Agility cvičáky na Slovensku

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod AgiKokre » Uto 12.11.2013 10:38

https://www.facebook.com/pages/KK-Speed ... 72?fref=ts tu je zatial vsetko a ostatne sa tam bude pridavat :no:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Tina a Aňa » Pia 15.11.2013 12:42

Ahoj, rada by som sa spýtala kto je u Vás trénerom a aké máte prekážky k dispozícii? Ďakujem
Tina a Aňa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Yrra » Ned 15.03.2015 15:48

Zdravím.. :) Je tu niekto z Humenného a okolia a venuje sa Agility? Ak áno, na aký cvičák chodíte a ako riešite dopravu?
Yrra
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: Snina

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Adel Pudlová » Uto 16.05.2017 9:22

Ahojte ak niekto nema kde cvicit alebo si to chce len vyskusat ozvite sa :smile:
Prílohy
Leták1 - FormEdik.png
Adel Pudlová
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Ulf » Pon 13.09.2021 9:45

Skúsim dať umelé dýchanie tejto téme. :lol:
Som gúglila, ale múdrejšia nie som, tak hádam zaberie niekto tu. Aké sú momentálne aktívne agility kluby, cvičáky, alebo čo to je, ktoré by zobrali začiatočníka (možno aj neperspektívneho)? jasné že som našla pár stránok aj FB stránok, ale ak sú tam posledné aktuálne info v rozmedzí rokov 2017-2020, tak neviem na koho sa obrátiť. Vďaka :jop: p.s. dobrý pes v Petržke nie.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 579
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Priscilla » Pon 13.09.2021 9:54

RSDC v Pezinku funguje, je tam viacero trénerov agility https://www.rsdc.sk/sk/agility-2
AK Skiper v Novom Živote tiež ponúkajú tréningy na rôznej úrovni https://www.facebook.com/pages/Agility% ... 551995707/
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Slausa » Pon 13.09.2021 10:31

Ja som ako úplný začiatočník bola par x v hale a určite ťa tam nezožerú :no:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1479

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Liana » Pon 13.09.2021 11:46

ulf preco nie dobry pes v petrzalke? asi minuly tyzden mi to odporucala znama ze tam chodila a super. chilli potrebuje dobre oploteny plac bez inych psov, idealne vonku aby sa to neozyvalo a toto by splnalo :ha: som tam chcela tento tyzden volat ci beru novych na individualne hodiny
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Ulf » Pon 13.09.2021 11:58

Vieš čo, raz som tam bola v okolí na prechajde, boli tam, tak reku že sa spýtam čo a ako. Som došla k bráne, vyštartovalo tam po mne zo päť totálne nabrúsených urevaných psov, za nimi revali paničky, tak som sa rovno zvrtla, toto nie je atmosféra pre nás. A navyše sa odmietam z Kalinkova drbotať cez Bratislavu a zápchy. To je zrovna pre mňa na tej linke zapchatého obchvatu.

A díky, už som sa prihlásia na handling a jeden tréning poslušnosti šteniat v RSDC, tak som zvedavá jak to vypáli, prinajhoršom mega hanba :heh: :prd:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 579
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Slausa » Pon 13.09.2021 12:36

V PK je fajn to, ze tam sú oddelené plochy a dava to v pohode aj Sura :lol: Teda teraz hej, prvy x to bol rev na rev a nikto nás neposlal do haja :heh:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1479

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Ulf » Pon 13.09.2021 12:49

Tak my budeme mať skôr opačný problém :ach: :ua:
Som zvedavá, na to agi máme ešte kopu času, to zisťujem si len vopred, možno na to ani nebude vhodná, i keď ona sa za pamlsok nechá naviesť skoro hocikam, je jak opica pohybovo a pud debazáchovy absentuje. Uvidíme, no. Ale zase ani sa mi nechce každý víkend tráviť na agility, takže to nechávam otvorené, ale nápad to je.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 579
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Liana » Pon 13.09.2021 13:03

okej chapem, toto by chilli odrovnalo :prd: :heh:
vacsiu hanbu ako my v RSDC urcite mat nebudete :haha: u nas to islo dole kopcom, najprv pohoda a potom ako sa zacala fixovat na to buchanie prekazok a vreskot psov ako sa tam ozyva sme boli vybavene. to oddelenie ploch je take provizorne ze sa bojim ze zdrhne na plac vedla a vyrobi pruser :ua: neviem ci najdeme nieco vhodne pre nas :ach:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Ulf » Pon 13.09.2021 13:36

Tak verejný tréning je tam len jeden v tom čase, ale asi budú tam mať vedľa niečo klubové čo? Hm, tak to bude prúser. Nevadí..
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 579
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Liana » Pon 13.09.2021 15:57

Tu plochu agi majú väčšinou rezervovanu pomimo, ani nepamätám že by bola voľna niekedy keď sme boli na poslušnosti. Ale pokial nie je bojko malo by to byt ok, Lia nemala problém :heh: ani žiadny iný pes v našej skupine vlastne :haha:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Agility cvičáky na Slovensku

Poslaťod Ulf » Uto 14.09.2021 6:52

No..., som zvedavá ako to vypáli celé. Verím, že to aspoň prežijeme :heh:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 579
Bydlisko: Kalinkovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility