Vetamix - kvalita

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod SWEET DOGS LIFE » Pon 25.02.2013 21:30

Dobrý deň,chcel by som Vás informovať,že sa nám veci posunuli tak do polky marca,odvtedy budeme fungovať,skrátka slovenská legislatíva a byrokracia nemá hraníc... ak ste si všimli pomalinky začne fungovať e-shop www.vetamix.sk len este je to v stadiu testovania,shop bude rovnaky ako český len samozrejme s cenami v €, poprosil by som ešte strpenie robíme čo môžme...ale sme tu a fungovať budeme!!!
SWEET DOGS LIFE
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Bydlisko: Mosovce

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod Asgrand Anteaus » Pon 22.07.2013 11:15

Otázka na odberateľov 2kg šulcov hrubomletej hovädziny. Registruje niekto rozdiel v skrmovaní tohto produktu z noveho obalu (biela folia, barf nípis) oproti staremu baleniu v červenej fólii?

AA mi načne len prvé kilo, dalej už odmieta... :nwm:
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod camon » Sob 17.08.2013 15:28

Nas sa pytala nasa dodavatelka, ci sme si nevsimli zmenu, oproti cz, a maso je ine :-( smrdi, je tam namleteho viac ''odpadu' ako doteraz.....
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod sarach » Sob 17.08.2013 16:23

Akože mäso celkovo, alebo niečo konkrétne smrdí? Ja som tu v inej téme písala, že akurát smrdkali krídla a rebrá. U kusového som nepostrehla smrad, ani mleté sa mi nezdalo nejaké iné. A špikové kosti sme tiež mali normálne. :nwm: Ale najbližšie plánujem len tak pre zvedavosť objednať od inakiaľ. Aj keď nie všetko, ale nejaké na skúšku ... aby som mohla porovnať.
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Vetamix - kvalita

Poslaťod camon » Ned 18.08.2013 23:57

ja od nich beriem hlavne mlete, tie take sulky, rozne druhy masa...
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Predchádzajúci

Späť na Objednávky