KK Dvory nad Žitavou

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod moschino » Sob 30.07.2016 13:43

Jj, treba pochodit a vzdelavat sa externe a potom davat vedomosti dalej svojim na cvicaku, vidiet, ako to funguje na inych cvicakoch, ako trenuju ludia na vyssej urovni :jop:
Ako hovori Linda, nie je to v zlom, skor upozornenie, ze takto sa to nerobi. Najskor ale Viki tvrdi,ze to iba jeden pes, nakoniec ich je kopa? :nwm: Inde funguju aj treningy bez voditok na parkure, aj zaciatocnikov, mozno sa len zamysliet, ako to robit bez nich :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod wer » Sob 30.07.2016 14:08

Hehe. Nerobim sice agility (ale ani ti ludia, co tam chodia, urcite nikdy nebudu..), ale mame prekazku tiez, dokonca vyssie a tiez mame acko. A teda obcas sa voditko pouziva pri niektorych. :nwm: A?
Ja chvalim aktivitu :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod kasei666 » Sob 30.07.2016 14:16

O toto ale ide. My sme radi, ze sa ludia kvazi ,,z dediny,, rozhodli so psami nieco robit a zistuju, ze to nieje len o vyvreti na dvor nedajboze na retaz. Ak sa toto povazuje za ambiciu byt zaujimavy? Tak fajn. Ja osobne som rada za zaujem aj starsich a hlavne mladych ludi z okolia nieco robit vonku a so psami. Pokial to nieje podla vasuch standardou vyssej sportovej urovne nikto vas nenuti chodit :lol: . My sme za radi, ze sa psi osmeluju, skusaju nepoznane aj v ramci socializacie a hlavne nam ide o zabavu a nie o vrcholovy sport (zatial).
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod wer » Sob 30.07.2016 14:18

Presne. Ja by som tiez rada videla niektorych jedincov na vrcholovych podujatiach, ale mozem byt rada, ze obcas pridu pocvicit. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod kasei666 » Sob 30.07.2016 14:28

Wer: :jop:

Bohuzial zacinam mat pocit, ze pokial namate ambicielc na profesionalnu uroven, nemali by ste ani zacinat resp. povazuju vas niektory ludia hadam za menejcenneho. Cakala by som to hocikde ale v komunite psickarov, kde by malo ist hlavne o lasku ku psom je to dvakrat tak zarmucujuce
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod janajka » Sob 30.07.2016 14:31

Ani ja neodsudzujem. Sak ziadne kluby a este na dedinach nie su. A husky aj tak agility pes nikdy nebude, to robi len pre zabavu. Jak by som bola rada, keby sa tu objavil daky klub, ktory by si vzal tychto pre zabavu. ja takych bohuzial napr. odmietam.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod moschino » Sob 30.07.2016 14:38

Wer, neviem ako sa uci u vas, ale v agility sa neuci a hlavne to nie je o tom, ze ten pes tu prekazku prekona, ale ako ju prekona. Pes mamat hlavne zaklady, kym ide na ptekazku samotnu. Nechapem ani o com to je hned taha psa total zaciatocnika hned na vsetky prekazky?? Mozno ti ludia nepojdu nikdy na vrcholove preteky, ale mozno sa tam najde niekto, kto by aj isiel. Preco ich odpisovat? Aj huskac moze nanpreteky. Aj civava, aj chrtiaci, aj jazvecik, aj corgi. Aj ja chvalim aktivitu, ale od noveho cvicaku a mladych ludi, co trenuju by so cakala nieco viac ako vodenie psov na parkure na voditku :angel:
A neberte to ako kritiku, ale mozno sa zamysliet trochu, ved toto je forum :smile: ale v pohode sa mozme tvarit, ze je to super a skvele, hlavne ze je cvicak aj na dedine, im staci hopkat, i tak sa nikam nedostanu :ach:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod stano269 » Sob 30.07.2016 14:43

ale kua veď to nebol parkúr ale dve prekážky, toto nemalo s agility nič spoločné bolo to len na spestrenie
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod Lindchen » Sob 30.07.2016 14:44

Vikiki22 píše:Dnes sa uskutočnil prvý agi tréning pre našich členov! :ahoj: https://www.facebook.com/kkdvory/photos ... 3535901063

V tom prípade dosť zmiatlo toto :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod kasei666 » Sob 30.07.2016 14:46

Moschino: ty citas? bolo pisane, ze to bolo v ramci socializacie psiky si vyskusali nove prekazky a ukazalo sa im, ze to nekuse. Laskavo do to neprenasaj svoj subjektyvny nazor ked nevidis suvislosti.
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod moschino » Sob 30.07.2016 14:52

Kaiser, citam: Dnes sa uskutočnil prvý agi tréning pre našich členov! A tiez: Prvy agility trening, 28.7.2016 :no: :ahoj:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod kasei666 » Sob 30.07.2016 15:00

Necitas :heh: je to kasei. A? Nech uz napisala co chcela. Je mile, ze tak radi slovickarite. Sorry, ze to nebolo prva socializacia s agi prekazkami :jupi: . Ale asi aj na tom by ste nieco zle nasli. Kazdopadne Viki sa aspon snazi uzobit nieco z nicoho. Nikto jej ni zadarmo nedal, ale aj tak sa jej dari.
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod wer » Sob 30.07.2016 15:48

Moschino. Mne sa nepaci system - bud vrchol alebo nic. Ti ludia dedinski (bez urazky) nemaju ambicie behat vrcholovo. Chcu sa zabavit - seba aj psa. A tych budes ucit akoze daku vysoku skolu skokovu? To ako fakt? Akurat ich znechutis. Viem, o com hovorim. Alebo ich posles do pecka a potom si tu budu zase deticky vyrabat ovela nebezpecnejsie prekazky (kto si pamata...)? Fakt nerobit z komara somara.
A k tomu skakaniu. U nas je predpisana metrovka. Skace sa bez dotyku. Aj 55 cm psy.... Myslis, ze tam netreba ucit spravnu techniku skoku? :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod Lindchen » Sob 30.07.2016 15:53

Myslím, že je to nedorozumenie, ktoré vzniklo tam, že sa to na začiatku (asi nechtiac) prezentovalo ako skutočný výcvik agility, teda taký, čo by mal byť metodicky správny, aby sa to niekam úspešne dotiahlo a nie socializácia či dedinská zábavka.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: KK Dvory nad Žitavou

Poslaťod kasei666 » Sob 30.07.2016 16:42

Lindchen :lol: aj to by sme isto casom chcely, ale zatial len v ramci zabavy a ako spestrenie vycviku. Samozrejme agi u nas prebieha akurat uz s pokrocilimy :lol: . A ano zaoberame sa aj skokovou gymn. :no:
Prílohy
FB_IMG_1467631090957.jpg
FB_IMG_1467631090957.jpg (28.64 KiB) Zobrazené 6800 krát
kasei666
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: Palarikovo - Velka Mana

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility