Banská Bystrica

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Agility v BB

Poslaťod kikula22 » Sob 28.03.2009 18:12

Tak ja by som to DT brala. :smile: Nemali by sa všetci potencionálny záujemci niekde stretnuť (dajme tomu vo zvolene, to je tak v strede :smile: ˇ) a prekonzultovať veci osobne?

To agility v BB je myslím v takom štadium ako bolo pred tromi rokmi :lol:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod julieta » Sob 28.03.2009 18:14

jj ak sa rozhodneme konat, tak stretnutie bude nutne.... ale mozno by to bolo najlepsie priamo na mieste kde by malo agility byt....
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod kikula22 » Sob 28.03.2009 18:24

Alebo tak :smile: A určite sa rozhodneme konať!!
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod JaRkA » Sob 28.03.2009 19:35

julieta píše:Jarka, no co, zistila si nieco??? Inac nemate nahodou zlte suzuky alebo nieco take? dnes ked som isla k rodicom na zapad, tak som videla zlte auto a vpredu taka vlcikovska hlavicka :lol:

ak by sa teda nepodaril ten pozemok vo ZV tak by sme mohli tu DT dat nejako dokopy. co vy na to? nechame si este tyzden na zistenie toho ZV a ked nic tak sa realizujeme v DT???

Inac neviete nahodou ako sa vyvija agility v BB??? :jazyk: ci tam nie je nieco nove?



hej hej mame zlte suzuki ........... na cvicaku som este nebola od vtedy lebo som bola velmi chora a zajtra sa mi tiez neda lebo ideme na vystavu do nitry ..... ale tento tyzden co bude tam urcite skocim a spytam sa ..... oki ?
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod julieta » Sob 28.03.2009 19:51

jasne, budeme netrpezlivo cakat na spravy :no: a ak ides zajtra vystavovat, tak drzim palce.. drzte sa s malym
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod ceky » Ned 29.03.2009 10:52

ahojte

Bolo by fakt mozno dobre sa stretnut na zaciatku a porozpravat sa o tom ako by sme to mohli zrealizovat. Teraz neviem ako to budem stihat, lebo vcera som bol v NR na vystave a o tyzden som zase v Ostrave ale nejak sa dohdoneme. :fizel: v nitre sme boli uspesní.
ceky
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Bydlisko: Detva

Re: Agility v BB

Poslaťod JaRkA » Ned 29.03.2009 13:44

offtopic: ja som bola v NR a fotila som nejake steniatko CSV ale asi to nebolo tvoje[/quote]

no asi nie lebo mi sme boli len dnes na klubovke :smile:
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod JaRkA » Ned 29.03.2009 13:47

julieta píše:jasne, budeme netrpezlivo cakat na spravy :no: a ak ides zajtra vystavovat, tak drzim palce.. drzte sa s malym


no vystavovali sme a nato ako moj pes zmetkoval to dopadlo celkom dobre :lol: ...... lebo mi sme tam boli ja pes a ujo a on ked je len s jednym tak chce ist aj za tym druhym a v kruhu bol somnou a ujo sa schoval lebo vkuse za nim chcel ist aj tak to nepomohlo :ua: ...... a ked mu zuby pozerala to bola sranda ..... som si myslela ze nas uz vyluci alebo co ..... ale v pohode .... sme skoncili ako nadejny :smile: ... co uz ..... nabuduce hadam budeme na tom lepsie.... a este sme spravili chybu ze sme mu dali rano zrat :ach: ... tak ale co .... prva vystava nabuduce budeme vediet
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod julieta » Ned 29.03.2009 16:32

ceky píše:ahojte

Bolo by fakt mozno dobre sa stretnut na zaciatku a porozpravat sa o tom ako by sme to mohli zrealizovat. Teraz neviem ako to budem stihat, lebo vcera som bol v NR na vystave a o tyzden som zase v Ostrave ale nejak sa dohdoneme. :fizel: v nitre sme boli uspesní.


ja by som navrhovala niekedy cez velku noc, je viac dni volnych.. a dovtedy moze Jarka zistit co a ako s tym pozemkom vo ZV....
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod JaRkA » Ned 29.03.2009 17:07

to je dobry napad... tuto nedelu budem na 100% vediet ze ako.... aj keby traktory padali tak tam pojdem :smile:
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod JaRkA » Ned 05.04.2009 18:22

takže bola som dnes na cvičáku a pýtala som sa či by sme nemohli aspoň jeden deň v týždni tam cvičiť povedali mi, že nemajú prekážky ani nič na trenovanie agility a som potom pvoedala, že všetko potrebné by sme si zohnali, zariadili, že len by sme potrebovali nejaké miesto na cvičenie tak povedal ten cvičiteľ, že by sa to dalo len sa treba dohodnúť v ktorý deň a ešte sa musí dohodnúť s tými ľuďmi čo tam chodia cvičiť...... takže na 80% by sa to dalo..... len treba vedieť približný počet ludí kolký by tam chodili, ktorý deň by to bolo kto by čo zohnal a tak..... najlepšie by bolo keby sa to tento týžďen nejak dohodlo, aby som v nedelu na cvičáku mohla povedať čo a ako a tak.
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod julieta » Ned 05.04.2009 18:27

Jarka super. Ja by som navrhla aby sme sa tento tyzden stretli. Navrhnite kedy, kde a kto by prisiel na stretnutie. Ide velka noc, takze budu sviatky, mozme aj v piatok alebo vo stvrtok, sice to je este pracovny den ale tak po pracovnej a skolskej dobe :lol:
este by som doplnila, ze na stretnuti-schodzi by sme sa mohli predbezne dohodnut co a ako, a potom by sme mohli zorganizovat stretnutie aj s panom co ma na starosti to cvicisko na sekieri a predlozit mu nas zamer. Aby aj on bol oboznameny.
Takze zbierajte infosky o zakladani OZ, co vsetko budeme potrebovat a ako to sformulujeme... ja som sa do toho uz pustila :)
Naposledy upravil julieta dňa Ned 05.04.2009 18:36, celkovo upravené 1
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod JaRkA » Ned 05.04.2009 18:34

a čo tak sobotu 11.04. ?? dakedy poobede ??? aa mozme ist k nam na chatu.... to je blizsko aj kde je cvicak mohli by sme sa tam ist pozret...... ja budem cele velkonocne prazdniny na chate a mozete zobrat niekto aj psikov a aspon sa vyblaznia :smile: ..... chatu mam na priehrade a niekde by som vas mohla pockat a tak .... co vy na to ?
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod julieta » Ned 05.04.2009 18:37

JaRkA píše:a čo tak sobotu 11.04. ?? dakedy poobede ??? aa mozme ist k nam na chatu.... to je blizsko aj kde je cvicak mohli by sme sa tam ist pozret...... ja budem cele velkonocne prazdniny na chate a mozete zobrat niekto aj psikov a aspon sa vyblaznia :smile: ..... chatu mam na priehrade a niekde by som vas mohla pockat a tak .... co vy na to ?

ja suhlasim. mam to kusok od domu....
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod JaRkA » Ned 05.04.2009 18:40

no len teraz treba aby sem prisli aj ostatny ludia a dali veciet co a ako ..... dufam ze sa nas vela nazbiera, aby sa to dalo zrealizovat.... lebo je lepsie ked nas bude vele ako traja


ti co mate zaujem piste potom do tej druhej temy ze agility vo zvolene oki ?
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility