Prešov

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Agility cvicaky

Poslaťod BasenA » Pia 07.11.2008 20:45

no my si robime ,,agility" len tak na dvorne lebo pokial mam dobre info tak v PO sa agility vobec netrenuje..je to pravda? :ua:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Lili » Pia 07.11.2008 20:51

PO, to je skratka akeho mesta?

az teraz som si vsimla ze si z Presova, no tak to naozaj neviem ci tam nieco neoficialne je :/ treba sa popytat a uvidis :)
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Agility cvicaky

Poslaťod zeane » Pia 07.11.2008 22:06

oficiálneho nič, v Košiciach dva - Anička a KPKA a jeden v Košice - Krásna nad Hornádom s Názvom RONA
musíš sa popýtať po cvičákoch, či neskúšajú :yes: :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility cvicaky

Poslaťod BasenA » Sob 08.11.2008 12:17

no tak bohuzial asi neskusaju..nesu na to ani prostriedky ani nic..skoda.. :ua:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Agility cvicaky

Poslaťod šeltie » Sob 08.11.2008 18:26

ale ale v prešove je agility draha :) baba ktora trenuje a taktiež už aj registracia klubu v ASKA takže tak ... :no:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility cvicaky

Poslaťod zeane » Ned 09.11.2008 10:30

:angel: :nwm: ja som práve pozerala na ASKA a nenašla som... Nuž, asi ešte nepridali do zoznamu :yes: :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility cvicaky

Poslaťod šeltie » Ned 09.11.2008 12:27

zeane píše::angel: :nwm: ja som práve pozerala na ASKA a nenašla som... Nuž, asi ešte nepridali do zoznamu :yes: :ahoj:


pretože platba za členstvo v aska ešte nebola potvrdena :no: takže v zozname klubov zatial nenajdeš
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility cvicaky

Poslaťod BasenA » Ned 09.11.2008 14:00

šeltie :smile: a nevies kde je ta draha?
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Agility cvicaky

Poslaťod šeltie » Ned 09.11.2008 19:47

treba sa nakontaktovať na peťu pavlišinovu - http://www.border-collies.ic.cz/ :smile:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility cvicaky

Poslaťod BasenA » Ned 09.11.2008 19:59

fiii dakujeem :jupi: :ach: a o oni toto vsetko trenuju v PO?masakeer no ja debil mohli sme uz skor zacat.. :pac:ale jak som citala tak oni to nemaju len pre svoje ucely ze ja by som tam asi chodit ani nemohla...ci hej? :nwm:
Naposledy upravil BasenA dňa Ned 09.11.2008 20:06, celkovo upravené 1
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Agility cvicaky

Poslaťod dianka » Uto 11.11.2008 12:49

No co sa tyka agility v PO, tak je to o nicom, obvolala som asi vsetko... este malo byt nieco aj v sebastovej, ci v luboticiach... dali na seba aj mail (lebo to propagovali na strankach mesta),ale komunikacia ziadna... raz mi odpisali, neviem preco my ta pani/ slecna v tom maile rozpisala co je agility a ze tam moze ist aj maltezak (pytala som sa jej, ci sa da u nich trenovat, ze mam maltezaka a ci maju aj niekoho kto mi to predvedie...) a ked som odpisala, ze by sme mali zaujem, uz sa neozvala, neodpisala aninic...pytala som aj kontakt na mobil, no nic mi nechceli dat :/ zaujimave... takze v PO asi tak...
dianka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 87
Bydlisko: Prešov

Re: Agility cvicaky

Poslaťod BasenA » Pia 14.11.2008 21:37

noo tak ked by to tam bolo tak by bolo fajn lebo v tej oblasti byvame len netusim kde tam nieco take je nemohla by si mi poslat ten mail?aby som jej skusila ja napisat? :smile:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Agility cvicaky

Poslaťod zeane » Pon 24.11.2008 11:43

takže Prešov - stránka klubu už fachčí: http://www.akproplanpresov.ic.cz/ pre lenivších kontakty: http://www.akproplanpresov.ic.cz/kontakt.htm

a vôbec - "oficiálne" agi cvičáky hľadajte tu:
http://www.agility.sk/kluby
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility cvicaky

Poslaťod BasenA » Pon 24.11.2008 19:01

waaaaw dakujeem ti pekneee :jupi: :poklona: :dakujem: strasne si mi pomohlaaa... :smile: Ale co ma prekvapilo ze klub sa nachadza asi 15minut peso od mojho bydliska a ani naznakom som o nom nepocula... :ua:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Rellys » Pon 24.11.2008 19:15

Ahojte.
Pisem tu za AK Pro Plan Presov.
I ked sa to zda byt cudne,dlho nam to trvalo pokial sme sa dostali vobec k zalozeniu klubu.
Konecne sme uz aj v ASKE.
Vela ludi nam "hadzalo polena pod nohy" a bolo az prilis vela nahod na par ludi.
To jest doslovne par, kamaratka a ja.Samozrejme mame okolo seba ludi,co nam pomahali a pomahaju,
ale predsa to hlavne ostalo na nasich hlavach.A verte,ze to nie je len tak.Ak si to niekto mysli,nech to skusi sam.
Preto to takto strasne dlho trvalo.
Treningy boli len sukromne,z dost pochopitelnych dovodov.Ale o tom tu nebudem pisat.
Ja osobne som sa pokusala na 2 presovskych cvicakov zacat agility!!!Takze veci typu "agility v Presove rovna sa jav nemozny" nemoze nikto povedat.Stalo ma to kopec nervov, ochota ostatnych ludi nebola stale na mieste.No pred rokom sa to zmenilo a my konecne existujeme.

Este nieco, ak sme niekomu neodpisovali, tak muselo dojst k nejakemu nedorozumeniu. Kamaratka svoj mobilny kontakt zasadne nedava cez internet,kto pre to nema pochopenie,nech to aspon akceptuje :no: .

A vitany je naozaj kazdy, kontakty na strankach su.
Tesime sa na vas, na kazdeho jedneho :smile: :ahoj:
Obrázok
Rellys
Šteniatko
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Prešov

Ďalší

Späť na Cvičáky agility