je z vychodu, je rad za akykolvek sposob(vsetci dobre vieme ze ochota zavazat daleko velmi nie je) tak drzim palce!
PetraKosecova
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Dechtice

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod pigie » Str 28.11.2012 14:49

Ja som tiez brala od p.Bileka. Ale len vetamix, falco som nemala este tu cest. Dostala som aj fakturu aj ceny sedeli s vetamixovskymi... A bolo to do 70kg objednavka. :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod kaciatko » Str 28.11.2012 14:54

Ja sa pripájam k Tatranskej afrike, som s p. Bílekom maximálne spokojná, ceny sú také isté ako vo Vetamixe, mäso pre domnou prepočítava a dostala som riadne aj faktúru.
kaciatko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 55

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Str 28.11.2012 14:54

No neviem, ja síce beriem zvyčajne väčšie množstvá, ale občas sa stalo, že som brala aj minimum - 70 kg a vždy sa ku mne všetci dovozcovia správajú slušne. Raz som odmietla prijať závoz Vetamixu o 22:30 večer a odvtedy ma aj pre istotu vopred kontaktovali..
Odporučila som p.Bílka aj iným odberateľom, teraz som si overovala jednu, ceny boli vraj tiež rovnaké ako vo Vetamixe, aj faktúru dostali. Tak možno to bolo len nejaké nedorozumenie a ak to bolo do limitu, tak chcel dať nejaký príplatok, myslím, že aj v Čechách majú príplatok, ak je tovaru menej ako je limit 70 kg.

Teraz v piatok sa mi naopak stalo, že mi volala jedna pani, či by som im neprebrala ich tovar, bolo toho len asi 15 kg, p. Bílek to u nás zložil s tým, že je to výnimka, že do budúca to robiť nechce, že s takou malou objednávkou sa mu naozaj neoplatí zachádzať si, tak nech si to napríklad objednajú cez nás, ale teda že im to zloží, mali tam aj doklad. Keď som im to tlmočila, pán sa ešte rozčuľoval, tváril sa pomaly ako keby boli povinní mu voziť aj dve kilá, ani mu nenapadlo nechať mi napríklad nejaké drobné centy za moju námahu - ešte som mu aj ja vrátila drobné naviac, lebo som nemala 4 centy...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod PetraKosecova » Str 28.11.2012 15:10

nuz...neviem co sa porobilo, asi nemal chlapec na pivo a ja som mu sponzorship urobit odmietla
za tym, co som napisala si stojim, bolo to od neho maximalne sproste. Bol to pre mna ozaj zazitok v pravom slova zmysle. chcela som sa s Vami podelit o moju ,,fajn,, skusenost ale vidim ze asi len ja mam bohuzial negativnu skusenost. co uz, skoda ze ludia sa boja pisat a aj sa pod svoj vytvor podpisat, ved uz nezijeme v casoch komunizmu :ach: ci?
Nie som aktivna dogforacka a ani sa nou nemienim stat. takze keby nieco email :smile: pekny den
PetraKosecova
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Dechtice

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Str 28.11.2012 15:47

Ja sa teda nebojím napísať aj svoje negatívne skúsenosti, ani podpísať, (veľa ľudí ma pozná osobne a kto nie, môže si moje meno prečítať na stránke) myslím, že aj väčšina ľudí, ktorí sem chodia po pravde píšu svoje problémy so závozmi, ešte by som povedala, že častejšie napíšu tie problémy ako keby niekoho pochválili, jasné, že by to mala byť samozrejmosť, že obchody fungujú, ale nie vždy sa podarí šoférom trafiť sa načas, občas je nejaký obal prasknutý...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod iiivetka » Pia 30.11.2012 15:33

Halooo, Haloo, je tu niekto kto objednáva z Nitry Vetamix????? Chcela by som sa pridať k objedávke, ak by sa to dalo :angel:
Objednávať to z Baffu sa mi nechce, kvôli tomu hroznému prepravnému poplatku....
Alebo ak by sa nás pozbieralo viac, tak by sme to mohli objednať spoločne....Ja sama nemám kde dať 70kg...Preto by sme sa mohli pozbierať viacerí a mali by sme to bez prepravného poplatku super mäsko za super ceny!!! :ha:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod jazira » Str 09.01.2013 18:50

Viete mi niekto povedať ,či vozí ešte vetamix na slovensko?nikto sa mi odtial neozval,tak neviem. :ua:
jazira
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: žilina

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Str 09.01.2013 19:53

Teoreticky áno, ja mám objednané od polky decembra a zatiaľ bolo VRAJ málo mäsa a zostáva len pri sľuboch...
V utorok malo byť mäso vo Vetamixe a pán sa mi mal ozvať, ale asi drží bobríka mlčania.... :ua:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod iiivetka » Sob 12.01.2013 19:19

Ja som mu písala kôli cenám, že aby mi poslal dáky cenník alebo niečo podľa čoho by som vedela ceny, ale nič, nepíše :ua:
Najprv mi napísal, že objednať sa dá, minimálne 50kg.
Ale vôbec neviem z čoho mám vyberať...a za koľko... :ua:
Keďže to nie je priamo od Vetamixu ten pán, tak asi vetamixová stránka platí pre jeho ponuku? Neplatí? :nwm:
Ja fakt neviem, ale dokelu naozaj by som rada objednala niečo z vetamixu... :ach:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Sob 12.01.2013 20:12

Bolo tak, že platili ceny ako má Vetamix, ale napríklad akcie neplatili.
Ale od pána šoféra asi už nebudeme očakávať žiadne akcie, mne sa síce po nesplnení decembrového závozu dušoval, že po Novom roku na 100% príde, aj keby mal prísť vlakom a táto situácia už sa nikdy nebude opakovať, ale zdá sa, že jeho výhovorky na nedostatok mäsa budú zakrývaním nejakých iných problémov...

Črtá sa zastúpenie Vetamixu na Slovensku slovenským dodávateľom, tak držme palce, nech to konečne funguje...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod iiivetka » Pon 14.01.2013 0:05

:oo: :pac: :jop: :aaa:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod pigie » Pon 14.01.2013 10:25

No, ak bude drzat rovnake ceny OK, ale ak to bude zase s prirazkou tak :ach: :pac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod Tatranská Afrika » Pon 14.01.2013 10:40

zase? ja som nikdy nemala prirážku, len zľavy neplatili...
títo optimisticky sľubujú, že budú voziť aj menej a za viac budú zľavy, ale uvidíme, mne sa zdá, že každý to vidí ružovo a keď si potom zráta náklady, odskočí :(
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

PredchádzajúciĎalší

Späť na Objednávky