Nové Mesto nad Váhom

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod kenny » Štv 07.08.2008 8:30

Neviete niekto o agility klube v okoli Noveho Mesta nad Vahom???
kenny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Moravské Lieskové

Re: Agility cvicaky

Poslaťod zeane » Štv 07.08.2008 8:56

kenny, je mi ľúto - oficiálne (registrované v ASKA) sú v Trnave a Trenčíne. Kúsok ďalej je ešte Nitra a to je všetko. Možno nejaké neoficiálne agility, ale to sú cvičáky o ktorých nič nevieme a ani nevieme na akej úrovni sa tam pohybuje agility. Býva to veľmi, veľmi rozdielne - od toho, že vlastnia pár prekážok ako napríklad tunel, skočku a áčko a "len tak" občas niektorú trénujú ako rozptýlenie pri inom výcviku, až po celkom slušnú úroveň ľudí, ktorí sa niečo naučili sami a teraz sa to snažia odovzdať ďalej, vlastnia kompletnú sadu prekážok a akurát sa im nechce registrovať v ASKA... (nechápem prečo) :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 07.08.2008 9:35

kenny len tak som pozrela a do Trnavy ti ide priamo vlak..čas nejakých 40 min..to máš v pohode nie?? my dokopy cestujeme horšie :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Agility cvicaky

Poslaťod kenny » Štv 07.08.2008 10:28

Velmi pekne dakujem a dufam ze raz niekedy bude aj v meste.
kenny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Moravské Lieskové

Re: Agility cvicaky

Poslaťod AlicaGGG » Sob 04.10.2008 17:18

kenny: v Meste sa planuje spravit do buducna cvicak, ale moze to trvat roky
ved do TN to neni az tak daleko, a bus tiez neni taky drahy, za 25 min. si tam :no: a to clenske sa plati 800sk, 1000sk az od 18 rokov
a teraz by si to mala uplne super s Kennym - ked uz trochu poslucha ale este je stena - mohol by si zvykat na vsetky prekazky a keby ich neskor zacal aj trenovat, nemal by problem (ako my s hojdou :lol: )
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Aris » Pon 03.11.2008 19:40

Nemá niekto záujem pridať sa k snahe vybudovať v NM agillity cvičák???
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Agility cvicaky

Poslaťod AlicaGGG » Str 23.09.2009 19:57

aj v Novom Meste nad Vahom sa dava dohromady cvicak, poslusnost uz fici na plne obratky, zaina sa aj s obranou a bude aj agility, ked zozenieme peniazky na prekazky :ua: lebo NIKTO nam akosi nechce nicim prispiet :ach: tym som myslela napr. takeho pana primatora
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod katulka253 » Str 25.08.2010 15:58

ahojte ja som z piestan a tiež by som rada chodila na cviciak agility a nemam kde! a je to velmy smutne!!!!!!!!!!! keby bolo v Novom Meste nad Vahom bolo by to super.
katulka253
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Ostrov- pri Piestanoch

Re: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod esster » Pon 04.10.2010 12:20

Ja som z mor.lieskoveho (11km od noveho mesta) a tiez bysom bola rada keby bola v novom meste agility cvicak.
Zatial chodim na kynologicky kruzok v lieskovom a tam mame malu inprovizovanu drahu.Mame kladinu,tunel,stôl,slalom,skok cez kruh a par skociek. Mne to na hopkanie s Ester staci pretoze je uz seniorka a moc sa jej nechce ale ak budem mat v buducnosti stena chcela by som to trenovat trochu serioznejsie.
Zatial je to super ,nas cvicak je v pohode
Naposledy upravil esster dňa Uto 08.02.2011 12:43, celkovo upravené 2
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod Natalia a Biff » Pon 04.10.2010 12:57

ak sa chceš agility venovať serióznejšie, tak treba zájsť aj na serióznejší agility cvičák, respektíve ku skúseným agiliťákom, ktorý ti budú vedieť správne poradiť vo všetkých ohľadoch a vtedy si myslím, že by nemal byť problém si aj trošku pocestovať ďalej. Neďaleko máš napríklad Trenčín a odveci tiež nie je ak si občas zájdeš na seminár, tábor, prípadne trošku ďalej do Nitri, či Bratislavy na tamojšie agility cvičáky po rady ako na to. Ono je veľmi pekné, že sa nájde kopec ľudí, ktorým sa agility páči, radi by ho robili a tak sa poniektorí dokonca snažia zakladať nové kluby. Ja v tom však vidím trošku problém, hlavne ak sa tie kluby snažia zakladať ľudia, ktorí v živote agility nevyskúšali, nepoznajú rôzne metodiky výcviku, len videli ako to vyzerá vo finálnom stave a myslia si, že to pôjde všetko ako po masle. Mnohokrát je to ale úplne ináč. Nevidím na takomto zakladaní klubov nič zlé v prípade, že sa záujemcovia trebárs dva krát do mesiaca spoločne vyberú ku skúseným agiliťákom po rady a informácie a potom to vo svojich podmienkach trénujú a opäť sa po čase vyberú ku skúsenejším kolegom po ďalšie rady a usmernenie, ak sa zúčastňujú táborov a seminárov, aby vedeli ako riešiť tie ktoré problémy a aby nesprávnym spôsobom tréningu nespôsobili sebe a psom zdravotné problémy. V opačnom prípade sa nejedná o agility, ale len o nejaké hopkanie so psíkom.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod AlicaGGG » Uto 12.10.2010 17:56

nemam pocit, ze sa u nas v NM bude v blizkej buducnosti poriadne trenovat agility
keby to ale predsalen vyslo, tak rada pridem, pomozem, ukazem finty, co a ako trenovat, ale na jednom tunele, skocke, slalome a kruhu sa toho moc ukazat neda, a hlavne nikto o to nema radiny zaujem, a co sme sa naposledy o tom bavili (teda ked som este chodievala na cvicak do NM), tak sa mi zda ze predseda tiez nemal extra zaujem o nejake zalozenie agility - oni skor obranu, poslusnost

tiez som sa tesila, ze budem chodit na agility k nam, na cvicaku som za 45min. a mozem tam ist peso, ale chcem sa tomu venovat poriadne a naplno, tak som zvolila TN, 2x do tyzdna sice prevezeme nejake tie eura, ale urcite sa to oplati :no:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod esster » Štv 02.12.2010 17:34

a chodis vlakom ci autom ci? No my mame sice dve auta ale uz vidim tu ochotu nasich ako by ma vozili :ua: :ach:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod AlicaGGG » Pon 06.12.2010 12:32

autom, s tatinom :no:
ale ked nebolo auto doma tak som chodila vlakom, a dalo sa v pohode :jop:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod esster » Pon 06.12.2010 18:43

AlicaGGG dakujem za odpoved :lol:
no snat to nejak vyriesim tu dopravu nemoznu :no: a sak prezijem aj vlak (ale ci psik prezije :lol: )
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

Re: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod AlicaGGG » Uto 07.12.2010 13:49

esster: neboj, psik vlak prezije :no:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Ďalší

Späť na Cvičáky agility