Zvolen

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Štv 09.12.2010 23:20

Tak babenky. V sobotu o pol 4. Bo berem celú háveď . Dve deti a šteňa. Takže tri deti. Tak sa musia prebudiť a padám z domu. A nesmú zamrznúť. :rozlucka:
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Sob 11.12.2010 12:39

U nás dnes strašne sneží, fakt dosť, aj vietor fúka. Neviem, či by sme to nemali odložiť, aj keď sme už dohodnuté, a aj odvoz keby niečo tak by nás mal kto z BB odviesť.. ale predsa len, no ale ako poviete vy. Len moc dlho vonku nevyzdržíme. Ale, možno dovtedy prestane. Mohlo by.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Sob 11.12.2010 17:41

Kikula22. Písala som ti na facebook. Kukni si. Nemám na teba telefón.
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zvolen

Poslaťod 9niki&angie9 » Uto 14.12.2010 10:26

vsetci sup na fb, nech viete co je nove :)
Naposledy upravil 9niki&angie9 dňa Uto 14.12.2010 20:01, celkovo upravené 1
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Uto 14.12.2010 15:11

sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zvolen

Poslaťod Kikusha13 » Pon 20.12.2010 18:32

hej ľudia tak čo ste vybabili? či ste sa nakoniec nestretli?
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen

Poslaťod maxim-zv » Uto 21.12.2010 13:19

eeej neviem či je ok že sa BAK rieši vo fóre s názvom Zvolen :D ale nie, robím si srandu, lepšie v BB ako vôbec :)

inak všetci zvolenskí psíčkari, keď už idú tie Vianoce mám pre vás všetkých malí darček v podobe stránky: http://www.psickari-zv.net/ (dúfam že sa správcovia tejto nenahnevajú že im kradnem návštevníkov :D )
stránky sú vo výstavbe takže postrehy a tipy na vylepšenia čakám na psickari.zv@gmail.com
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Uto 21.12.2010 17:41

maxim-zv - Paráda. Super stránka. Úžasné. Žeby sa konečne začali psíčkari nie len zo ZV združovať?
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod Kikusha13 » Uto 21.12.2010 18:06

A nemohlo by sa to radšej volať ZAK- Zvolenský agility klub :otaznik: keď tu je reč o ZV :otaznik: ČI :otaznik: :lol:
Možno by niekto mohol vymyslieť niečo .. neviem ako to povedať.... BOMBOVEJŠIE! :lol:
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Uto 21.12.2010 18:52

Ale ten agi klub bude v BB! Teda, ak sa podarí. Aj keď ak nebude tréner, tak aj tak budem chodiť buď do KE/LM/NR.. :ach:
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod Terka » Uto 21.12.2010 22:51

Dáko som sem zabludila :hi:
Ako to pokračuje? čítam, že máte dohodnutý - prenajatý - pozemok.... ak sa môžem spýtať tak, že kde :smile:
A ak by sa preložil termín na to stretko o tých čo by mali záujem :) čo by sa tam rieišlo? :smile:
Život je ako loptička v rulete. V jednom okamihu ste so svojimi schopnosťami vysoko a darí a sa vám a ochvíľu ste znova dole. Raz ste na vrchole a vzápätí padnete na úplné dno.
Terka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 723
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen

Poslaťod DeNnY » Str 22.12.2010 10:40

Riky píše:maxim-zv - Paráda. Super stránka. Úžasné. Žeby sa konečne začali psíčkari nie len zo ZV združovať?


z mojej strany uz boli tiez pokusi zdruzit psickarov v LC ale bohuzial nikto iny nemal zaujem chodit na prechadzky..na tury alebo proste do agility klubu ktory som chcela zalozit uz boli aj prekazky aj iniciativa z mojej strany lnze nikto iny nechcel.. :hmm:
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: Zvolen

Poslaťod zeane » Str 22.12.2010 10:47

Kikusha13 píše:A nemohlo by sa to radšej volať ZAK- Zvolenský agility klub :otaznik: keď tu je reč o ZV :otaznik: ČI :otaznik: :lol:
Možno by niekto mohol vymyslieť niečo .. neviem ako to povedať.... BOMBOVEJŠIE! :lol:


a keby ste sa volali (podľa kopcov) AK Poľana? Máte to potom jedno kde budete pôsobiť :no: :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Str 22.12.2010 11:21

zeane - No hej, aj AK Poľana by bol fajn, ale už idú posielať stanovy a tak, je aj logo..

deny - No, ale tak LC nie je až tak ďaleko. Ja havina síce ešte nemám, ale tak keď ho mať budem tak určite obeháme minimálne okolie :no: .. Tak potom sa môžeš pridať.. :jop:

No viac je na FB, ako to tu už neviem kto písal, ale sue..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod Kikusha13 » Str 22.12.2010 15:48

Riky píše:Ale ten agi klub bude v BB! Teda, ak sa podarí. Aj keď ak nebude tréner, tak aj tak budem chodiť buď do KE/LM/NR.. :ach:

AHA tak to bude v BB. ved to je jedno hlavne ze nieco bude. no nie? :lol:
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility