Žilina - Martin

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Žilina - Martin

Poslaťod Juli.Bady.Airi » Štv 01.09.2011 7:09

čawte kukajte našla som takéto niečo http://www.nemecky-ovciak.sk/gen/cviciskazilina/ a že vraj to MKK žilina-bánová tá Anna Turzová že vraj su tam agillity že to niekdo cviči takže ak bývate v okoli bánovéj nechceli by ste tam niečo zistit ? :lol: diky :smile: :smile:
Juli.Bady.Airi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 110
Bydlisko: žilina

Re: Žilina - Martin

Poslaťod Juli.Bady.Airi » Ned 04.09.2011 20:30

čawte mám cvičák :lol: ludia ja som ho našla :smile: dnes sme sa tam boli pozret :no: :no: ešte vybavit to s trenerom a je to :smile: :smile: :smile:
Juli.Bady.Airi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 110
Bydlisko: žilina

Re: Žilina - Martin

Poslaťod katkariinka » Štv 22.09.2011 8:32

Juli...
Daj blizsie info prosim.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - Martin

Poslaťod hruska » Štv 22.09.2011 20:17

Predpokladam, ze ten v Banovej. Som zvedava, co nan povies, zatial som pocula skor negativa...
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Žilina - Martin

Poslaťod kikaku » Pia 25.11.2011 22:08

čawte....a čo by ste povedali na Rajecké Teplice? Nie je to síce Žilina, ale nie je to ani ďaleko :no:
...máme miesto, viem zohnať nejaký financ na prekážky...jediné čo nám chýba je niekto skúsený čo by mohol s nami cvičiť :ua:
...ak by bol záujem, idem do toho :jop: , tak dajte vedieť, lebo podľa mňa v okolí ZA je agilitychtivých viac, len tie možnosti sú teda nulové :hmm:
"Není dobré stádo bez dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák bez dobrého psa"
kikaku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 238
Bydlisko: Rajecké Teplice

Re: Žilina - Martin

Poslaťod katkariinka » Sob 26.11.2011 8:06

kikaku, RT by boli urcite v pohode pre agilitakov zo Ziliny, ide tam aj v vlacik,cize aj nemotorizovani sa tam mozu dostat. Na zaciatok nam mozno ani trenera netreba, mohli by sme to riesit formou nejakych seminarov a indi-vindi treningov a casom by sa to vykrystalizovalo.
Daj nejake blizsie info - co je to za pozemok, ake financie su k dispozicii,...
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - Martin

Poslaťod Juli.Bady.Airi » Sob 26.11.2011 16:39

Nazdárek .. počuj jasne že by sme šli do toho a ludia by sa pozhánáli a na vašom pozemku joj tam by bolo fajnovéé cvičisko :lol: :lol: hovorila som s mojím ocom povedal že by sme urobili taktiež niake prekážky :lol: :lol: šak na fb ešte ti napíšem :jop:
Juli.Bady.Airi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 110
Bydlisko: žilina

Re: Žilina - Martin

Poslaťod kikaku » Sob 26.11.2011 18:22

katkariinka píše:kikaku, RT by boli urcite v pohode pre agilitakov zo Ziliny, ide tam aj v vlacik,cize aj nemotorizovani sa tam mozu dostat. Na zaciatok nam mozno ani trenera netreba, mohli by sme to riesit formou nejakych seminarov a indi-vindi treningov a casom by sa to vykrystalizovalo.
Daj nejake blizsie info - co je to za pozemok, ake financie su k dispozicii,...


Ahoj, poslala som ti SS :)
"Není dobré stádo bez dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák bez dobrého psa"
kikaku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 238
Bydlisko: Rajecké Teplice

Re: Žilina - Martin

Poslaťod kikaku » Sob 26.11.2011 18:30

Juli.Bady.Airi píše:Nazdárek .. počuj jasne že by sme šli do toho a ludia by sa pozhánáli a na vašom pozemku joj tam by bolo fajnovéé cvičisko :lol: :lol: hovorila som s mojím ocom povedal že by sme urobili taktiež niake prekážky :lol: :lol: šak na fb ešte ti napíšem :jop:


Ahoj :) jasne, to by bolo super ....ved keby sa naslo viac ludi, tak si tu zorganizujeme nejaku agility brigadu :lol:
"Není dobré stádo bez dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák bez dobrého psa"
kikaku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 238
Bydlisko: Rajecké Teplice

Re: Žilina - Martin

Poslaťod kikaku » Štv 16.02.2012 14:15

cawte...tak sme sa do toho pustili...ideme budovat cvicak v RT...ak ma niekto chut sa k nam pridat, piste mne, ss...alebo sa k nam pridajte na fb (skupina: Agility Rajecké Teplice) :no:
...zatial teda nic moc, ale pomaly to dufam pojde...mame objednane dva tunely, buduju sa prve prekazky...tak na jar dufam zacneme s prvymi treningami :jop:
...cim viac nas bude, tym lepsie...nech sa to s agility pohne aj u nas na severe! :lol:
"Není dobré stádo bez dobrého ovčáka – a není dobrý ovčák bez dobrého psa"
kikaku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 238
Bydlisko: Rajecké Teplice

Re: Žilina - Martin

Poslaťod katkariinka » Štv 16.02.2012 22:08

kikaku, to je super!
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - Martin

Poslaťod Lucy » Pia 17.02.2012 9:34

To je super :jupi:
Nikdy som nemyslela,ze budem obklopena cvicakmi z kazdej strany, rada pridem niekedy pomoct. :no:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Žilina - Martin

Poslaťod hruska » Pia 17.02.2012 10:36

Super, som rada, ze sa to pomaly rozhybalo. Pre nas je to sice kvoli praci a spoliehaniu sa iba na vlaky skor nerealne, ale tesim sa aj tak!
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Žilina - Martin

Poslaťod zeane » Pia 17.02.2012 19:31

ešte stále platí, že sa vám pokúsim dohodnúť skúsenú trénerku zo Žiliny ak sa vám to podarí dať dokopy.... Jediné čo nemá je čas na zakladanie cvičáku a "veci okolité" - čiže zháňanie prekážok, administratíva, chodenie na schôdze... Ale so svojimi psami trénuje, takže je dosť možné, že by sa dala ukecať aby k vám zachádzala. :ahoj:
Inak som hľadala na FB skupinu Agility Rajecké Teplice a nenašla som :plac:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Žilina - Martin

Poslaťod katkariinka » Pia 17.02.2012 20:37

ani ja som skupinu nenasla - nie je nahodou uzavreta?

A ako si to predstavujes - chces zalozit nejaky klub?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility