Trenčín

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Trenčín

Poslaťod šeltie » Štv 03.03.2011 17:06

toto je forum a forum je o tom aby sa diskutovalo avšak poslednu dobu mam pocit že pre dogforum to neplati tu sa vždy musi suhlasiť s hlavnym nazorom a kto nesuhlasi vede sa na neho utok zeane keby pozorne čitaš napisala som Offtopic: samozrejme trening začiatočnikov je niečo ine takže asi hej ... ale radšej sem už nebudem nič pisať nema to vyznam
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Trenčín

Poslaťod RomAAAn » Štv 03.03.2011 18:22

Prihlasil som sa ako Romanko, lebo tu nemam registraciu. Moje meno je Roman Lukac st. a pokusim sa vam nieco vysvetlit. Moj syn reagoval iba na to, ze su na Slovensku kluby, alebo min. jeden, kde sa trenuje na volno. Odpoviem, ze vratane steniatok a zaciatocnikov. Preco tak trenujeme je na velmi dlhu diskusiu. Agility trenujeme od roku 1992 a zacinali sme presne tak, ako vy. Psy na voditku, oddelene zaciatocnici a pokrocili. Rokmi sme vsak zistili, ze nam to nevyhovuje a preto mame model spolocnych treningov. Keby som to vsetko rozpisal, tak by ste v tom mali omnoho vacsi prehlad a v mnohom by ste mi dali za pravdu. No je to skor na ukazanie, ci predvedenie a osobne vysvetlenie, preto sa nikdy nebranime, ked niekto pride k nam na cvicak, radi sa podelime s nasimi dlhorocnymi skusenostami. Dokonca tento rok robime aj seminar, kde sa da naozaj strasne vela naucit. Je to iba na zaujme ludi.
Teda, ak budete trenovat v Trencine tak ako trenujete, je to len na vas, no berte ohlad na to, ze niekde inde sa moze trenovat uplne inak.

S pozdravom Roman
RomAAAn
Okoloidúci
 
Príspevky: 12

Re: Trenčín

Poslaťod Catqa » Štv 03.03.2011 18:43

Celkom by ma zaujimalo, aspon v skratke, preco ste zvolili tuto metodu?

Mozno vznikol mylny obraz, ze u nas treningy prebiehaju stylom: Pridem, uviazem si psa, odopnem ho, odbehnem si, zapnem ho a vratim sa ponho az vtedy, ked som znova na rade. Tak to nefunguje- a vlastne to tak fungovat ani nemoze. Pauzy medzi behmi travime so psami, aj my si aportujeme, klikame, cvicime, ale psy tiez oddychuju, co je tiez potrebne.
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Štv 03.03.2011 19:02

Vy tu, čo všetci riešite? Jedna holčinu tu napíše, že ona chce prísť so psom, ktorý nemá privolačku trénovať medzi pokročilých, lebo to a to a my jej nap. že to nie je vhodné, aby mala nezvládnutého psa na voľno, medzi psami, ktorí trénujú a idú sa tu všetci z toho ...

Škoda, že slečna premazala ten príspevok, ktorý tu dala a na ktorý sa tu väčšina z klubu ohradila a jasne jej napísala prečo áno a prečo nie, potom by tu možno nevznikali tieto debaty. :aaa:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod Bosorka » Štv 03.03.2011 19:16

Zmazala som ho prave preto, ze som nechcela, aby sa to tu dalej riesilo :smile: napisala som ho dost divne , takze vzniklo take nedorozumenie ako co kto mysli. Povedali sme si co a ako, ked niekedy prideme pozriet tak sa samozrejme budeme riadit pravidlami a drzat sa bokom ked budete cvicit. :smile:
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Trenčín

Poslaťod Nanda » Ned 08.04.2012 21:29

Monika & Parsonky - A na ten pol rok sa tiež platí 20€ alebo je to iná cena?
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 08.04.2012 22:08

je to polovica a teda treba to chápať, tak že to nie je pól roka ako takého, ale obdobie od januára do júna a od júla do decembra. :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod Nanda » Ned 08.04.2012 22:13

Chápem ale platí sa 20€ tak či tak? :smile:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Trenčín

Poslaťod Akami » Ned 08.04.2012 22:18

na polrok polovica, teda od januára do júna 10 eur a od júla do decembra 10 eur :lol:
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 08.04.2012 22:20

Monika & Parsonky píše:je to polovica a teda treba to chápať, tak že to nie je pól roka ako takého, ale obdobie od januára do júna a od júla do decembra. :no:


Nanda: napísala som, že je to polovica, takže 10 eur na pól roka pre mládež do 18. rokov :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín

Poslaťod Nanda » Pon 09.04.2012 7:07

Jáááááj. Lebo aj tak včera večer som musela rýchlo vypnúť comp tak som to asi zle prečítala. :lol: Takže naškrábem si 10€ a možno by som chodila.
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Trenčín

Poslaťod Vanes333 » Štv 03.07.2014 13:19

Ja a moj psík chodíme do Excelu agility a je to super ale mali byy byť každú nedeľu ale nie vždy sú inak sme super kolektív a super trénerky . Odporúčam :smile: ... Iba jedina nevyhoda že bývaju malo kedy :ach: .... ale v tam sme sa aj veľa naučili až sme sa dostali na :winner: miesto v Dolnej strede :)
Cocker spaniel and black schauzer is my best friend <3
Vanes333
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Predchádzajúci

Späť na Cvičáky agility