Switch to full style
Konkrétne agility cvičáky a kluby
Odoslať odpoveď

Re: AGILITY club v NZ

Štv 13.08.2009 10:30

hééh dakujeme.. ale my sme len dve baby ktore sme sa o to zaujimali.. a nemame ziadne prekazky..mozno len co kamoska vyrobila..a najpraktickejsie to njeje.. ale sak nejak sa postazime a pojde..pretoze vobec nevjeme kam zmizol agility klub v novych zamkoch..

Re: AGILITY club v NZ

Štv 13.08.2009 10:33

kati..ale..to.tje skocky mas len vyrobene nje ? a to jak vjes doniest sak to je drewo.. to je strasne zlozite doniest to netrebá.a kira to vje skakat .. ucila som ju doma a u babky .takze asi tak..ale v sobotu idem zverolekarke tej co ma o agility klube informacie..a tak sa jej opytam ze ci nevje co sa stym stalo..mozno njeco zistim..zevraj sa to octahovalo za mesto..

Re: AGILITY club v NZ

Štv 13.08.2009 12:23

hej je to doma vyrobene ale nevyzera to az tak zle staci to len natret farbou... a donest sa to da.. mn pisala jedna baba, ze ona ma vseliake prekazky a, ze si ich nosi zo sebou na luky a tam trenuje psa.... aj tak by to slo....a daj vedet co povedala veterinarka, keby to este fungovalo mohly by sme sa tam ist volakedy pozret..

Re: AGILITY club v NZ

Ned 16.08.2009 21:25

Aj ja mám také informácie, že sa odsťahovali. Skúsim sa aj ja popýtať kde teraz sú... :ahoj:

Re: AGILITY club v NZ

Str 19.08.2009 21:28

Offtopic: Prečo sa mi zdá že maltezak_kirinka a nella sú tá istá osoba? :no:

Re: AGILITY club v NZ

Sob 29.08.2009 10:35

asi preto ze sme naj kamosky a pozname sa uz 9 rokou... pozname sa ako sestri...

Re: AGILITY club v NZ

Pon 21.09.2009 19:52

caute vie niekto nieco nove o klube?? lebo rada by som sa tam isla kuknut len neviem kedy mavaju treningi...a ich stranka uz nebola dlhsiu dobu aktualizovana(od roku 2007 :lol: )

Re: AGILITY club v NZ

Ned 04.04.2010 20:03

tak dakujem za ochotu :smile: ...dnes som tam bola a zistila som , ze klub uz vyse roka nefunguje...je tam namieto neho kynologicky klub ..robia vycvik...tak sa tam v sobotu ideme kuknut

Re: AGILITY club v NZ

Pon 05.04.2010 15:37

Mimi, áno, pri Berku je teraz "kyn. klub", zameriava sa na výcvik, obranu... a agility club sa vraj odsťahoval, nik nevie, kam presne...Ale mám t.číslo na dotyčného pána, ak chceš, pošlem cez SS...

Re: AGILITY club v NZ

Pon 05.04.2010 20:17

ano to by som bola rada :lol:

Re: AGILITY club v NZ

Ned 11.04.2010 8:56

drymarchon píše:ahoj, ak myslis ten pri berku v novych zamkoch, no neviem, bola som sa tam raz pozriet ale katastrofa, niektore prekazky su dokonca hnile a rozpadnute, mala som pocit ze tunel sa kazdu chvilu rozpadne. na treningu som nebola, ale neviem ci tam maju vobec trenera na agility, asi nie. mylsim ze si trenuje kazdy svojho psa sam, ale nie som si ista. ak by si vedela o niecom inom v nz daj vediet. ja som tiez chcela trenovat agility a ked som tam bola dali sme si par skociek, ale jednu z nich dali moc vysoko a ta spadla na moju fenku a ta sa skryla pod tu drevenu budu a nevedela som ju odtial dostat, takze tento cvicak nepripada v uvahu... :nie:
s pozdravom
drymarchon :ahoj:


nahodou to tam vyzerá už celkom dobre. :jop: možno tie prekažky už opravili? :nwm:

Re: Nové Zámky

Uto 28.12.2010 19:39

Helloo...Ja by som sa chcel opytat ze teraz v NZ su volakde Agility...????

Re: Nové Zámky

Uto 28.12.2010 21:10

Výcvik agility sa usporadúva až na jar, každú sobotu na nejakom mieste (bližšie info neviem). Skús a pozrieť sem: http://www.facebook.com/group.php?gid=110820365629819 :no:

Re: Nové Zámky

Uto 28.12.2010 21:12

:dakujem:

Re: Nové Zámky

Uto 22.02.2011 23:15

Vikiki22 píše:Výcvik agility sa usporadúva až na jar, každú sobotu na nejakom mieste (bližšie info neviem). Skús a pozrieť sem: http://www.facebook.com/group.php?gid=110820365629819 :no:



chodíš aj ty lebo aj ja chcem !!!
Odoslať odpoveď