Zvolen

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Sob 04.12.2010 19:35

no, nahováram kamošku, a ak pôjde tak by sme možno došli tým 15:55.. ak by ste teda na nás počkali.. ale problém je, že z BB ako pozerám od tiaľ, tak do ZV ide bus o 15:40 a potom až o 19 dačo.. takže by sme si museli ešte aj dovoz domov vybaviť.. a k vlakovej stanici poprípade k Štadlerovmu n. je to ako ďaleko? Ja sa fakt v BB nevyznám, iba čo som raz išla so školou do europy a potom domov busom..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod kikula22 » Sob 04.12.2010 20:14

No na pešo je to daleko ale na zeleznicnu stanicu (autobuska je potom blizko) idu kazdu chvilu trolejbusy.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Sob 04.12.2010 22:40

No ak by sa to nedalo vo štvrtok, tak potom až sobotu alebo nedeľu 18-19. Lebo cez víkend 11-12 zas pracuje moja sparingpartnerka. Tak ako teda? Vyberte si. :dancing:
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zvolen

Poslaťod kellee » Ned 05.12.2010 8:27

ja by som aj prisla ale u mn je ten problem bez psa :plac: je sam doma cely den a o pol stvrtej len koncim bolo by odo mna hnusne nechat ho este dlhsie sameho :plac:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Ned 05.12.2010 9:07

No. Tak práve som zistila, že v sobotu 11. sa môžme stretnúť o tretej alebo pol štvrtej. Ako by vám to vyhovovalo.
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zvolen

Poslaťod kellee » Ned 05.12.2010 9:24

ja mozen aj o tretej kludne
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Zvolen

Poslaťod kikula22 » Ned 05.12.2010 10:31

aj ja môžem :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Ned 05.12.2010 13:20

No teším sa na vás. Ešte keby sa nás viac nazbieralo by bolo super. A to môžme ísť aj so psíkmi. Vybehneme hore nad nemocnicu. Tam sa vyšalejú. ALebo radšej bez hafanov? :jupi:
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Ned 05.12.2010 13:27

No, ja som nad tým rozmýšľala, a mala by som otázočku. Koho je tá lúka? Predsa len, nemôžme sa stretávať a rozložiť si prekážky na hociakej hocikoho lúke. A, kto by robil trénera? Pretože ja by som miesto mala, kde si postaviť prekážky, ale predsa len je iné trénovať sama a trénovať s niekým skúseným, poprípade s trénerom. Čiže je niektorá z vás na úrovni, aspoň pretekára, dajme tomu? Ja osobne s agility budem začínať, so starkiným havinom skáčeme len na dovre z prekážok typu čo príroda a dvor dá.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod Kikusha13 » Ned 05.12.2010 18:34

po dlhom čítaní a rozmýšľaní sa znovu zapájam. v sobotu by som tiez mozno mohla prist, po pripade by som mohla ist spolocne s riky. o agility vo Zvolene mám dost velky zaujem, aj ked nemam psika ( zatial ). zatial by som chodila iba pomahat atd. mozno trenera by som vedela vybavit, alebo aspon polovicneho. kamoska ma skusenosti s agility ale musela by som sa jej spytat- ma 28 rokov. strasne sa na agility klub vo zv tesim a rada by som aj nejak pomohla ale nerobi problem vek? ja mam 12- teoreticky 13. budem mat 8. januara. :nwm:
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen

Poslaťod Kikusha13 » Ned 05.12.2010 18:42

akurat som si pozrela rozpis zapasov a mozem ist. 11. mam volno. riky ak ti to nevadi sla by som s tebou busom. o tretej je to dobre.
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Ned 05.12.2010 19:34

Kikushka - Mne by to nevadilo, ale ak pôjdem ja, tak určite pôjde aj Monika, alebo teda dúfam, že pôjde aj ona, bez nej moc ísť nechcem. No ale nám sa zase v sobotu nedá. Busy chodia iba o 5:55 a 17:50. Proste ja sa tam v sobotu nemáme(my zvolenčania) ako dostať. V piatok som vo Viedni..

No, ale rada by som teda vedela, ako to je s tou lúkou, lebo prísť tam omrknúť lúku, ktorú má bohviekto fakt význam nemá. Skôr či neskôr by nás od tiaľ vyhodili.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod kikula22 » Ned 05.12.2010 20:00

My tam ideme omrknut luku? Ci ako? :nwm:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen

Poslaťod Riky » Ned 05.12.2010 20:04

a nie? a čo tam vlastne chcete robiť? ja som to pochopila tak..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen

Poslaťod sue1982 » Pon 06.12.2010 0:02

No. Ja som potrebovala sa stretnúť s ľuďmi, ktorí majú záujem o agility. Len som si musela vybrať vhodné miesto. Keďže babenka, ktorá to so mnou pripravuje býva v Podlaviciach, tak ma napadlo žeby sme sa stretli pri nemocnici. Cvičák máme oficiálne prenajatý. Zvyšok sa dozviete na stretku. Tam budeme mať veeeeeľa času sa porozprávať. Inak, keď pôjdete normálnym busom na autobusovú stanicu, prejdete na železničnú stanicu tak z tade vám ide rovno ku roosveltke autobus č. 1. aj iné spoje. A ak nejaký bus zo Zvolena stojí hneď na začiatku bb na Huštáku tak z tade vám idú trolejbusy do nemocnice. Alebo ak by sa mi podarilo, tak by som na autobusovú stanicu došla po vás.
sue1982
Nováčik
 
Príspevky: 46

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility