Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Lučenec

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Lučenec

Poslaťod DeNnY » Ned 25.04.2010 11:42

Prosím vás ak by mal niekto záujem o agility v Lučenci, napíšte mi sem.Keďže tu máme len klasický cvičák pre policajné psy, rada by som zriadila aj agility. Nech sa majú aj malé psíky kde vybehať. Na cvičáku majú aj nejaké tie prekážky ako skočky, kladinu áčko a tunel, ostatné by sme si museli časom dokúpiť. Chcela by som s cvičákom dohodnúť, aby sa dalo cviciť tam na ich "pôde", len v iné dni. Prosim vás kto máte záujem napíšte mi sem. Viem že to nebude jednoduché, ale veľa klubov to dokázalo a verím, že aj my.

:ahoj:
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Barfer.sk

Re: Lučenec

Poslaťod alčaaa » Ned 25.04.2010 19:03

Ahoj Denka :ha: ...áno súhlasím mali by sme to skúsiť a dúfam sa to aj nám podarí...Pustíme sa do toho naplno...Už máme aj niake plán že...Ak sa nám to rozbehne čo dúfam že áno budete o tom určite informovaný... :king:
Deny dostaváš moju pochvalu a poklonu za tento nápad :poklona: ..tak držte palčeeeky:D :ahoj:
alčaaa
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Lučenec

Poslaťod Natalia a Biff » Ned 25.04.2010 19:57

veľa vecí si môžete zmajstrovať pre začiatok aj sami, napr. skočky si môžete vyrobiť, je to pomerne jednoduché a tiež nie veľmi drahé, taktiež slalom, skok ďaleký. hovoríš, že máte tunel, takže je to celkom v pohode pre začiatok. služobácka lavička sa tiež dá pre začiatok použiť, len ona je o dosť menšia a kratšia od agilitnej a tiež to áčko, pozor naň, lebo služobácke je strmšie, tak tam by ste veľmi tie zóny nenacvičili, ale ak sa dá rozťahovať, tak v pohode. držíme palce :jop:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1190
Bydlisko: Levoča

Re: Lučenec

Poslaťod alčaaa » Ned 25.04.2010 20:29

dakujeme...no dnes sme sa uz dohovorili.....Ale najprv treba pozemook...zajtra ideme na lucensky cvicak aby sme mali za sebou kynologov potom ideme ku mne domov ....hodime plany na comp vytlacime a potom v utorok pojdeme na mestky urad či by nám nepovolili použit niaky nepouživany pozemok v mestee...ak by nám toto vyslo treba len peniaze..caasu mame da sa povedad dost aj ked sa treba aj ucit..ale mnoho ludi nam stym pomoze..dufam :ach:
alčaaa
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Lučenec

Poslaťod Natalia a Biff » Ned 25.04.2010 20:31

tak potom smelo do toho a veľa zdaru :lol:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1190
Bydlisko: Levoča

Späť na Cvičáky agility