Switch to full style
Konkrétne agility cvičáky a kluby
Odoslať odpoveď

Re: Bratislava

Štv 14.03.2013 19:00

Cathie už je prihlásená :no: prídite na niektorý tréning s ňou a dohodneme sa, ok?

Re: Bratislava

Štv 06.06.2013 12:24

připravujeme nové kurzy agility pro začátečníky každé UTERY od 18.6. na Búdkovej ulici, vedle Horského parku.
více info na mailu capkova.marcela@gmail.com

Nábor nových členov

Uto 28.01.2014 20:42

Ahojte, rada by som dala do pozornosti informáciu že náš klub bude od marca do mája robiť nábor nových členov. Tréningov sa môžete zúčastnovať skupinovo alebo individuálne po dohode s trénerom. Možnosť tréningov aj v doobednajších hodinách.
Viac informácií o klube nájdete na stránke klubu.

http://www.agilityhafik.com

Re: Bratislava

Ned 09.02.2014 20:39

:ahoj:
Mam doma blazniveho yorkshira ma 5 mesiacov a potrebovali by sme si niekde vybit energiu. Rozmyslala som ze sa s nim zacnem venovat agility. S agility skusenosti celkom mam (predtym som sutazila s mojim kavalierom).
CHcela by som ale vediet kolko sa plati clenske v kluboch v BA a ktory je naj.
Chcela by som si tu najst nejakych kamosov aby som nechodila sama :hi:

Dakujeeem

Re: Bratislava

Pia 14.02.2014 11:52

Ahoj, v Ba su kluby kde si platíš za súkromnú hodinu s trénerom cca 10 EUR alebo su aj take kde máš ročne členské cca 70 EUR. Ktoré su naj? To ti tu nik nenapíše.... Ja som v MKA Ister Bratislava už 2 rokom a som max. spoko- od prístupu trénerov, atmosféry na cvicaku atd ...predtým sme boli v inom klube kde to až tak ideálne nebolo ;( a demotivovalo to mna aj psa

Re: Bratislava

Ned 23.02.2014 19:59

Klaudy píše::ahoj:
Mam doma blazniveho yorkshira ma 5 mesiacov a potrebovali by sme si niekde vybit energiu. Rozmyslala som ze sa s nim zacnem venovat agility. S agility skusenosti celkom mam (predtym som sutazila s mojim kavalierom).
CHcela by som ale vediet kolko sa plati clenske v kluboch v BA a ktory je naj.
Chcela by som si tu najst nejakych kamosov aby som nechodila sama :hi:

Dakujeeem


Každému vyhovuje niečo iné. Sto ľudí, sto chutí. V Bratislave je veľa klubov a ani jeden nie je taký dokonalý aby vyhovoval každému kto tam príde. Ľudia odchádzajú a prichádzajú, skúšajú a špekulujú. Hlavne si pochoď po kluboch, popýtaj sa ako to tam chodí, povedz trénerovi čo od tréningu očakávaš, spýtaj sa čo očakáva on od teba aby si neskôr nebola demotivovaná :angel:

Re: Bratislava

Pia 11.04.2014 15:53

Ahojte, neviete či nejaký klub berie nových členov?? :nwm:

Re: Bratislava

Uto 15.04.2014 13:55

KK LUKKA, treningy v nedelu o 9,00 a v pondelok o 18,00, cvicisko pri hradzi cestou do Rusoviec.

Re: Bratislava

Pia 18.07.2014 8:56

ja som zacala teraz trenovat tu http://agilitysk-ecco-sk.webnode.sk/
a som maximalne spokojna s pristupom aj treningami, vrelo odporucam

Re: Bratislava

Uto 26.08.2014 19:29

náhodou nejaký klub ktorý nieje až v devínskej a tak? zase nechce sa mi z Rače tolko cestovať :D neviete o niečom bližšie? na vybitie maliňáka..:D

Re: Bratislava

Uto 26.08.2014 19:30

A čo tie Rusovce? Alebo v Petrži Malina :nwm: .

Re: Bratislava

Uto 26.08.2014 19:35

tá petržalka ako to tam funguje? vieš?

Re: Bratislava

Uto 26.08.2014 19:37

Ako myslíš, že ako to tam funguje? Prídeš a popýtaš sa trénerky, už som tam 2 roky nebola, tak rozpis tréningov nepoznám.

Re: Bratislava

Uto 26.08.2014 19:40

skôr som myslela prístup. či to náhodou nieje len také ´´verejné venčisko za veľa peňazí´´ :D

Re: Bratislava

Uto 26.08.2014 19:43

Aha, nie to určite nie, trénerka je tam veľmi milá, šikovná, dobrý človek, čo sa povahy týka. Ja som sa tam naučila dosť, nebolo tam vtedy veľa ľudí, takže sme potrénovali veľa, každý tréning sa ozaj oplatil, nebol to presedený čas na lavičke. Mne sa tam páčilo, jasné, že vždy bude nejaká sťažnosť, ale ja som bola veľmi spokojná.
Odoslať odpoveď